378 Shares 8416 views

Jak określić liczbę dzieci dłoń kobiety i mężczyzny?

Żyjemy w świecie, gdzie rozwój medycyny i technologii. Jednak wiele z nich nadal pozostaje wierny do dawnych tradycji, następujące objawy i przekonania, a także wykorzystania wróżby przewidzieć ich los. Jeśli wierzysz w chiromancja i zainteresowanych wynikami wróżenia ręcznie, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, co powie o dzieciach. Zwłaszcza ta metoda jest zainteresowany kobiet, które są w młodym wieku zaczynają doświadczać instynktu macierzyńskiego i zadawać takie pytania. Chcesz dowiedzieć się, jak określić liczbę dzieci na ramieniu? Przeczytaj artykuł i sprawdź powyższej metody na własnym doświadczeniu.


Chiromancja zna odpowiedzi na życiowe pytania

W chiromancja, każdy wiersz lub guz mają sens i są odpowiedzialne za różne aspekty naszego życia. Może to być małżeństwo i zdrowie, szczęście i długowieczność, natura i dzieci. Na tej ostatniej, i chcemy się dowiedzieć. Czy to prawda, że stosując zasady tej nauki, możliwe jest, aby nauczyć się, jak określić liczbę dzieci na ramieniu? To prawda, ale proces ten wymaga uwagi i koncentracji, jak również prawdziwe pragnienia i wiary. Należy również stwierdzić, że wyniki będą dość arbitralny. Co to znaczy? Faktem jest, że w chwili obecnej istnieje wiele sposobów, aby zmienić naturalny przebieg życia, w tym dzieci. Ręcznie dowiedzieć się tylko to, czego są przeznaczone przez los, ale w rzeczywistości są w stanie wpływać na rzeczywistość (mówimy o antykoncepcji, aborcji, które nie było całkowicie pozytywne zmiany, ale mają miejsce we współczesnym świecie).

Dowiadujemy się o dzieci w ręku

Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, co los przygotował dla Ciebie, można przystąpić do wróżenia. Najpierw trzeba zrozumieć, gdzie linia dziećmi na ręku. To miejsce znajduje się pod podstawą małego palca na wzgórzu Merkurego. Linie mogą być kilka: jest to liczba i zwraca się do liczby dzieci. Są pionowe i mają różne stopnie nasilenia: niektóre słabe i cienkie, i inne wyraźne i głębokie. Tym bardziej i głębiej linia, tym bardziej zdrowe i udane dziecko. Ale sporadyczne i słabe linie – nie bardzo dobry znak, choroby zapowiadające i inne możliwe problemy z przyszłego dziecka. Nawiasem mówiąc, na dłoni, można dowiedzieć się i płeć dziecka lub dzieci. Krótka linia – dziewczęta i chłopcy – długie. I nie zapomnij, że trzeba spojrzeć na lewej ręce.

Dziecko na ręce mężczyzny

Z kobietami, wszystko jest jasne, a jeśli człowiek może dowiedzieć się, ile dzieci będzie miał? Rzeczywiście, niektóre z nich są również zainteresowany w tej kwestii. Istnieje kilka ważnych różnic, które muszą być brane pod uwagę. Tak, jak określić liczbę dzieci na przedstawiciela strony płci męskiej? Zobacz też trzeba, ale twierdzić inaczej. Fakt, że ręka mężczyzny pokazuje dzieciom, z którymi jest blisko. Na przykład, mieszka w tym samym domu, często spędzają razem czas, aby przeżyć uczucie ciepła, zadbać, aby chronić. Jeśli dziecko mieszka poza (takich jak rozwód opuścił matkę), rzadko komunikuje się z ojcem, a pomiędzy nimi nie ma duchowe połączenie, a następnie, że dziecko nie będzie widać mężczyznę, zastanawiając się w zasięgu ręki. Ale można zobaczyć kogoś bliskiego, ale nie natywną (odbiornik). Więc nie zdziw się, jeśli masz męża, uzyskać różne rezultaty liczby dzieci.

Uwierzyć, ale nie ufaj ślepo

Wiedza o tym, jak określić liczbę dzieci na ramieniu, nie wystarczy, aby uzyskać dokładną odpowiedź. Jest to z wielu powodów, niuansów i okoliczności, zwłaszcza we współczesnym świecie. Więc po prostu kierować się intuicją, chęci i możliwości i życie niekoniecznie daje tyle dzieci, ile chcesz.