601 Shares 7934 views

Przepis gulaszu wieprzowe: nie węgierskim, ale również wyśmienitą

Ten niezwykły rodzime potrawy jest na Węgrzech, którego mieszkańcy jeszcze kilka lat temu, nie tylko wynalazł przepis na gulasz z wieprzowiny, ale także ustanowił prawdziwe narodowe święto na jego cześć. Unikalne, składający się z małego zestawu pysznych składników, to potrawa stała międzynarodowa bardzo szybko – w dzisiejszym świecie nie było tradycyjnej kuchni narodowej, w której nie byłoby gulaszowa przepis lub danie jak on.

Naturalnie, węgierskie uważają, że tylko oni wiedzą , jak przygotować gulasz wieprzowiny naprawdę dobrze. Nazywają ich danie „zupa Królewski”, dzięki swojej niezwykłej smaku i atrakcyjnego – Gourmet – wygląd. Jednak to danie kontrowersje nawet wśród Węgrów jest kontrowersyjna: możemy rozważyć zupa gulaszowa, czy jest to nadal w bogatym sosie mięsnym, czyli drugie danie. Rosyjski mężczyzna te wszystkie subtelności są mało interesujące – jeśli tylko spełniają podstawowe danie zmysły, to było piękne, smaczne i pachnące. Wszystko zależy od receptury, która przez wiele lat minęło od tego momentu został wynaleziony gulasz z mięsa wieprzowego, został wynaleziony przez ogromne kwoty. Nawet na Węgrzech, istnieje kilka sposobów, aby gotować – w tym samym regionie, to wymaga jedynie mięso dobrej jakości i dużo zieleni i przyprawami, a na drugiej – grzyby i świeże kapustę świeżą.

W odniesieniu do gatunków, wymyślone i stosowane na całym świecie, a wśród nich są nie tylko potrawy z dziczyzny, ale kurczaka, jagnięciny, a nawet ryby – karp lub sum. Nadal najbardziej popularnym był i pozostaje recepta gulasz z mięsa wieprzowego, jak najbardziej zbliżone do klasycznego węgierskim. Jego wytwarzania należy wziąć mięso (700 g). Broth (250 ml.), Cebuli zwyczajnej (2-3 celu.) I przecier pomidorowy (30 ml).. Oczywiście, stworzenie anteny nie może być bez zestawu przypraw, przypraw i przypraw – pieprz czarny i słodkie czerwone, kminek, sól, startej skórki z cytryny. Dalszą biorąc kapusty kwaszonej (250 g.) I pewne oleje roślinne (. 80 ml), możliwe jest, aby rozpocząć działanie receptury – uruchamia średnie wielkości kostki nacięcie wieprzowe smażone w oleju, z garnka ciśnieniowego. Kiedy kawałki nabyć piękny złoty kolor, można je dodać do cebuli, zmielonego pieprzu i cały zestaw przypraw, wlać bulion na wierzchu. Poniżej znajduje się naczynie na godzinę na niskim ciepła do gulaszu wieprzowego dobrze ugotowane i zmieszanej z mojego soku Speaking soku warzywnego.

Na koniec wyznaczonego czasu na patelni, można wysłać słodką paprykę, oczyszczony, uwolniony z nasion i pokroić na małe plasterki i kapustą. Następnie przepis gulasz wieprzowy obejmuje kolejne pół godziny protomai gotowana potrawa, przyprawy do smaku, a następnie dostarczane do stołu z kwaśną śmietaną, również zmieszany z przyprawami i tarty cytrynowej skórki. Ponieważ w regionie Węgier, którego mieszkańcy wykorzystać opisany przepis gotowania, to danie jest uważana za drugą antenę, to najlepiej służyć jej danie, na przykład, z gotowanymi ziemniakami.

A następny przepis gulasz wieprzowy jest atrakcyjne przede wszystkim dlatego, że nie zajmuje dużo czasu. Ponadto danie przygotowane według receptury mogą być używane jako pierwszy bez dekoracji. W celu stworzenia potrawę w kuchence mikrofalowej, należy wziąć mięso (500 gr.), Marchew i cebula (2 szt.), Mąka (100 gr.) I swoje ulubione przyprawy do smaku. Przede wszystkim trzeba przygotować wieprzowina – pokroić w drobną kostkę, opłukać i umieścić w przygotowanym pojemniku, top z posiekanymi warzywami, trochę soli i wysłać w kuchence mikrofalowej na rozgrzewkę – 5-7 minut. W tym czasie woda może być mieszana z mąka i przyprawy, dobrze wymieszać, a gdy pojemnik z mięsa i warzyw ogrzewa się wlać na górze. Aby potrawa zgęstnieje, może obejmować i wysłać ponownie do piekarnika na dziesięć minut, aż woda wrze. Po to danie powinno smakować, a jeśli to konieczne (jeżeli możliwość mikrofali nie jest zbyt wysoka) jest wciąż jeszcze ciepłe.