578 Shares 9518 views

Kolor jak werdyktu

Ustawodawstwo taksówki w ostatnich latach zmieniła stan zdecydował, że ten rodzaj transportu publicznego jest w „wolnej pływające” i musi być zatrzymany. Ale pierwsze wyniki nowej „ustawy o taxi” w lecie 2012 roku wykazały, że nie wszystko jest takie proste. I podczas gdy ustawodawca czekał po wejściu w życie FZ№69 wszystkich taksówkarzy otrzyma licencję, przeciwnie doszło. A teraz, wyniki wszystkich decyzji legislacyjnych zostały ogłoszone podczas Międzynarodowego Forum „Eurazji” Taxi 2013. Impreza odbyła się w Petersburgu w dniach 8 i 9 sierpnia. I podczas gdy ustawodawca rozumieć gdzie błąd, wystawa (która odbyła się w forum) różnych firm rozmawiali o ich know-how w zakresie technologii. I okazało się, że strona techniczna firmy taxi czuje czasami lepsze prawodawstwo. A niektóre firmy nawet natychmiast zaproponował rozwiązania niektórych problemów powodowanych przez „prawo taksówki.”


Więc, forum przez przedstawiciela firmy ZM Rosja – Galina Wilhelm. Firma oferuje prosty i łatwy sposób na rozwiązanie problemu jednorodności koloru. Zamiast malowania każdy samochód, mówią w prezentacji, może być wklejony film.

A w rzeczywistości, to naprawdę dobrze wygląda. Firma ZM jest ponadnarodowa, posiada biura w krajach siedemdziesięciu na całym świecie, aw czterdziestu ma swoją produkcję. Odpowiedzialny za jakość licznymi certyfikatami. ZM przedstawiciel Rosji powiedział, dlaczego trzeba wybrać film, dlaczego to oszczędność czasu. Ale najważniejsze – film zawsze może zeskrobać razem z warstwą klejącą i powrócić do koloru fabrycznego. Ze względu na natychmiastowy wymóg ustawodawcy przemalować wszystkie oficjalne taksówki żółty – film wydaje dobre wyjście.

Żywotność takiego filmu nie mają mały – około pięciu do siedmiu lat. Prawda nie wiadomo, jak to będzie wyglądać, jeśli ciało deformować, oraz aby uniknąć zadrapania lub inne drobne kłopoty może być trudne.

Warto zauważyć, że cena filmu będzie niższa. Nie tylko dlatego, że aplikacja nie wymaga specjalistycznego sprzętu nieporęczne, lakiernię. Być może Zalety tego rozwiązania na twarzy.

Poprosiliśmy o opinię tego rozwoju przez przedstawicieli innych firm uczestniczących w Internecie – MADIV. MADIV filmy żadne kleje i rozwija i wdraża innowacyjne rozwiązania programowe dla kontroli i automatyzacji wysyłki usług taksówkowych. Ale również MADIV firma została partnerem Międzynarodowego Forum Eurazji, co stanowiło uniwersalny zestaw „Interactive taksówki”.

Przedstawiciel firmy od skomentował film następująco:

– Przede wszystkim, to jest wybawieniem dla kierowców, którzy dostać pracę w stacji taksówką z jego samochodu. Wyobraź sobie teraz prawo wymaga ich natychmiastowego samochód osobowy malowanie na żółto. I nagle, dzieło poszło źle i musiał opuścić stację taxi – jeździć teraz na żółtym samochodzie? A potem taki przydatny filmu. Wklejony, pociąg, praca w lewo, film zostanie usunięty, a następnie zostały złagodzone kolory samochodów. Dla dużej floty samo, wydaje mi się, nadal na pierwszym miejscu będzie malowanie. Jeśli chodzi o jakość i innych rzeczy – do tego celu nie jest dziś Internet. Przed zakupem (zwłaszcza hurtowym) warto spojrzeć na klienta ZM opinii firmy i po dokonaniu jakichkolwiek wniosków.

Rzeczywiście, podejście do zmieniających barwę innowacji, ale jednostki. Chociaż w dzisiejszych sfer rzeczywistości taksówek Federacji Rosyjskiej, konieczne jest, aby zwracać szczególną uwagę na wszystkich właścicieli taksówek i dyspozytorni. Tym bardziej, że na wzmiankę o filmie kolorów w głowie nie jest sposobem „Taxi” ze starego amerykańskiego remake'u francuskiego filmu. Jest niewielki ruch dłoni (peeling film) jasnoczerwony BMW przekształcono w ciemnoniebieski.