747 Shares 4619 views

Przepis na herbatniki w wielobarwii jest klasyczny i nowoczesny

Przepis na herbatniki w wielobarwności gwarantuje miękki, lekki i soczysty produkt. Gotowe ciastko to uniwersalny porowaty kęs, który ma delikatną fakturę. Kęs może być wykorzystany jako podstawa szerokiej gamy produktów cukierniczych. Z herbatników zrobić ciasta, ciasta, ciasteczka, ciasta.


Co to jest fotowoltaika? Jest to okazja do szybkiego i sprawnego działania, nie poświęcając zbyt wiele wysiłku, przygotowując herbatniki. Homemade kołowy tego typu stanie się idealną alternatywą dla każdego ciasta bez problemów. Pomimo faktu, że ciastko jest przygotowywane szybko, na stole zawsze jest najbardziej zaszczytnym miejscem, niezależnie od poziomu imprezy. Słodkie ciastko biszkoptowe, przygotowywane z ciasta, na bazie jaj, mąki i cukru, przynosi dużą przyjemność. Nie można go porównać z innymi rodzajami testów. Biszkopt można przypisać unikalnym delikatnym wytworom cukierków.

W pojęciu "dobrej kuchni" multivarka zaczęła się pojawiać w ostatnich latach, kiedy taka technika stała się powszechna. Z jego pomocą tworzone są zarówno proste, jak i słodkie potrawy. Można w niej piec i ciasta ciasta. Dla gospodyń domowych, istnieje wiele dodatków. Użyj śmietany, oblodzenia, bitą śmietaną, owoce, orzechy, jagody, dżem, czekoladę, skondensowane mleko, śmietanę. Do projektowania ciasta biszkoptowego można używać różnych elementów dekoracyjnych. Z pomocą takiego produktu możesz nie tylko pobudzać apetyt, ale także podnieść swoje duchy. Pomimo, że przepis na herbatniki w wielowarstwowych zawsze ma takie same składniki, ze względu na kombinację i indywidualny wygląd, każdy mistrz uzyskuje swoje własne dzieło.

W klasycznym teście herbatników nie ma nic innego jak mąka, jajka i cukier. Aby dodać smak i konsystencję do produktu, należy używać jedynie jajka chłodzonego. Mąka w przepisie herbatnikowym w słoju wieloskładnikowym jest lepsza w przypadku wysokiej jakości ziarna wysokiej jakości. Przed rozpoczęciem ciasta mąkę należy przesiać. Co najważniejsze, przynajmniej trzy razy. Dzięki tej prostej, ale ważnej procedurze możliwe będzie wysycenie jej tlenem, a herbatnik będzie miał lepszy kształt i miękką bujną strukturę.

Przepis na biszkopt w wielobarcowym z jabłkami umożliwia bez problemów klasyczną charlotte. Nawiasem mówiąc, nie wiesz się na jabłka, możesz zawsze dywersyfikować ciasto z ananasem lub rodzynkami.

Do przepisu potrzeba 50 gr. Masło, wcale nie margarynę, o szklankę mąki, szklankę cukru, 4 jajkami, trzema małymi jabłkami, waniliną i sproszkowanym cukrem.

W bujnej masie łączymy 3 jajka, wanilinę i cukier, z ciągłym mieszaniem, wlać do mąki. Ważne jest, aby ciasto zachowywało płynność. Po dodaniu mąki dodaje się jeszcze jedno jajko, a masę pobija się mieszadłem. Jabłka należy obrać, pokroić i pokroić w małe kawałki. Formę należy wymazać kawałkiem masła i włożyć jabłka na dno, zalać ciasto na wierzchu i wsunąć do piekarnika na 35-40 minut.