329 Shares 4773 views

Nissan Silvia S15 – Specyfikacje japońskiego samochodu, który inspiruje

Nissan Silvia S15 – samochód, który został uznany przez klientów ze względu na wysoką wydajność i dzięki unikalnej, imponującej konstrukcji. Zawsze miło, gdy samochód jest dobry na drodze, ale jeszcze lepiej, jeśli jest to zatem również godny wygląd. Dobrze, Nissan Silvia S15 jest niewątpliwie sukcesem symbioza tych dwóch cech. I to może być udowodnione na przykładzie najnowszych modeli.


wygląd

Z zewnątrz samochód jest w stylu, który jest tradycyjny dla Japończyków. optyka głowa wykonana w oryginalnym kształcie bumerangu, a ze względu na to przednia część modelu nabyte uproszczony charakter i umiarkowanie agresywny, sportowy design. Takie rozwiązanie wygląda bardzo imponująco i opłacalne. Grille – oddzielny problem. Jest prawie całkowicie zniknął. Jeśli jednak zrozumieć ten temat bardziej szczegółowo, jest możliwe, aby dowiedzieć się, że twórcy po prostu bardzo sprytnie schował go za solidnego panelu. Również stało się przerośnięte centralny odcinek, który można zobaczyć na przednim zderzaku. Ale w tym samym czasie stało się krótsze. Boczny odcinek zderzak stalowy stożkowe, zaokrąglone, nie zostały umieszczone okrągłe światła przeciwmgielne.

Masywny zderzak Nissan Silvia S15 jest również imponująca. Ze względu na swoje nowe wymiary zmieniły i optyki. W ogóle, samochód stał się jeszcze bardziej elegancki i stylowy, niż w modelach wyprodukowanych przed.

wnętrza

Samochód Nissan Silvia S15 stał się właścicielem stylowym i atrakcyjnym wnętrzem. Natychmiast Efektowne znajduje się w środku deski rozdzielczej, na którym stoi duży obrotomierz. Jest otoczony przez inne czujniki. Z jednej strony – prędkościomierz, az drugiej strony – jest umieszczony między czujnikiem, który wykrywa ilość pozostałego paliwa i temperatury silnika. Ponadto, panel centralny jest umieszczenie czujników godziny i zaokrąglone, które informują osoby turbin ciśnienia. Krzesła są wygodne, wygodne, przyzwoita przestrzeń wewnątrz, tak, że kierowca musi pozostać spełnione.

Charakterystyka Nissan Silvia S15

O wydajności pojazdu można powiedzieć wiele, ale główne cechy powinny z pewnością zwrócić uwagę. Czterocylindrowy dwulitrowy – to dudnienie silnika pod maską samochodu. Określony przez napędowego do poprawy zarządzania nazwie SR20DE, a także system dystrybucji gazu DOHC-I4.

Mechanika Silnik pracuje, ma pojemność 165 litrów. z, i jeden, który jest sterowany automatycznie, -. 160 „konie”. Nie bardzo duża różnica. Istnieje jednak inny silnik – Turbo-I4 DOHC, a on jest w stanie rozwijać zdolności 250 litrów. a. Maksymalna prędkość, która może dotrzeć do tego samochodu również zmienia się w zależności od silnika. Może to być w 190 i 225 km / h.

Zawieszenie również zasługuje na uwagę. Podwozie maszyny charakteryzuje niezależnego zawieszenia sprężyny i dla wszystkich kół. Podczas procesu produkcyjnego tego ważnego szczegółu stosowanych stopów lekkich, więc wyszło to dość mocny, ale nie ciężki. Wreszcie, ten samochód ma hamulce tarczowe.

koszt

I wreszcie, kolejny temat dotyczący samochodów Nissan Silvia S15 przed nami. Cena – to, co jest stawką. Oczywiście, koszt waha się w zależności od roku produkcji. Na przykład, model 1988 (w dobrym stanie) będzie kosztować 280 000 rubli. Dla wersji 1991 może być również poproszony o pół miliona. "Nissan" Late 90s będzie kosztować około 800 000 rubli. Ale Silvia wydanie 2000 będzie kosztować co najmniej pół miliona, a maksymalna zależy od stanu i przywiązanie właściciela je sprzedać samochód. W zasadzie każda wersja można znaleźć cokolwiek. Ale konieczne jest, aby zrozumieć jeden ważny niuans. Samochód jest dobry, niezawodny, szybki, tak, że koszt nie jest tanie.