403 Shares 1301 views

Lek „Galvus spełnione” – rekolekcje cukrzyca

Lek „Galvus Met” ma dwa główne składniki czynne, mianowicie wildagliptynę i metforminę. Wspomniane środki dostępne na tabletki, które powleka się warstwą, mają owalny kształt, lekki żółty kolor i mogą różowawy odcień, a w tabletkach lekko zukosowane krawędzie po obu stronach, jest zaznaczone na audio «KRP», a z drugiej – «LLO».

„Preparat Galvus Met” jest połączona lek hipoglikemiczny leku, która jest przyjmowana doustnie. Dzięki niemu można skuteczniej utrzymać pożądany poziom glukozy we krwi dla tych pacjentów, którzy cierpią na cukrzycę drugiego typu. Jeśli używasz tego narkotyku „Galvus Met”, cukrzyca staje się nie taka groźna choroba, jak wspomniane środki działa znacznie skuteczniej niż monopreparations, mieć podobny efekt.

Lek „Galvus Met” – Wskazania do stosowania

Lek ten jest stosowany w obecności cukrzycy, jeśli leczenie jest wildagliptyna lub metforminą sam jest nieskuteczny. Zaleca się również do zastosowania w przypadku, gdy pacjent jest przeprowadzeniu terapii kombinowanej z użyciem wspomnianych środków, które są używane jako monopreparations.

Tabletki są przeciwwskazane „preparat Galvus Met” w obecności następujących chorób:

  • Jeśli jest to naruszenie pacjenta z niewydolnością nerek lub niewydolnością nerek;
  • w przypadkach, gdy istnieją obawy czynności nerek, odwodnienie, gorączka, ciężkimi chorobami zakaźnymi. Jest również możliwe zastosowanie ukaznoy leku w obecności wstrząs, posocznicę, infekcje nerek, chorób oskrzelowo-płucnych;
  • przewlekła lub ostra niewydolność serca i krążenia, zawał mięśnia sercowego;
  • Obecność niewydolności oddechowej, zaburzenia czynności wątroby jednym przeciwwskazań;
  • w rozwoju ostrego lub przewlekłego kwasicy metabolicznej, w tym cukrzycowej kwasicy ketonowej ze śpiączką lub bez niego. W przypadku, gdy pacjent ma cukrzycowej kwasicy ketonowej, konieczne jest przeprowadzenie jej regulację za pomocą insuliny;
  • Nie można również stosować leku „preparat Galvus Met” kwasicy mleczanowej, ciąża, cukrzycy typu pierwszego, laktacji, i jeśli pacjent przylega do diety niskokalorycznej;
  • To nie jest przypisany do leku na dwa dni przed zabiegiem lub radiologicznych, administracji ankietach radioizotopowe środków kontrastowych, jak również dwa dni po ich wykonywania;
  • alkoholizmu przewlekłego lub ostrego zatrucia alkoholowego;
  • nie można zastosować leku „Galvus Met” do 18 lat.

dawkowanie

Zaleca się, biorąc te tabletki w trakcie posiłku, a tym samym zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia efektów ubocznych w układzie pokarmowym, które są charakterystyczne dla metforminy. Ilość leku otrzymanego w każdym przypadku ustalana oddzielnie, w zależności od tolerancji i skuteczności jego stosowania. Jednakże w każdym przypadku dłuższy niż maksymalna tolerowana dawka, która znajduje się 100 mg nie są dozwolone.

Możliwe działania niepożądane

Pojawienie się drżenie, ból głowy lub zawroty głowy. W przypadkach, w których zastosowanie kombinacji wildagliptyna / metforminy, zdarzenia niepożądane, które mogą wystąpić w układzie pokarmowym, są znacznie mniejsze niż w przypadku monoterapii z tymi samymi środkami.

przygotowanie magazynu „preparat Galvus Met” jak w przypadku wielu innych leków, to jest konieczne do wyschnięcia, aby temperatura nie przekracza 30 ° C, otoczenia Czas przechowywania nie powinien przekraczać 1,5 roku, jest to niemożliwe należy stosować leku po upływie tego okresu.