604 Shares 8864 views

Jaki powinien być próg dla seksu? rodzaje progów

Jest mało prawdopodobne, że ktoś powie, że próg na podłodze (overlay) jest głównym kawałek we wnętrzu pomieszczenia, ale nadal te elementy są ważne: dają kompletność do przestrzeni, podkreślają elegancję wzornictwa. Często te elementy dekoracyjne stosowane są w celu umożliwienia, aby ukryć braki technologiczne, które mogą znajdować się pomiędzy dwoma pomieszczeniami w domu. Ponadto, próg łączący podłogi pomaga podłogi, które różnią się pod względem struktury i barwy, ale również przyczynia się maskowanie nierówności i krawędzie, które zostały zrealizowane w słabo. Podszewka i pełnią funkcje ochronne – wykonany dziwnego mopem podłogę przy drzwiach. Należy pamiętać, że chronią wykładzinę podłogową w zagrożonych obszarach szybkiego zużycia.


odmiany progi

Jest to tradycyjna klasyfikacja, zgodnie z którą postanowił przeznaczyć cztery podstawowe rodzaje progów:

  • W postaci kuli (posiada otwarte przestrzenie o zakładaniu) – takie konstrukcje są montowane, gdzie wspólne wykładziny podłogowe o różnych pomieszczeń, w tym przypadku, jeżeli są one na tym samym poziomie.
  • Kulisty kształt, ale z ukrytymi mocowania (zestaw gdzie oddzielone materiałów podłogowych, a wspólna przestrzeń nie są widoczne).
  • Wielopoziomowe progi dla podłogi – to rozwiązanie jest wybierane, gdy trzeba połączyć powłoki, które znajdują się na różnych poziomach.
  • Kształcie litery L, parapety – są umieszczone w celu połączenia pokrywające się na podłodze, które są nie tylko na różnych poziomach, ale również połączone w najtrudniejszych miejscach. Te klocki decyduje, kiedy należy używać innych nie.

Ponadto, istnieją progi zakończeniu (włożyli wokół drzwi wejściowych lub przed pójściem do złożenia) – są one potrzebne, aby zamknąć lukę, która pojawia się, gdy istnieje silna różnica pomiędzy tymi dwoma poziomami. Często są z metalu, drewna, korka okładziny. Najstarsza rozwiązanie można nazwać progi z drewna. Produkty te świetnie wyglądają z jakichkolwiek produktów meble w pokoju, w doskonałej harmonii z drzwiami.

Stal nierdzewna Krok

Do tej pory ogromna popularnością wnętrze wyściółka metal – rynek budowlany oferuje konsumentom imponującą gamę takich produktów. Zwykle, produkty wykonane z aluminium. Takie progi do podłóg, których cena różni się znacząco, mogą być wykonane w różny sposób: są płyty z brązu, złota, srebra, drewna – łatwo się domyślić, że będzie kosztować więcej, ale jest tańszy. Stosując takie produkty mogą być wytwarzane bardziej interesujące dla każdego wnętrza ponadto podkreślić podłogi w pomieszczeniu.

Więcej szczegółów na temat cen:

  • najlepsze opcje niskie koszty będą kosztować 50-100 rubli za 1 nakrętką;
  • Produkty przeciętnego kategoriach cenowych mieszczą się w 200-400 rubli;
  • koszt drogich produktów rozpoczyna się od 450 rubli.

Stainless Steel Krok piętro pomoże chronić swój dom w najbardziej wrażliwych obszarach, w tym stopnie schodów i narożników (jak i materiału, który jest ozdobiony piętrze). Wszystkie produkty są wyposażone w profilowaną powierzchnię, dzięki czemu efekt poszukiwanym poślizg.

Układanie progi

Przed rozpoczęciem pracy, przeprowadzać wszystkie konieczne pomiary – zależy od długości jednego profilu. Struktura okładzina jest tak skonstruowany, że elementy mogą być cięte na części o różnych rozmiarach. Przewodnik towarzyszy każdego zestawu, nie jest szczegółowo proces instalacji. Progi seks z pasowaniem rozwijanej naprawdę skutecznie i pięknie łączy się w domu zupełnie różne okładki. podkładki montażowe, w rzeczywistości nie jest zadaniem trudnym, czasochłonnym procesem i trudno nazwać (zwłaszcza w porównaniu z innymi pracami konserwacyjnymi). Ale w jednostce podłogowej jest zdecydowanie ważnym krokiem. Jeśli próg dla płci w konkretnym miejscu jest ustawiony prawidłowo, ogólny widok na powłoce jest doskonały – kosztem nie martw się. Parapety montowane są zazwyczaj na dwa sposoby – otwarte i zamknięte.

Indoor montażu progu metoda

Dzięki takiej opcji uciekają w przypadku, gdy ma połączenie między wykładziny podłogowej był harmonijny, piękny – elastyczny próg na podłodze pomogą sprowadzić nasze plany w praktyce. Mocowanie odbywa się za pomocą specjalnych struktur kotwiących, które mają przewodnika, można je znaleźć na spodzie urządzenia. System ten pomaga spełnić naprawdę niezawodnych połączeń, połączenia zewnętrzne podłogi skutecznie uzupełnione. Nałożenie progów na ciekłych paznokci należą do tej samej metody mocowania. Eksperci radzą, aby wybrać kryty sposób montażu, aby przetwarzanie stawów w korytarzach obiektów biurowych i mieszkalnych.

montaż powierzchniowy klocki

W tym przypadku, wspomniany element maskujący jest zamocowany do podłoża za pomocą śrub. Jeśli kupiłeś progi z metalu, powinny one już odpowiednie otwory. Opcja ta jest powszechnie stosowane elementy złączne, gdzie trzeba połączyć powierzchni na różnych poziomach. Profile z wkrętami są ustalane bardzo mocno, ale czapki pozostają w zasięgu wzroku – wszystkie elementy, które są używane do mocowania.

Podkładki wykonane z korka

Co można powiedzieć o progi, które są wykonane z korka? Specjaliści nazywają taki wybór wszechstronny. Charakterystyczną cechą tego materiału jest to, że jest bardzo elastyczna. Z powodu tej właściwości można uzyskać szeroki progów dla różnych form seksu. Jednak w tych produktach nie jest wadą: aby ukryć krawędzie podłogi nie mogą – ważne jest, aby mieć to na uwadze przy wyborze łaty.

Wybór koloru

Aby osiągnąć harmonię w konstrukcji podłogi, należy zastanowić się, jaki kolor będzie na swoich progów łączących. Jest to zazwyczaj dobrana do materiałów, które były wykorzystywane we wnętrzu i na ogół stosuje się w pracach. Istnieją pewne zasady, które zaleca się kierować.

  1. Należy wybrać klasyczną wersję – czyli tych progów będzie taki sam kolor, jak w przypadku listew przypodłogowych. W tym przypadku, podszewka będzie korzystne w celu uzupełnienia tych lub innych elementów wykończeniowych, dzięki temu będzie można dostać całkiem gotowego wnętrza. Roztwór klasyczny umożliwia uzyskanie harmonii barw pomieszczenia.
  2. Można wybrać kolor otworu drzwiowego, który jest w pokoju. W rezultacie, drzwi staje się jasne, obwód, gdzie każda pozycja na pracy, aby wstawić element do całej kompozycji harmonijnie. Metoda ta pozwala na doskonale oddzielić przestrzeń, jeśli sąsiadujące ze sobą pokoje.
  3. Pod kolor podłogi – metoda ta jest obecnie szczególnie popularne. Dzięki tej recepcji można wykonać płynne przejście między pomieszczeniami, wyjście z pokoju kompletny. Próg, który ma konotację seksualną grouting płytki, wygląda bardzo ciekawe – zwłaszcza gdy kontrast jest zachowana.

Rodzaje progi dokujące

Obecnie istnieją trzy rodzaje progów: wypoziomowanie, t-formowania, wykańczania. Co można powiedzieć o pierwszej gamy produktów? Ten projekt jest potrzebny podczas tworzenia płynnego przejścia między różnymi poziomami podłogowych. W związku z tym, można łączyć różne materiały podłogowe razem, na przykład, płytek dywanowych i ceramiki. Zakres dopuszczalnego wysokość w zakresie od 3 do 18 mm. Kiedy praca została zakończona, wynik jest zadbane, wszystkie ostre krawędzie są maskowane, wygodne przejście pojawia pomiędzy pomieszczeniami.

Specjalny wariant jest stosowany, gdy jest to niezbędne do pracy z podłóg twardych. Ta płyta ma ściętą krawędź, jak również gładkie przejście od niskiego do wysokiego poziomu. Siodło tekstura naprężenia i znacznie zwiększa wytrzymałość podłogi.

T-odlewnictwo jest potrzebne w sytuacjach, w których wygładzonej przemywać różne powłoki. Doskonałe połączenia parkietu i podłóg laminowanych nabywać zakończone wygląd. Nazwa nie jest przypadkowy – kształt produktu jest nieco podobny do litery „T” kosztem stawów są wyrównane pomiędzy powłokami. Profil nakrętki mogą być zakrzywiony lub prosty – z tego powodu może być dostosowane do dowolnej konfiguracji podłogi.

Ostateczny – próg potrzebny do podłogi, gdy jest to konieczne, aby naprawić powłokę wokół stopni, balkonów i drzwi. Najbardziej powszechnie stosuje się na powierzchnie, które mają dużą różnicę wysokości. Ostateczna nut – wspaniałe narzędzie do skutecznego zakończeniu przycinania na jednym poziomie i podświetlić następną powierzchnię.

Pamiętaj, że każdy rodzaj progu połączenie ma swoje własne funkcje, rozwiązać pewne problemy. Oznacza to, że na wybór elementu należy podchodzić odpowiedzialnie, aby koncentrować się nie tylko od rodzaju podłogi (co powinno być połączone), ale także od funkcji samego elektrod.

Jak kupić idealny progi?

Obecnie firma produkuje różnorodne niskich progach można znaleźć zarówno proste i bardzo dekoracyjne opcje na rynku budowlanym. Dzięki szerokiej gamie kolorów i faktur używany, konsument może kupić, profile podłogowe, nawet dla najbardziej zaawansowanych urządzeń.

Aby osiągnąć najlepszy efekt, trzeba analizować – dla których funkcje służy wam pokój, jakie materiały, aby podłogi lub innych elementów w nim. Następnie należy wybrać idealny pad jest łatwe, ale wynik będzie uzasadnić wszelkie oczekiwania.