531 Shares 7991 views

Niszczarki warzywa: rodzaje, dane techniczne, opinie

Sprzęt kuchenny – prawdziwym zbawieniem dla nowoczesnej gospodyni. To upraszcza proces gotowania i oszczędza czas. Jednym z niezbędnych urządzeń kuchennych jest warzywa Shredder. Jaki rodzaj urządzenia i jakie są jego zalety zostały opisane w artykule.

Co to jest chopper warzyw

Niszczarki warzywa – specjalne narzędzie do cięcia i szlifowania różnych produktów. Jest on zamknięty pojemnik plastikowy z cięcia dysz, na których nie są ostre ostrza. Z niszczarki może przetwarzać Warzywa, owoce, ser, kiełbasa, orzechy, mięso i wiele innych produktów.

Zasadniczo niszczarki pochodzą z przezroczystego pojemnika z tworzywa sztucznego, co pozwala stale monitorować stopień rozdrobnienia produktów ciętych. Niektóre modele mają możliwość ustawienia trybu przetwarzania.

chopper kuchnia jest idealna do codziennego użytku. Dzięki niemu znacznie łatwiejsze do przygotowania sałatek lub pokrojone warzywa na zupę. Gdy pożądane mocujący może mieć tylko kilka sekund, aby nadzienie. Chopper dla kuchni – najlepsza alternatywa dla uciążliwych kombajnów. Nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w obsłudze.

Do tej pory wyprodukowała kilka rodzajów szlifierek o różnych parametrach technicznych kuchennych.

Mini śmigłowce

Ten kuchenne maszyny do krojenia, objętość kubka, który wynosi od 0,2 do 1,5 litrów. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, że zmieści się na każdej kuchni.

Większość obecne modele są wielofunkcyjne i można wykonać wiele różnych zadań. Na przykład, mini siekacz mogą być stosowane zamiast mieszarki śmietanę lub ciasta. Ponadto, urządzenie to pozwala posiekać buraki do pożądanych rozmiarów przez kilka sekund, marchew, pomidory, cebula i inne warzywa, które są często wykorzystywane do codziennych posiłków. Ponadto mini chopper jest idealna do krojenia cebuli i czosnku.

Wiele gospodyń domowych używać tego urządzenia do przygotowywania sosów i potraw puree. Jest łatwy do wzbudzać warzywa i mięso, i mieszać różne składniki.

Kompaktowe warzywa Niszczarki – niezbędnym narzędziem dla młodych matek. Korzystanie z niego jest wygodny do przygotowania żywności dla niemowląt. Urządzenie rozdrabnia jakościowo żywności do stanu delikatnym puree. Jest również dobrze nadaje się do przygotowywania żywności dietetycznej.

niszczarki mechaniczne

Urządzenia tego typu pracy tylko pod wpływem siły ludzkiej. Konstrukcja tego typu jest uchwyt szlifierki, która ułatwia wyciskanie produktu obrotu dyszy do części ostry.

niszczarki mechaniczne są wygodne, ponieważ można je stosować nawet w warunkach polowych. Są one łatwo i szybko wyciąć warzywa i zioła.

Jednym z najbardziej popularnych ręcznych szlifierek jest urządzenie marki Dekok. Ma dodatkowy kawałek – durszlak, pojemnik do suszenia produktów roślinnych. On umieszczony myte warzywa lub zioła, a następnie umieścić w misce chopper. Jeśli szybko obrócić pokrętło w minutę nadmiaru wilgoci zbiera się w misce.

Modele Dekok są wyposażone w łopatki w kształcie litery W, które automatycznie włączają się, gdy dźwignia jest wciśnięty. Produkty są kruszone wokół średnicy czaszy, co zapewnia jednolite traktowanie. Ramię prasa jest większa drobniejsze produktów hutniczych.

Rozdrabniacze elektryczne

Siekacz do warzyw Electric pozwala jakościowo i szybko wyciąć ser, kiełbasa, orzechy, mięso, lody. Urządzenie doskonale radzą sobie z dużą liczbą jakichkolwiek produktów. Wysokiej jakości urządzenie może pracować przez kilka godzin.

Rozdrabniacze elektryczne można łatwo zdemontować i umyć. Obecne modele są niewielkie i nie wymagają dużo miejsca do przechowywania. Znanych producentów Mans niszczarki elektryczne gamę różnych dysz. Średni pobór mocy przy maksymalnym obciążeniu wynosi 400 watów.

Cechy rozdrabniacz elektryczny:

  1. W zależności od sieci. Urządzenie może być stosowane tylko w pomieszczeniach zamkniętych.
  2. Drobno cięte produktów. Siekacz do warzyw elektryczny jest bardziej odpowiedni do dokonywania przeciery, sosy, mięso. Jeśli rodzina preferuje posiłki z grubo posiekane składniki, takie urządzenie nie może działać.
  3. Słabe przymocowany do gładkiej powierzchni. Podczas pracy urządzenie można przesuwać na stole.
  4. Wielu producentów oferuje serwis gwarancyjny, małe linie. Jeśli niszczarka jakości będzie służyć przez wiele lat, mało znane marki z maszyny rozkłada się dość szybko.

Ile to chopper warzyw

Cena tego urządzenia kuchennego zakresie od 400 do 20 000 rubli. Model koszt zależy od jego rodzaju, liczby dysz i marki. Tak, najtańsze są szlifierki mechaniczne. Na przykład, wielofunkcyjne ręcznie Chopper kuchnia Linea PRESTO o wartości 1700 rubli. Posiada narzędzia do krojenia, dużych i małych kostek. Inni producenci oferują rozdrabniacze mechanicznych za 900-1200 rubli.

Nieco droższe elektryczne warzywa Shredder. Cena takiego urządzenia zaczyna się od 1200 rubli. Na przykład, dla niszczarki marki Bosch zapłacić 1800 rubli. Jeśli zestaw zawiera zestaw różnych tarki, cena takiego urządzenia to około 3000 rubli.

opinie

Nowoczesna gospodyni cenione rozdrabniacze warzyw. Opinie klientów w większości pozytywne. Według kobiet, chopper – niezbędnym narzędziem w kuchni. Z tego unikalnych urządzeń hostess znacznie zaoszczędzić czas podczas przygotowywania sałatek, zup, kiełbasy, sera i warzyw cięć. Szczególnie podoba helikoptera młodych mam. Większość z nich nabyli jednostki, gdy istnieje potrzeba, aby przygotować dzieci zwabić.

Wielu klientów wybrało niszczarki małe rozmiary. Według nich, małe cięcie jest idealny do codziennego użytku domowego.

Negatywne opinie są rzadkie i związane są głównie z właściwości technicznych określonych modeli. Niektórzy nie lubią jakość cięć Shredder.