545 Shares 4392 views

„Ewa” – test ciążowy: opinie, funkcje aplikacji, ceny

Wiele lat temu, była kobieta w ciąży dowiedział się od lekarza. Stało się to około 2 miesiące. Wcześniej, aby określić precyzyjnie nowa pozycja nie była możliwa. Ponieważ wiele się zmieniło w czasie. Teraz dowiedział się, że nastąpiło poczęcie, to jest możliwe, że pierwszy dzień zwłoki. Jedną z metod diagnozowania jest „Eve” – test ciążowy. Opinie, że jest inaczej. Na nich powie w tym artykule. Można również dowiedzieć się o funkcjach użycia pasków i ich kosztu.


opis

Opinię na temat testu ciążowego „Eve” zostaną przedstawione później w tym artykule. Aby zacząć, to podać krótki opis tego urządzenia. Dostępny jako papierowego paska testowego małej. W porównaniu z opisanym wiele podobnych testów urządzenie ma małą szerokość. Na papierze powlekane podłoże przeciwciał gonadotropiny kosmówkowej – hormonu ciąży. To była jego obecność w organizmie kobiety i określa urządzenie.

Test ciążowy, „Eve”, którego opinii sumują się dość sprzeczne, nie jest to opakowanie kartonowe. Umieścił w opakowaniu foliowym z zestawem żelu vlagoustranyayuschego. Instrukcje użytkowania testu jest opisana na zewnątrz opakowania. Urządzenie kosztuje około 20-30 rubli za sztukę.

Sposób stosowania testów

Jakie są cechy stosowania urządzenia? Producent zaleca przeprowadzenie badań nie wcześniej niż od pierwszego dnia opóźnienia. Do manipulacji jest konieczne do pobierania porcji moczu w czystym naczyniu. Producent zaleca przeprowadzenie diagnozy w godzinach porannych. Ponieważ w tej części moczu wskazuje na najwyższy poziom ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej.

Kobiety wskazują, że test jest bardzo prosty w użyciu. I jego niezaprzeczalne plusem. Aby uczynić go, należy wykonać następujące manipulacji. Weź pas malowanej powierzchni. Ma zielony lub niebieski kolor. Dolny papier podłożowy z moczem w pionie do oznaczonego strzałkami linii. Poczekaj na czas określony w instrukcji (zwykle jest to 5-30 sekund), a następnie wyjąć z urządzenia. Umieść pasek testowy na płaskiej i, co ważne, suchej powierzchni. Ocenić wynik po 3-5 minutach.

Czas testowania: doświadczenie kobiet

Jak już wiesz, producent zaleca rano używać pasków „Eve” (test ciążowy). Liczba kobiet twierdzi na tej linii czasu, co wskazuje na występowanie ciąży, nawet jaśniejszy. Jeśli zrobić test po południu lub wieczorem, może być bledsza. Wyjaśnia, ta różnica jest bardzo prosta. Głównym stężenie hormonu ciąży (hCG) w moczu obserwuje się we wczesnych godzinach porannych. W związku z tym, ta część cieczy ma tę zaletę, że badania. Kobiety nie są tak ważne jasności dodatkowe paski. Muszą się pozytywny lub negatywny wynik. Dlatego jest całkiem możliwe, aby używać testu w ciągu dnia. Ważne jest tylko, aby nie używać przed tym dużą ilością płynu i nie oddawać mocz przez kilka godzin.

„Ewa”, test ciążowy: Opinie

Zanim urządzenie opóźnienie może pokazać ciążę w przypadku ich wystąpienia. Jest to sygnalizowane przez niemal wszystkich użytkowników. Czułość wynosi 30 IU. W pierwszych dniach po zapłodnieniu poziomu hormonów w ciąży zwiększa się dwukrotnie co 1,5 dni. Jeśli robimy prostych obliczeń, możemy uzyskać następujące dane:

  • Pierwszy dzień – 2 jm.
  • Po czwarte – 8.
  • Po siódme – 32.
  • Dziesiąta – 128.
  • Trzynastego – 512 IU.

Należy pamiętać, że ilość hormonu w moczu ciężarnej niższy niż we krwi. Pomimo faktu, iż w dniu 7 dnia po zapłodnieniu, kobieta już ustalony 32 jm, test może jeszcze pokazać. Nawiasem mówiąc, jest negatywna opinia na urządzeniu. Niektóre kobiety twierdzą, że są oszukiwani „Eve”, test ciążowy. Opinie donoszą, że taśma wykazały wynik pozytywny. Jednak po kilku dniach zaczęła miesiączkować.

Lekarze mówią, że to się dzieje. Czasami ciąża kończy się przy najbliższej synchronizacji. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego. Istnieje również sprzężenie zwrotne, który poinformował, że testy wykazały dodatnie późno. Na przykład, po upływie tygodnia. Lekarze przypisują to do zmiany hormonalne i owulacji awarii, które nie jest chorobą i nie uniemożliwia normalny przebieg ciąży.

Opinie na temat kosztów urządzenia

Jakie są niektóre jednostki „Eve” (test ciążowy) komentarze? Paski mają przystępne ceny, to już wiesz. Niektórzy kupujący one budzić obawy. Kobiety mówią, że to nie może być produktem wysokiej jakości tak tanie. Zakładają one, że producent oszczędza na jakości i ilości odczynnika. I to jest obarczona dać błędny wynik. Więc nie jest to sprawa w rzeczywistości?

Urządzenie „Eve” dla określania ciąży wytworzonego w opakowaniach foliowych. To już wiesz. To oszczędza w sprawie opakowań i producenta, ale nie na jakość towarów. Jeśli test został wyprodukowany w dodatkowych kartony z drukowanych instrukcji, jak ma to miejsce w przypadku innych producentów, warto byłoby to na dwa razy ceny.

dokładność wyniku

Recenzje test ciążowy Miltom «Ewy” w większości pozytywne. Kobiety są zadowoleni z wyniku. Jeżeli nastąpiło poczęcie, przedstawiono badania. Zwykle nie daje wyników fałszywie ujemnych. Jednak wczesne testowanie może pokazać jedną taśmę mocującą z późniejszego potwierdzenia ciąży.

Istnieją poglądy kobiet, które twierdzą, że test nie przyszedł, oszukani, czy coś innego nie jest zadowolony. Wszystko to jest dość indywidualnie. A każdy przypadek ma swoje własne cechy. Również płci pięknej donoszą, że 10-15 minut paska testowego odczynnika rysuje i widać drugą linię. Daje to traci wiarę w cud kobiet pragnących zajść w ciążę. W celu uzyskania wiarygodnych wyników zaleca producent nie do prowadzenia badań przed pierwszym dniem zwłoki. Postępuj zgodnie z instrukcjami i uzyskać oczekiwane rezultaty!