761 Shares 7687 views

Smartphone Highscreen Alpha Ice: przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

Smartphone Highscreen Alpha Ice – mid cenowo urządzenie z doskonałą konstrukcją i wsparcie dla dwóch kart SIM. Rozwijała się rosyjska firma „Vobis” stopniowo wychodzi z liderów technologicznych na rynku światowym dla urządzeń mobilnych. Jednym z najbardziej zauważalnych cech urządzenia – potężny aparat 13 megapikseli z bardzo jasną lampą błyskową. Smartphone Highscreen Alpha Ice jest wyposażona w moduł radiowy FM, a także wiele innych modeli tej klasy. Eksperci chwalili nowoczesny telefon za wybitne osiągnięcia, nie tylko w stosunku do swojej klasie, ale także w porównaniu z urządzeniami z segmentu premium.


Co ciekawe, wielu ekspertów zauważyć podobieństwa elementów (a także poziom wydajności) Highscreen Alpha Ice smartfon nie jest tak dużo z urządzeniami jednej klasy i jednej platformie, jak z urządzeniem z obozu „ideologicznych” przeciwników Android smartphone – iPhone z piątą wersją siebie. Co dokładnie spowodowało eksperci taką zdumiewającą stowarzyszenie?

Wewnątrz pudełka

W zestawie z urządzeniem znajduje się przewodnik krótkie autora, moc, aby naładować akumulator, przewód do podłączenia przez USB złącza, słuchawki prostą konfigurację i wymianę tylny panel w kolorze białym. Inne urządzenia i elementy w pudełku. Problemy z zakupem akcesoriów opcjonalnych nie mają właścicieli Highscreen Alpha Ice – okładka, lepsze słuchawki, zapasowe przewody – to wszystko można kupić w komunikacie sklepu. Eksperci zwrócić uwagę na udaną konstrukcję i produkcję samego materiału opakowaniowego: jest on produkowany w kolory niebieski i czarny i jest wykonana z wysokiej jakości tektury raczej zwartej strukturze.

iPhone w języku rosyjskim?

Według wielu ekspertów, bliskość urządzenia do iPhone 5 można prześledzić już na poziomie projektowania. Niektórzy eksperci pozwolić sobie pewną ironią, mówiąc, że byłoby bardziej stosowne mówić nie tyle o podobieństwach między rosyjskim i „apple” koncepcji, wiele z tych różnic.

Highscreen Alpha Lód, z których w większości pozytywne i znaleźć nie tylko w segmencie rosyjskojęzycznej części Internetu, ale również na zachodnich zasobów, ekspertów i użytkowników opinie wydaje godnego konkurenta do urządzenia firmy Apple. Właściciele nie mogli pomóc zawiadomienie, że różnice, a niektóre w rzeczywistości trochę. Od tych, które wyraźnie są widoczne, chyba że brak rosyjskiego smartphone marki klawisza Home, który jest iPhone 5, a także wymiary. Nawet ramka na razie przynosi wzory dwoma urządzeniami. Jednak eksperci zauważyć, tylny panel smartfonu „Vobis” wygląda trochę zbyt „budżet”. Po otwarciu pokrywy korpusu telefonu, otworzy oczy wielu połączeń: dla karty SIM (standard i mini), a także pamięci MicroSD flash. Nawiasem mówiąc, wiązka zawiera dwie osłony (mety – czarny matowy) i białe (płynna). Można je zmienić w stylu ubioru.

Oryginalność koncepcji

Główną część elementów sterujących smartfonie znajduje się po prawej stronie ciała. Ta konfiguracja jest dość nietypowe dla takich urządzeń, ale eksperci twierdzą, że jego użytkowanie wybawieniem. Więc, po prawej – klawisz regulacji poziomu głośności, przycisk zasilania (a także aktywacji wyświetlacza). Lewa strona ciała nie ma klucza lub złącze. Smartfon wyposażony jest tylko w dwa złącza zewnętrzne – micro-USB i słuchawek. Poniżej ekranu znajdują się trzy rodzaje przycisków dotykowych: „Powrót”, „Menu”, „Dom”. Wszystkie mają elegancką podświetlany w kolorze niebieskim i białym.

Korpus również umieszczona dioda sygnalizacji różnych zdarzeń alarmowych (nieodebrane, a więc dischargeable baterii. D.) w innym kolorze. Jakość wykonania ciała (choć jest z tworzywa sztucznego, jak większość smartfonów budżetowych) szacowana jest przez ekspertów jako bardzo wysoki.

pokaz

Wyświetlanie Highscreen Alpha maszynę Ice wystarczająco duże – 4,7 cala. Rozdzielczość to – 720 x 1280 pikseli. Technologia Matrix – IPS. Ekran zamknięty trwałej warstwy szkła. Wszystkie te funkcje technologiczne przesądza najwyższą jakość obrazu, niezależnie od kąta, pod jakim użytkownik patrzy na ekran Highscreen Alpha Ice. Wyświetlacz, zdaniem ekspertów, powinna być szczególnym źródłem dumy właściciela urządzenia. Nawet w tym parametrze smartphone rosyjski porównywalną do iPhone, poziomu technologicznego ekranu, która nie może być kwestionowana. Ekran dotykowy Highscreen Alpha Lód, jak większość podobnych urządzeń, obsługuje wiele funkcji naciskając. Na ekranie można oglądać filmy w nowoczesnym formacie 16: 9. Eksperci wskazują, że pomiędzy ochronnej a matrycą ma warstwę powietrza. Zdaniem ekspertów, głównie z powodu decyzji o wysokiej jakości zdjęcia i są wystarczająco duże kąty widzenia. Oczywiście, odgrywa rolę matrycy IPS, który jest bardziej skomplikowany niż przed nim (jest to TN, TFT, chociaż te rodzaje matryc ma swoje zalety).

"Iron"

Chipset zainstalowany w telefonie – MT 6589. Procesor – wersja Cortex A7. Moduł wideo jest regulowana SGX 544MP. Telefonu RAM – 1 GB. Dostępne wbudowanej pamięci flash – 1,4 GB (obsługuje dodatkowe moduły do 32GB). Testowanie wydajności smartfonu udowodnił, że jest to nowoczesne urządzenie radzi sobie z przypisanymi zadaniami technicznymi.

Telefon jest sprawdzony specjalistów badawczych na łatwe uruchamianie aplikacji, zapewnia niezbędną płynność ruchu pomiędzy różnymi oknami, radzi sobie z grami, w tym tych, które są zwykle przypisane do „ciężkich”. Wielu użytkowników czytanie przez ekspertów na fakt testowania Highscreen Alpha przeglądu Ice, mówiąc, że dane uzyskane odpowiadają rzeczywistości. Właściciele smartphone bez problemu działa gier i aplikacji. Telefon działa zadziwiająco stabilny nawet przy wysokich obciążeniach na „hardware”.

bateria

Pojemność baterii urządzenie jest na tyle skromny – tylko 2000 mAh .. Z przeciętnego użytkowania autonomicznego działania smartphone jest o jeden dzień. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że w przypadku korzystania z urządzenia oszczędnie, możliwe jest użycie ładowania nie częściej niż raz na dwa dni. Użytkownicy, którzy opuszczą do działających Highscreen Alpha opinii Ice tendencję do oszacowania żywotność baterii smartfonu jako zupełnie wystarczające dla siebie. Większość właścicieli samochodów nie widzi potrzeby, aby naładować akumulator więcej niż raz dziennie.

kamera

Przechowalnia Highscreen Alpha Ice ma przyzwoitą rozdzielczość 13 megapikseli. Składnik ten działa bardzo mocno. Dla niektórych ekspertów pytań dotyczących kontrastu i ogólnej szybkości, ale jakość obrazu zastrzeżeniach nie powstają. Możliwości aparatu są doskonale połączone z niezwykłą jakość wyświetlanego obrazu: making świetne zdjęcia, właściciel urządzenia może od razu cieszyć się ich mnóstwo.

Oczywiście, komputer, tablet i innych urządzeń, gdzie ekran jest większy, zdjęcia wyglądają nie gorzej (jak również drukowanie na drukarce kolorowej). Możliwe jest nagrywanie wideo w formacie FullHD i szybkości przepływu 30 klatek. Jakość tego rodzaju mediów, jak również w przypadku fotografii, jest bardzo wysoka. Walce wyglądać świetnie i normalny ekran smartfonu, a większy wyświetla urządzeń zewnętrznych.

Przedni aparat jest dość dobry – 3 megapiksele. Jest błysk potężnym LED na podstawie (i przypomina, że jest bardzo podobny zainstalowany na iPhone 5). Głównym Aparat w telefonie jest wyposażony w funkcję automatycznego ustawiania ostrości. Program Aparat posiada bardzo wygodny interfejs: wszystkie niezbędne elementy w zasięgu wzroku, nie ma nic zbędne. sposób Flash, może pracować również w trybie wystarczająco jasny latarkę.

miękki

Smartfon jest kontrolowany przez system operacyjny Android w wersji 4.2.1. Markowe koperty, w przeciwieństwie do nie znaleziono wiele konkurencyjnych rozwiązań (wraz ze standardowym interfejsem jest bardzo łatwy w personalizacji, więc eksperci rozważyć ten aspekt stronie pozytywów Highscreen Alpha programu Ice napełniania telefonu). Firmware urządzenia – fabryka. Jeśli nieskręcana i poszukiwania rozwiązań w zakresie oprogramowania, można powiedzieć, powłoka zawierająca szereg wskaźników technicznych, które wykazują stopień użytkownik CPU, pamięć, poziom baterii i jakość sygnału operatora. Co do zasady, w interfejsach tylko większości innych wyświetlaczy smartfonów ostatnich dwóch komponentów – i to jest część oryginalnej powłoki „Vobis”.

Wśród najbardziej użytecznych preinstalowanych aplikacji – oprogramowania biurowego, odtwarzacz wideo, książki telefonicznej. Nie przeglądarka. Jeśli coś nie jest wystarczające – można wszystko znaleźć i pobrać z Google Play. Ze względu na instalację aplikacji telefon wysokiej wydajności jest bardzo szybki. Uruchamianie programów i ich wykorzystanie idzie bez awarii i wisi. Oczywiście, jeżeli wniosek jest złożony bardzo wysoką jakość.

powiązanie

Wśród interfejsów bezprzewodowych obsługiwanych przez smartphone, – Wi-Fi, Bluetooth. Jest moduł GPS. Obsługuje dwie karty SIM (choć jeden z nich jest mikro, a inne formaty standardowe). Eksperci zdecydował się na podstawie przeglądu badań Highscreen Alpha Ice, nie wyrażają znaczące skarg na jakość modułów komunikacyjnych.

Podsumowanie ekspertów

Wśród zalet pojedynczej jednostki, które zostały oznaczone przez użytkowników i ekspertów – doskonałe wzornictwo, wysoka jakość materiałów, ładny budowie, doskonałej wyświetlaczu HD, dostępność paneli zamiennych. Przez minusy ekspertów urządzenie nie jest to najbardziej zaawansowany system operacyjny, a nie bardzo wygodne zapasowy panel zatrzask. Niektóre zadowalającej jakości dźwięk z głównego głośnika, ale ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne opinie na temat tego urządzenia.

W szczególnie pozytywny sposób eksperci mówią o działaniu telefonu. Według nich, „żelazo” w tym urządzeniu, porównywalny do poziomu w „wypełnianie” z najlepszych modeli wiodących marek telefonów. Jednocześnie rosyjski smartfon poważnie wygrywa zagranicznych konkurentów w cenie.

opinie użytkowników

Uczestnicy chwalili urządzenia. Wiele z nich, o których mowa uniwersalnego urządzenia, przy założeniu, że urządzenie jest porównywalna pod względem funkcjonalności smartfonu. Wśród argumentów, które doprowadziły zwolenników tezy – urządzenie z dużym ekranem, potężny „Iron”, łatwość obsługi potrzebnych gniazd. Oczywiście, numer jeden czynnik dla wielu użytkowników Highscreen Alpha Ice – cena i całkiem do przyjęcia.

Rosyjscy sklepów telefon komórkowy urządzenie można kupić za 10-12 tys. RUB. (A w sklepach rzeczywiście znaleźć jeszcze lepsze opcje). Eksperci zwany stosunek wartości, funkcjonalności i wydajności maszyny jednym z najlepszych w segmencie smartfonów średniej klasy.