527 Shares 9417 views

koła Razboltovka

W naszej rzeczywistości, dla obfitości dołach na drodze, zanim kierowca umieścić trudno wykonalne zadanie: utrzymać koła samochodowe i zdrowe. Wiele zależy od kierowcy umiejętności i zręczności, aby przejść wokół tych „niebezpiecznych obiektów”. Ale bądź co bądź, niemal każdy z nich w końcu staje się regularnie w warsztatach naprawczych, pokręteł.

Aby wykluczyć takie, konieczne jest przeprowadzenie selekcji samochody prawidłowo prowadzić. Producent wraz z wydaniem maszyny uzupełnia swoje nominalne dyski Rozmiar kół. Są one tworzone z odpowiednich testowanych materiałów w pewnych warunkach.

Dobór felg odbywa się nie tylko ze względów estetycznych. Ważne jest, aby zrozumieć , co napędza lepiej, odlewane lub kute. Koła Razboltovka powinny być również dostosowane do marki samochodu. Pamiętaj o wstawce i koła, trzeba być gotowym na wszystkie niespodzianki, które mogą stwarzać wycieczki kierowca do naszych niedoskonałych drogach.

Dyski kołowe K nałożyć szereg ważnych wymagań. Muszą być lekkie i trwałe, jak postrzeganych obciążeń zmiennych. Tarcze muszą być sztywne, aby wytrzymać ciężar pojazdu. Ponadto, w celu uniknięcia koła run-out musi być odpowiednio wyważone.

Istnieje wiele argumentów przemawiających za wyborem stal, odlewane lub kute koła. Oczywiście, pierwsza otrzymała najszersze zastosowanie z uwagi na stosunkowo niski koszt i możliwość dopasowania, ponieważ nie wybuchnąć na uderzenia. felgi aluminiowe są atrakcyjne przede wszystkim niską masą, ale są żrące i niestabilny nawet przy użyciu specjalnych powłok są pod wpływem czynników zewnętrznych. felgi kute są bardzo trwałe i wytrzymałe. Zmarszczek, nie pękać, nie potrzebują dodatkowej ochrony. Gdy szczep one zawsze mogą być naprawione.

Po wybraniu należy zwrócić uwagę na coś takiego jak koła razboltovka mających skrót PCD. To rzeczywiście oznacza średnicę okręgu otworów śrub lub kołków koło do piasty. Jest to bardzo ważny punkt! Ale nie każdy zwraca uwagę na to. Na przykład, jeżeli nie stanowiły dla kół razboltovka w pojeździe, koło nie jest zainstalowany na osi, a więc nie ma potrzeby, aby przeciągnąć dala moment. Niebezpieczeństwo polega na tym, że różnice wizualne nie można zobaczyć. Podczas jazdy z tarczą koła stworzyć zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zwiększone bicie serca, w czasie, zniszczenie części zawieszenia, przekładni kierowniczej. Albo, co gorsza, po prostu odkręcić kierownicę podczas jazdy ze wszystkimi konsekwencjami.

Nie można pomylić się w wyborze dysku względem nadkolami, sprawdź wstawka koła. Prostu – odległość od piasty (napędy razboltovka) do wzdłużnej linii, patrząc od strony napędu. Mierzona w milimetrach wyjazdu. Bądź bardzo ostrożny. Koło przesunięcia może być dodatnia lub ujemna. Różnica polega na tym, że negatywne większość wystaje tarczowych i może spoczywać na nadkola podczas skręcania. Pozytywne odloty „siada” dysk jest bardziej wewnątrz. W tym przypadku, jeśli jest odbierany prawidłowo, nie można po prostu go zainstalować, ponieważ szczegóły dotyczące zawieszenia nie pozwoli na to.

Jeśli kupisz rozmiar piasta był większy (jak to często bywa w przypadku dysków uniwersalnych w samochodzie), to na pewno trzeba kupić adaptery.

Chcesz zmienić swój samochód? Uczynić go wyjątkowym? Zapraszam do zmiany koła. Zauważ, że koła razboltovka – ważny termin techniczny! Zmierz ustaw. Jeśli coś nie pasuje, nie próbuj tego robić na siłę. Technologia to nie podoba! Nie ważne jak jesteś przyciąga piękne koła, należy pamiętać, bezpieczeństwa i komfortu więcej.