799 Shares 1664 views

Puszki fasola w sosie pomidorowym. najlepszy przepis

Nie tylko to, co gospodyni robi bez preparatów lato-jesień na zimę, jeśli nie chcesz potem kupić zachowania podejrzanej jakości po wygórowanych cenach. Fasola, użyteczne i mające zastosowanie w różnych receptur, teraz sprzedawane w każdym supermarkecie. Jednak żadne sklepy fasola, konserwy w sosie pomidorowym, nie może być porównywana z dokonanej przez siebie do swojego gustu. Tym bardziej, że receptury, choć wymaga czasu, lekki i może być opanowane nawet niedoświadczony kucharz.


wstępna opinia

Aby fasola, konserwy w sosie pomidorowym, uzyskać jak najbardziej udany, nie możemy zapomnieć o dwóch zasadach.

  1. Staram się nie mieszać różnych odmian fasoli. Białe i czerwone odmiany są warzone różne czasy. Część ziarna zbyt miękki, drugi będzie zbyt trudne. Jeśli to się stało, że masz w obecności mieszaniny, czuję się jak Kopciuszek: demontować go do różnych garnka i gotować osobno podłączyć już w ostatniej fazie.
  2. Idealne casting, oczywiście, jest puree ze świeżych pomidorów. Jednakże, jeśli nie ma sposobu (wysiłku, czasu dostępności pomidorów), dopuszczalne jest zastąpienie ich rozcieńczonego koncentratu pomidorowego. Ale w żadnym wypadku nie ketchup! Wszystkie te sosy zawierają zbędnych wypełniaczy, które są nieprzewidywalne wpływ na zachowanie. Najczęstszym następstwem – dziwne i czasami nieprzyjemny smak lub zapach. Jednak może się zdarzyć, że w puszkach fasola w sosie pomidorowym (na zimę – najbardziej to!) Nie trwało długo przed nadejściem mrozów: wybrzuszenia lub nawet wybuchnąć.

szybko ugotować fasolę

Przed puszki fasoli w sosie pomidorowym na którykolwiek z przepisów, wymagane jest, aby gotować. Powszechnie wiadomo, że proces jest przewlekły. I nie zawsze w nowoczesnej gospodyni ma wystarczająco dużo czasu, aby czekać, aż fasola kapryśny racz przygotować. Ponadto od dłuższego gotowania zaczną się rozpadać, czasami prawie do toczenia papkę i utrzymanie środku stały. Nasze wskazówki pomogą Ci zachować całych ziaren i piękne, co znacznie skraca czas wrzenia.

  1. Wysuszone ziarna są moczone obowiązkowe. Lepiej zrobić to w godzinach wieczornych, a jedna lub dwie godziny do obrzęku nie jest wystarczająca.
  2. Ziarna do gotowania świeże i na pewno wypełnione zimną wodą. W którym to moczyć scala jak najwięcej ostrożnie.
  3. Świeżej wody jest wylana na niewielką ilość, tak że obejmuje tylko zawartość naczynia.
  4. Gdy ciecz wrze, ogień przykręcona tak, że tylko pobulkivala. Proces szybkiego przygotowania prowadzi do gotowania fasoli.
  5. Co dziesięć minut w garnek do gotowania na szczycie pół szklanki zimnej wody. Dzięki takiemu podejściu, fasola gotowane przez pół godziny, nawet jeśli jest dużo.

Po osiedleniu techniki mogą wybrać dowolny przepis fasolkę w sosie pomidorowym – jego realizacja nie zajmie dużo czasu.

tylko fasola

Zacznijmy od najbardziej minimalistycznym receptury. Pół kilograma ziaren wrzenia. Nadal potrzebujemy kilograma pomidorów. Są parzona, czyszczone i gotowane w małej ilości wody, dopóki nie są bardzo miękkie. Po tym rozgrzać pomidory tolkushkoy do puree w papkę, wlać je prawie gotowy fasola, pół łyżeczki ziela angielskiego, pełne – czarny, trzy lub cztery liść laurowy, trzy łyżki soli plus połowa filiżanki oleju roślinnego. Gdy masa zacznie się gotować, dodać łyżkę octu z silnym 70-procentowym i fasola, konserwy w sosie pomidorowym, natychmiast rozłożona na banki. Musi on być chłodzony w stanie opakowanym, i mogą być przechowywane na półce kredensu.

Przepis fasolka w sosie pomidorowym z warzywami

Mamy już uzgodnione, że wstępnie gotowane ziarna – tym razem aż połowa, nie więcej. Z pomidorami, wykonanych w podwójnej wagi w porównaniu z fasoli, usuwa skóry; papryka (jak i fasola), dwie marchewki i podobna ilość masy do niej łuk czyste. Wszystkich łukowaty do mięsa, ale nie w stosie, aw poszczególnych miski. Na patelni w zazharki wykonane z marchwi, cebuli przez pięć minut, po czym dodaje się pieprz, po kolejnych pięciu minutach – przecier pomidorowy, cukier i sól. Ilość przypraw zależy od preferencji użytkownika; wyjściowej ilości – sól łyżką trzeciego cukru pojemniku przy objętości wypełnienia na litr. Ostatni kwadrans po pomidory, fasola wstrzykiwany i czterdzieści minut razem gaśnie pod maską. Po włączeniu w panewce wlewa ocet (20 ml), zawartość ugnieciono i rozszerza się w bankach, zamknięto i odwrócony pojemnik do ostygnięcia ukryta pod osłoną i starych powłok.

Zbioru bez octu

Dla wielu, najlepszy przepis na puszkach czerwoną fasolą w sosie pomidorowym – jeden, w którym nie ma ocet. W przykładzie wykonania swoich funkcji są wykonywane przez gorzkim pieprzem, więc dostać przystawkę z pikantnym pikantny smak. Kilogram świeżych ziaren ponownie przedstawia połowę. Spośród trzech kilo dojrzałych pomidorów puree; są one wypełnione ottsezhenny fasolę, potem dodaje trzy łyżki cukru, pół – sól, kilka liści laurowych, kilka pieprzu, goździki i trochę drobno posiekanej papryki polstruchka. Obrabiany gotowano przez około godzinę, umieszczone na pół litrowych słojach i walcowany.

Fasolka szparagowa w sosie pomidorowym

Rośliny strączkowe fasola przychylnie z działaniami innych kolegów szybszego gotowania. Kilogram ziarna przemyto końce usunięto i strąki cięcia kawałków trzech centymetrów. Wpadają strome wrzącej wody, gotować przez okres nie dłuższy niż trzy minuty i półleżącej. W trochę ostygnie jak fasola mocno zagęszczony przez banki. Spośród 800 g przecieru pomidorowego jest zrobione, sole prisalivaem dwie łyżki, aromatyzowany tej samej objętości cukru i doprowadza do wrzenia. Hot skład strąków, następnie wylewa fasola, konserwy w sosie pomidorowym, sterylizowane trzy kwadranse (jeśli użyto słoików litrowych), zamknięto, a następnie odwrócenie do góry zbiornik osadowy ostudzić owinąć formę.

888 shares 1983 views
Jak gotować schab?
749 shares 1531 views