777 Shares 3271 views

Jak przechowywać cukinie: różne opcje i sposoby

Cukinia, oczywiście, uznać letnie warzywa. Ale okazuje się, może nawet późną jesienią lub wczesną zimą zaskoczenia jego gospodarstwa domowego, na przykład, duszony gulasz z niego. W tym artykule znajdziesz informacje o tym, jak przechowywać cukinie. Wykonując je, trzeba długo po zakończeniu sezonu letniego uczynią oryginalnych i pikantnych dań z warzyw poza sezonem. I pewne zalecenia dotyczące sposobu zbioru squash na zimę, z etapów przetwarzania zdjęcia pokazują proces układania owoców do przechowywania. Ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad.


Jak przechowywać cukinie: wybór owoców

Pamiętaj zimę zostały w wczesną wiosną, kiedy wybrać różne owoce przed pracą letnim. Najlepiej jest sadzić cukinię. Zapisać je łatwiej, bo w środku jest mniej nasion i skórki trudniejsze. Zakładki na zimę brać w pełni dojrzałych owoców, bez żadnych uszkodzeń. Jednocześnie odcięte od ogrodu powinny być niewielka część łodygi 3-4 cm długości. Mlecznej dojrzałości warzywa są przechowywane przez długi, nie dłużej niż 2-3 tygodni, ale mają więcej ofert i soczysty miąższ. W związku z tym, należy je najpierw używane.

Jak przechowywać cukinię: wybór miejsca i opakowania

Dla wybranych dojrzałe owoce, które zamierzają wykorzystać w zimie, pomieszczenia muszą spełniać dwa wymagania: ciemność i stałą temperaturę 18-20 ° C Dlatego też, w mieszkaniu są odpowiednie lokalizacje, takie jak w pobliżu wejścia lub drzwi balkonowych, z dala od grzejników i baterii. Wyposażyć małe drewniane pudełko z przegrodami kartonowych i leżał w niej owoce, tak aby nie stykały się ze sobą.

Jak przechowywać mleko cukinię dojrzałości? Najlepiej w lodówce, po pierwsze umieszczenie w torbie z małymi otworami do cyrkulacji powietrza. Zdejmowania owoców z szufladą na warzywach o temperaturze 5-7 ° C, to zapewnia ochronę świeżego przez 20 dni.

Czy i jak przechowywać squash, zamrażać je?

Ten problem zazwyczaj występuje po zebraniu bardzo dużą porcję warzyw z jego bramkowe. Wybór liczby owoców do długotrwałego przechowywania, a także zakładek w lodówce, reszta może być przetwarzane na dwa sposoby: zamrożenie lub gotować domowe marynaty. W każdym z tych przypadków, trzeba wstępnie myć cukinię i pokroić. Zimą letniego gulaszu gotowania wystarczy, aby wlać zamrożonej masy w postaci kostek W bębnie, bezpośrednio ze zbiornika lub opakowania dusić z innych warzyw. Wiele kobiet użyć innego oryginalną metodę – półprodukty detalu. Ten materiał może masy mięsa owocowych i ryżu (peremelennogo podobny papryka). Długie młodych cukinia nie więcej niż 5-6 cm średnicy grubości cięcia poprzecznie do walca o tej samej długości. Następnie, za pomocą łyżeczki zeskrobać wewnętrzny miąższ warzyw (zob. Zdjęcia), napełnić farszem i zamrozić. Na dania po prostu trzeba umieścić obrabiany przedmiot do rondla i gotować przez jakiś czas, Zatoki sosie pomidorowym na pół godziny.

Oprócz wszystkich tych sposobów zachowania warzywa na zimę, można również gotować im różne sałatki puszkach.