671 Shares 5924 views

Co jeśli człowiek gryzie paznokcie?

Jeśli człowiek gryzie paznokcie, jego nałóg może nie tylko powodować rąk do stanu brzydkie, ale w niektórych przypadkach, być wynikiem poważnego uszkodzenia płytki paznokciowej, zębów lub dziąseł. Jeśli jesteś zmęczony krótkich paznokci i skórek krwawienie, używać prostych technik, które pozwalają odzyskać zdrowie i piękno Twoich rękach.


Spojrzeć w twarz swojego problemu – nadszedł czas, aby przyznać, że nawyk wymknął się spod kontroli i nie można zatrzymać, nawet jeśli chcesz. Przede wszystkim, trzeba zdać sobie sprawę, że kiedy ludzie gryźć paznokcie w szkole, w pracy i w innych miejscach publicznych, wygląda absolutnie nie do przyjęcia. Powiedz sobie, że jesteś w stanie pozbyć się swoich obrzydliwych nawyków i mieć zdrowe i piękne paznokcie.

Oceniając sytuację, rozumiesz, można radzić sobie z problemem na własną rękę. Jeśli człowiek gryzie paznokcie stale, powodując krwawienie lub poważne uszkodzenie płytki paznokcia, możliwe jest, że potrzebuje pomocy. W takich przypadkach istnieje możliwość, że przyzwyczajenie jest oznaką bardziej poważne zaburzenia, takie jak syndrom zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Wizyty u lekarza, jeśli po wypróbowaniu wszystkich metod, ale nie były w stanie zatrzymać gryzie paznokcie. Na szczęście często można pozbyć się nałogu bez pomocy.

Spróbuj zastąpić nawyk gryząc paznokcie na drugą. Gdy czujesz potrzebę podjęcia starą sprawę, przejść do czegoś innego. Niektórzy ludzie wolą walić na stole palcami, klaskać, lub po prostu uważają swoje ręce. Wystarczy znaleźć przydatne, lub przynajmniej neutralne nawyk, który może zastąpić starą. Carry moneta, pęk kluczy lub coś, co można trzymać w dłoni. Dotrzeć do niego, kiedy zwykle zaczynają gryźć paznokcie. Jeśli jesteś w szkole, spróbuj skoncentrować się na prowadzeniu streszczenie – do wyboru zawodu, w zależności od tego, gdzie spędzić czas. Wybór innego rodzaju działalności, ważne jest, aby nie jeść i nie do zjedzenia – to pomoże przełamać nawyk stymulacji ustnej.

Skorzystać z specjalnej substancji o nieprzyjemnym smaku. Dla tych, którzy gryzie paznokcie, nie jest zbiorem kompozycji chemicznych, które można kupić w aptece. Zawsze niosą ze środkami i stosować go kilka razy dziennie. Jeśli przyzwyczaić się do smaku leku, należy go wymienić na inny. Nawet po zatrzymaniu obgryzanie paznokci, nadal korzystać skład jakiegoś czasu ustalenia wyniku.

Pokrycie lakierem do paznokci. Jeśli jesteś kobietą, stosuje paznokci polski jasne kolory, takie jak czerwony lub czarny – więc jeśli ugryziony paznokcie, Twój manicure będzie wyglądać brzydko. Mężczyźni mogą używać polskich i zastosować specjalny krem lub połysk. Nie chcę psuć swoje paznokcie, jeśli są w doskonałej kondycji. Skorzystać z profesjonalnych usług, w tym akrylowych Stworzone przez gwoździ. Sztuczne paznokcie akrylowe utrzymywane wystarczająco długo i nie powodują szkody dla płytki paznokciowej. Jeśli nałóg jest bardzo silny, spróbuj zrobić manicure z drogiego specjalisty wzór – będzie to wielka zachęta, aby śledzić, gdzie swoje ręce. Człowiek, który gryzie paznokcie, należy zwrócić szczególną uwagę na zapewnienie opieki dla nich jak najwięcej.