513 Shares 3290 views

Jak korzystać z pakietu jako reklama?

Plastikowa torba – jest rzeczą znaną w oczach każdego człowieka. On nie jest krzykliwe, ale to jest zawsze w zasięgu wzroku. Reklama w takich mediów może być doskonałą okazją do promowania swoich produktów. Skorzystać z kilku wskazówek w celu uczynienia go skuteczne.


pewne pakiety 1. Zastosowanie wysokociśnieniowe (LDPE)

Tak, mają mniejszą wytrzymałość niż worków niskociśnieniowych, ale wygląda o wiele bardziej reprezentacyjny. Aby wesprzeć dłużej zachowała swój wygląd i nie wyciągnął, należy użyć grubszego polietylen. Jest to nieco droższe, ale ludzie chodzą ze swoją reklamę więcej. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zamówić pakiety średniego ciśnienia (DCPs). Są nieco tańsze, ale bardziej wytrzymałe. Wyglądają one tańsze. Pakiety niskiego ciśnienia może być używany do przewozu ciężkich ładunków w nich. Kontaktować się tylko te firmy, które przyjęły się w pełnym cyklu, które mogą zagwarantować pakietów wysokiej jakości produkcji. Firmy, które kupują polietylen od firmy trzeciej strony, nie będzie w stanie zapewnić pełną gamę możliwości.

2. Unikaj agresywną reklamę

Pamiętaj, że kupujący nie pójdzie z krzykliwe reklamy. Najprawdopodobniej taki produkt włożył w jego torbie. Ludzie chętni do korzystania z marki reklamowych mediów. Dlatego też, jeśli Twoja firma jest nowy, lepiej umieścić na ścianie opakowaniu swoim logo, bez żadnych napisów były. Tak będzie wyglądać jak normalna postać i ludzie będą korzystać z pakietu tak długo, jak to ma piękny wygląd. Oczywiście, w tym przypadku, trzeba będzie w inny sposób, aby powiedzieć nam o sobie do kupującego. Na przykład – reklama w prasie. Stowarzyszenie z obrazem pojawia się natychmiast i czytelnik zwrócić uwagę na taką reklamę. Im dłużej korzystać z tej metody, bardziej skuteczną reklamę.

3. Humor i kreatywność, aby pomóc

Starają się jakoś pokonać dziury i strony rysunku. To jak na kupującego, będzie bardziej prawdopodobne, aby korzystać z pakietu ze swoim logo. Sieć ma wiele opcji dla harping na oryginalnym piórem i rysunek. Zastanów się konsultować z projektantem.

4. Za pomocą Ekologiczne torby

To przede wszystkim zainteresowanych reklamodawców. Reklama, która leżała w koszu lub na ziemi, wywołuje efekt odwrotny. Dlatego stosowanie materiałów ekologicznych. Te, które rozkładają się szybko po umieszczeniu na słońcu lub zanurza się w wodzie.

5. Wydłużyć czas na reklamę zdeponowanej w umyśle

Pamiętaj, że marka nie będzie pamiętał tylko w umyśle kupującego, więc im dłużej ludzie idą z pakietu, tym lepiej. Oferuje bezpłatne swoje reklamy w różnych punktach miasta. Ale tylko do rozpowszechniania go na ulicy nie jest konieczne. Zaoferować jej zakupy z odpowiednich tematów.