317 Shares 5303 views

Delfinarium w Kabardinka: adres, opinie

Wśród dużej liczby miast i miasteczek na wybrzeżu Morza Czarnego, jest jeden, który zasługuje na szczególną uwagę. Ten brak. Kabardinka. Dlaczego ta wioska przyciąga wielu turystów?

Po pierwsze, dlatego, że jest delfinarium. W Kabardinka można spotkać delfiny, a także w otwartym morzu, ten drugi. Po trzecie, małe terytorium Kabardinka przypomina mały, przytulny europejskie miasto. Co ciekawe rzeczy można zobaczyć tutaj? Jak dostać się do pereł tych miejscach – delfinarium? Jakie ceny? Mówią, że wielu wczasowiczów z resztą?

Kabardinka – królestwo słońce, zieleń, morze

Dzięki dogodnej lokalizacji, wieś z kilku stron otoczone górami, przez większą część roku pogoda jest ciepła. Siedem miesięcy, od maja do listopada, można cieszyć się morzem i cieszyć się słońcem. Kabardinka znajduje się pomiędzy dwoma południowych miastach: Noworosyjsk i Gelendzhik.

Wioska ma bogatą historię, sięgającą czasów starożytnych. Raz to tutaj mieszkał plemiona zaangażowanych w budowę słynnych dolmeny, które zostały zachowane w wiosce do dziś. W Kabardinka wielu miejscach, powodując zachwyt i podziw. Rozważmy najbardziej znanym z nich.

Delfinarium w Kabardinka: Adres

Delfiny – niesamowite stworzenia, inteligentne i przyjazne. Są one bardzo korzystny wpływ na psychikę człowieka, zwłaszcza dziecka. P. Kabardinka stanowi doskonałą okazję do komunikowania się z tymi zwierzętami, jak jest tam delfinarium. Jego adres to: Rewolucyjny ulica, nr domu 71a. Jak można się tu dostać? Po pierwsze, trzeba dostać się do wioski.

Najszybszy sposób – samolotem do Gelendżik, a stamtąd autobusem do Kabardinka. Po kilku godzinach będzie na miejscu. Można dojechać pociągiem do Noworosyjsk, a następnie przenieść do autobusu. W Kabardinka trzeba jechać lub iść do nabrzeża. Z centrum do głównej plaży można dotrzeć w ciągu 5-10 minut. Jest tam sanatorium „Perła Morza”. Po drugiej stronie ulicy znajduje się on delfinarium. W Kabardinka jest on bardzo popularny nie tylko turystów, ale także mieszkańców.

Program wydajność

Delfinarium w Kabardinka – spektakularny wzroku. W ciągu godziny będzie można zobaczyć występy delfinów i lwów morskich. Program obejmuje:

 • Jednoczesne skakać przez obręcze i wysokich zwierząt morskich.
 • Śpiew delfinów.
 • Gry z piłką zwierząt morskich.
 • Rysunek zdjęcia z delfinami.
 • Quiz dla publiczności i loterii loterii.

Po prezentacji, można robić zdjęcia i pływać ze zwierzętami. Delfinarium w cenach Kabardinka w lecie 2016 roku zaproponował następujące:

 • Bilet wstępu – 700 rubli.
 • Fotografowanie ze zwierzętami – 400-500.
 • Pływanie z delfinami w basenie – 3000 rubli.

Pięć powodów, aby odwiedzić delfinarium

Jeśli znajdziesz czas, aby odwiedzić to niesamowite miejsce, można:

 1. Przeżyj niesamowite emocje.
 2. Wskaż rodzaj i inteligentnych zwierząt morskich.
 3. Zobacz z bliska, nie tylko delfiny, ale także lwy morskie.
 4. Poprawy zdrowia i przywrócić system nerwowy.
 5. Usłyszeć śpiew delfinów i zobaczyć ich zdjęcia. I pływać z tymi pięknymi zwierzętami.
 6. Uzyskać obraz narysowany przez delfina. Nie tylko koneser sztuki szczyci posiadające w swojej kolekcji arcydzieł.

Delfinarium w Kabardinka: Opinie

Turyści, którzy przychodzą, aby zatrzymać się w różnych miastach, stało się tradycją uczestniczyć występy zwierząt morskich. Delfinarium kochał nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Ciekawy program, słodkie delfiny, co jest niemożliwe do oglądania bez czułości, tworząc radosny, spokojny nastrój.

Pieniądze wydane na bilecie jest absolutnie żałosne. Czas leci, można uzyskać ogromną ilość pozytywnych emocji. Zachęcony przez fakt, że można zwierząt domowych i pływać z nimi. Dzieci są bardzo szczęśliwi. Można robić zdjęcia ze zwierzętami, tak że po chwili łatwiej było zapamiętać ten dzień łaski, czułości i radości.

inne atrakcje

W Kabardinka, pomimo faktu, że wieś zajmuje niewielką powierzchnię, istnieje duża liczba ciekawych miejsc. Z jednym z nich – delfinarium, już spełnione. Jakie inne nietypowe atrakcje oraz tam, gdzie oni są?

 • Na ulicy świata, znajduje się 3 park wodny „nadzieja”. Jest częścią kompleksu hotelowego o tej samej nazwie, ale może odwiedzić wszystkich chętnych. Kilka zjeżdżalnie, duży basen ze strefami o różnych głębokościach, zabawy gry, zabawy, konkursy, którzy spędzają animatorów. Znudzony tutaj po prostu nie ma żadnej dorosłej lub nawet więcej dzieci.
 • Masters miasta Kuban. Dlatego nazywany jedną z najciekawszych muzeów położonych na wybrzeżu Morza Czarnego. Znajduje się na ulicy Mira, 20. skansen przyciąga ogromną liczbę turystów. Wszystkie eksponaty poświęcone są mieszkańcami Kubań. Ukazują one ich historia, życie codzienne, obyczaje i tradycje. Istnieje realne stajnie, piece, do domu. Ogromna ilość artykułów gospodarstwa domowego, z kołowrotku do bimbru. Nie ma w kolekcji i broni muzeum. Po trasie można kupić oryginalne pamiątki w rozsądnych cenach.
 • czcionki Kastalskaya. Raj, gdzie łatwo oddychać, pstrąga i jesiotra, w miarę upływu czasu. Na brzegu jeziora są piękne Altana, wokół których duża liczba drzew, krzewów i kwiatów. Wiele pięknych rzeźb, klatek schodowych, szybów i mostów. Istnieją różne festiwale i wesela.
 • W Kabardinka ulicy rewolucyjne, 71a, jest oceanarium. Kupić bilet, cena od 250 do 500 rubli, a badanie ryb, owadów, ssaków. Jest tam mały rekin, rozgwiazdy, węgorze, rafy i więcej. Ogromne zainteresowanie u dzieci powoduje pokój z niebieskim światłem LED. Z powodu tej pięknej ruchu morskiego życia są wyraźnie widoczne.
 • Na ulicy Morza Czarnego, 55, jest stary park. W małym obszarze parku jest zwięźle przedstawiony tradycji kulturowych różnych krajów i narodów.

wniosek

Nawet jeśli nie było żadnych atrakcji, to miejsce byłoby godne turyści przyjeżdżają tutaj z całego świata. Niesamowita przyroda, łagodny klimat, świeże powietrze przyciągają w lokalnej krawędzi, jak magnes.

Tutaj trzeba odwiedzić rodziny z dziećmi. Delfinarium w Kabardinka – morze śmiechu i dużo radości, czułości i dobroci. Pozytywne emocji są korzystne dla wzmocnienia więzi rodziny. Wiele par, którzy przybyli tu zwrócić uwagę, że po podróży z ich związek stał się silniejszy i bardziej romantyczny.

cena biletu w delfinarium w Kabardinka jednym, które mogą sobie pozwolić rodziny ze średniego dochodu, spoczęła na wybrzeżu Morza Czarnego. To miejsce może być uważany za najbardziej idealnym rozwiązaniem dla wypoczynku: błękitne morze, dużo słońca, ciekawych zabytków i dobrze utrzymanych plaż.