447 Shares 9858 views

Konkurs „najgorszy pies świata”

W Kalifornii, co roku jest konkurs „Najgorszy pies na świecie.” Jej członkami są nabolee brzydkie zwierzęta. Nie ma nic wspólnego z cute piesek kokardkami na chelochkoy. Te psy nosić odrażający wygląd. Głównie laureaci tego konkursu – chiński grzywacz i Chihuahua. Jedynym wyjątkiem jest półkrwi bokser Pabst, laureat w 2009 roku jego strasznej ukąszenia.


Sam – najstraszniejsza mistrz

Tytuł „W najgorszym psem na świecie” słusznie przypadają Chiński grzywacz Doggie Sam, który należał do Susan Lockheeda. Trzykrotnie został laureatem konkursu (2003, 2004 i 2005). Sam pozostanie mistrzem najbrzydszych psów, z powodu brzydoty, nikt nie mógł się z nim równać. Ale w wieku 15 lat, zmarł. Jego brzydki pies Pippi przekazał syn. Sam spojrzał zastraszenia. On wywołał grozę niewidomych białymi oczami; zęby wystające w różnych kierunkach; ysy ciała, która została pokryta brodawki; kilka kępy włosów na głowie. Trudno uwierzyć , że takie zwierzę może istnieć w rzeczywistości. Wydaje się, że został stworzony za pomocą grafiki komputerowej. Ale najbardziej zaskakujące jest to, że Sam jest idealnie rodowód. Poprzez udział w psa horrorów stał się znany jako najgorszy pies świata. Obraz z jego zdjęcie w internecie krążyły o nim w gazetach, programach telewizyjnych i sfilmowanych stworzonych komiksów. Fani stworzyli stronę internetową, która poświęcona jest Sam (on działa i teraz), produkowanym koszulki z jego zdjęciami.

Księżniczka Abby – zwycięzca 2010

Tytuł „W najgorszym psem na świecie” w 2010 roku, otrzymał Chihuahua o imieniu Księżniczka Abigail Franciszka, w formie skróconej – Abby. Jej widok portu zakrzywione nóg i kręgosłupa, a także na stałe zamknięte jedno oko. To zajmuje trzecie miejsce w rankingu najbardziej brzydkich psów na świecie. Ale jej kochanka Ketlin Frensis uważa, że jego pitomitsy piękne.

Yoda – zwycięzca 2011

Drugim najbardziej strasznym psem na świecie jest Yoda. Ona vesivshaya tylko jeden kilogram, ma jedno dobre oko, zakrzywiony nos, długi język, który jest nienaturalny wychodzić z jego ust i nieproporcjonalny wpływ. Jej ciało było pokryte rzadkie włosy, wystający duże uszy łysy. Wygląda straszny pies przyniósł jej gospodyni Terry tysięcy dolarów. Wygrała konkurs „Najgorsze psem na świecie” w 2011 roku. W tym samym roku, Yoda zmarł ze starości po osiągnięciu wieku czternastu lat.

Magli – najgorszym psem na świecie w 2012 roku

Dwudziestego czwartego czerwca 2012 roku odbyło się w dniu dwudziestego czwartego konkursu między brzydkich psów. Tytuł „Najgorszy pies świata 2012” przejął osiem chiński grzywacz magli. Zwycięstwo zdobył swój ekstrawagancki wygląd: podpuchnięte oczy, łysiejący na ciele, stale wystające zęby i kępki długimi włosami, że wystaje z ciała. Bev Nicholson, właściciel Muglia, przyniósł jego zwierzaka z Wielkiej Brytanii, pewny zwycięstwa. Muglia wzbogacona jej tysiąc dolarów, a sami – roczny zapas żywności. Piesek czeka na sesję zdjęciową i udział w talk show odmian. Muglia został Zwycięzcą w Wielkiej Brytanii najbardziej brzydkiego psa w 2005 roku. Ponadto, pies zyskał popularność jako pana młodego na ślubie z najbardziej luksusowych psów, które kosztują właścicieli dwudziestu tysięcy funtów.