793 Shares 9779 views

Nokia Lumia 620: specyfikacja, przeglądu, opis i recenzje innych

Więc dziś dowiemy się o jednym nowym smartfonie. Nazywa się to Nokia Lumia 620. Ogólnie rzecz biorąc, przed zakupem tego lub tego modelu, musisz najpierw spróbować nauczyć się charakterystycznych cech i prawdziwych opinii na temat smartfona. Wszakże we współczesnym świecie nie jest tak łatwo. Zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że wiele opinii na temat miejsc-otzovikah są po prostu kupić. Spróbujmy więc zrozumieć tę skomplikowaną materię. Przede wszystkim warto zrozumieć, co Nokia Lumia 620 dotyczy charakterystyk. W końcu oni zwracają uwagę na ten lub ten telefon. I oczywiście, każdy chce uzyskać potężny i nowoczesny smartphone po przystępnej cenie. Jeśli te warunki są spełnione, model staje się bardzo wysoki poziom bardzo szybko i staje się popularny wśród analogów.


Wyświetlacz

Na początek bardzo ważne jest, aby wielu nabywców miało dobry telefon z dobrym wyświetlaniem. To jest, z dużym. I uważa się, że im więcej, tym lepiej. Ale nadal nie powinna ingerować w wygodę. Na przykład dla kobiet i dzieci lepiej jest znaleźć mniejszy wyświetlacz. Będzie to znacznie wygodniejsze niż "łopatka" w rękach. W Nokia Lumia 620 ekran w tym sensie jest bardzo dobry. Ale wszystko to uważa się za niestandardowe. Wszakże, według nowoczesnych standardów, to dość mały telefon.

Faktem jest, że ekran tego smartfona jest tylko 3,8 cala. Szczerze mówiąc, większość nowoczesnych modeli jest już utworzonych o 5 cali. Jednak stosunkowo małe rozmiary nie kolidują w szczególności z popularnością, funkcjonalnością i jakością modelu. Rozdzielczość wyświetlacza, ściśle mówiąc, nie jest również bardzo duża. Tylko 800 na 480 punktów. Jednak w przypadku surfowania po Internecie i wielu grach jest to więcej niż wystarczająco. Ale Lumia 620 jest bardzo łatwy do przechowywania w kieszeni lub torebce dla kobiet. Więc rozmiary ekranu tutaj są całkiem do zaakceptowania.

Ponadto wyświetlacz pokazuje bardzo jasny obraz wysokiej jakości. W końcu Lumia 620 to telefon zdolny transmitować do 16 milionów kolorów. To prawda, wielu kupujących teraz nie dziwi. Są przyzwyczajeni do faktu, że wszystkie nowoczesne modele są obdarzone takimi parametrami. Jeśli jednak nie używałeś najnowszych innowacji, powinieneś zacząć od "Nokia". Jest to dość dobry i wysokiej jakości model, który zadowolony wszystkich cechami.

Ekran dotykowy dla Nokia Lumia 620 jest wykonany z najnowszej technologii. To czyni go jakościowym i odpornym na uszkodzenia. Ponadto ekran dotykowy reaguje bardzo szybko na najmniejsze dotknięcie. Nawet w najchłodniejszych warunkach pogoda będzie działać bez zbędnych problemów. Więc nie przejmuj się tą cechą. W swojej jakości przewyższa nawet wiele nowoczesnych nowości, które są uważane za bardziej popularne wśród kupujących.

Ponadto wyświetlacz ma swoje zalety. Na przykład, aby to zarysować, jak już powiedziano, jest bardzo trudne. I to jest znaczący plus. Ponadto ekran ten jest łatwy do czyszczenia, a także pokazuje "obraz" w słonecznych warunkach pogodowych lub w deszczu. Ponadto wyświetlacz na modelu pozwala szybko usunąć wilgoć. Nie bój się, jeśli jesteś narażony na deszcz. W końcu cechy Lumia 620 pozwalają na utrzymanie wilgoci przez pewien czas, nie szkodząc składowi telefonu. To, co jest konieczne dla nowoczesnych nabywców.

Wymiary i waga

Lumia 620 nie jest tak duża. Widzieliście to już na cechach modelu wyświetlacza. W tej chwili warto poświęcić trochę konkretnych informacji. Przecież czasami rozmiar i masa sprzętu odgrywają ważną rolę w kwestii zakupu.

Na szczęście, utrzymanie "Lumiya 620" jest bardzo proste. Przecież długość to 115,4 milimetra, szerokość – tylko 61,1, a grubość – 11 mm. W zasadzie, model ultratynowy nie jest nazwany. Niemniej jednak nadal jest to całkiem wygodne. Jest szczególnie popularny wśród dzieci i młodzieży, a także kobiet z małymi długopisami. W nich, Lumia 620, informacje zwrotne, które mamy o tobie, leży idealnie. Więc możesz zwrócić uwagę na ten model. Nawet w przypadku, gdy potężny smartfon potrzebujesz tylko do gier.

Przestrzeń

Dla każdego telefonu jest bardzo ważnym punktem jest jego pamięć. A tutaj mówimy o dwóch typach. Pierwszy działa. Jest odpowiedzialny za moc modelu, a także za możliwość jednoczesnego korzystania z kilku funkcji. Im więcej, tym lepiej. Lumia 620 oferuje takie cechy, że pamięć RAM odpowiada jakości smartfona. Jest to 512 MB. W rzeczywistości dla nowoczesnego telefonu to nie wystarczy. Nie można uruchomić na nim najnowszych gier. Ale oto program – łatwo. Więc nie martw się. Przecież "Lumiya 620" nie jest modelem gry. Raczej jest odpowiedni dla przeciętnego kochanka z klientami-klientami. I dużo RAM nie jest po prostu konieczne. Szczególnie, jeśli nie jesteś tak ważnym i nowoczesnym zabawkiem.

Musisz także wziąć pod uwagę i taki czynnik jak tradycyjna pamięć. Innymi słowy, ten, na którym będą rejestrowane dane. Szczerze mówiąc czynnik ten często odgrywa bardzo ważną rolę. Niezależnie od tego, jak dobry jest telefon, przy małej przestrzeni, szybko straci swoją popularność. I nie jest to szczególnie przydatne dla producenta. Tyle osób próbuje wprowadzić do pamięci telefon tyle pamięci. W sumie pamięć wewnętrzna "Nokia Lumiya 620" 8 GB. To nie tyle, ale dla większości ludności wystarczy. To prawda, że możesz rozwinąć to miejsce trochę.

W jaki sposób? Wystarczy włożyć i włożyć kartę pamięci do telefonu. Niestety ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich smartfonach. To rozczarowuje kupujących. Lumia 620 ma to. Możesz włożyć kartę microSD do 64 GB w tym urządzeniu. I z tym wszystkim, nie martw się, że telefon przestanie działać normalnie. Nawet przy maksymalnym napełnieniu dobrze będzie działać. Ale lepiej nie, aby "młot" wszystkie 64 GB. Zostaw "w rezerwie" 1-2 GB przestrzeni. Pomoże to zwiększyć wydajność urządzenia. Tak, wiele nowoczesnych telefonów oferuje karty pamięci do 128 GB, ale są to gry. I są często bardzo drogie. I "Lumiya" jest dość dostępną i wszechstronną opcją zarówno dla biznesu, jak i rozrywki.

System i procesor

System operacyjny i procesor dla każdego telefonu są bardzo ważne. Wielu kupujących poświęca wiele uwagi tym produktom. Często zależy to od dostępności i podstawowych cech urządzenia.

Na początek system operacyjny dla Lumia 620 – Windows 10 lub Windows 8. W zależności od aktualizacji. Niemniej jednak, podstawa pozostaje taka sama – "Windows". A fakt ten cieszy się wieloma konsumentami. W końcu oznacza to, że telefon będzie z łatwością synchronizowany z komputerem. Oprogramowanie Lumia 620 umożliwia to bez żadnych problemów. Więc jedyną rzeczą, z którą musisz się przyzwyczaić do tego jest niestandardowy interfejs telefonu. Dotyczy to szczególnie klientów, którzy są przyzwyczajeni do pracy nad "Androidem".

Procesor tego smartfonu jest również mocny. Jest to dwurdzeniowe, o częstotliwości zegara 1 GHz. W zasadzie, dla nowoczesnego urządzenia to nie tyle. Tylko tutaj ludzie biznesu i ci, którzy potrzebują jakości, a nie umiejętności gry w nowoczesne, fajne zabawki, nie przeszkadzają. Szczególnie w tych przypadkach, gdy po prostu chcesz kupić niedrogi i wysokiej jakości telefon po przystępnej cenie, który będzie służył przez długi czas. Szczerze mówiąc, jest to idealna opcja dla przeciętnego użytkownika. Może wydawać się, że niewielka moc procesora negatywnie wpłynie na działanie urządzenia. Ale nie w tym przypadku.

Telefon umożliwia równoczesne uruchamianie nawet dziesięciu aplikacji. Z jednej strony jest to bardzo dużo. Z drugiej strony czasami dla nowoczesnego użytkownika czasami ten wskaźnik nie wystarczy. W końcu chcesz jednocześnie używać wielu aplikacji i gier. Zasadniczo wystarczy, że zainteresowanie zainteresowaniem współczesnego użytkownika o umiarkowanym "apetyt" na tym koncie zasobów. Nie musisz się tym martwić.

Łączność

Ekran dotykowy Lumia 620 różni się jakością, ekran jest taki sam. Procesor i system operacyjny są również bardzo wysokiej jakości. Ale ważniejszym punktem w naszej dzisiejszej kwestii są środki komunikacji. W końcu telefon został pierwotnie stworzony, aby móc szybko komunikować się nawzajem ze sobą. Cóż, czy po prostu komunikować się. Oczywiście z upływem czasu komunikacja rozwijała się. A telefony zaczęły wspierać bezprzewodowy Internet i inne sygnały. Co mamy w tym sensie "Nokia"?

Faktem jest, że w tym zakresie nasz smartfon nie różni się znacznie od współczesnych kolegów. Obsługuje komunikację 2G i 3G. Ponadto, posiada GPS i GPRS. To, czego potrzebują, jest tak źle zapamiętane gdzieś wzdłuż drogi. Między innymi będziesz mógł połączyć się z Wi-Fi i Bluetooth. To wydaje się być nic złego lub nadprzyrodzonego jeszcze. Ale jest jedna mała, ale może zdenerwować niektórych potencjalnych klientów.

Niedawno wymyślono komunikację 4G. Uważa się, że jest najszybszy, najlepszy, najwyższej jakości i niezawodny. Ale tylko najnowsze modele smartfonów mogą je obsługiwać. Ale tutaj "Lumiya 620", niestety, nie ma takiej możliwości. W prawdzie, do tej pory nie jest to krytyczne. W końcu sygnał 4G nie jest w pełni zaimplementowany we współczesnym życiu zwykłych ludzi. Ale po kilku latach ten model smartfona, najprawdopodobniej, straci na znaczeniu. Szczególnie, jeśli 4G będzie dominować spośród wszystkich innych opcji komunikacyjnych.

Bateria

Innym ważnym aspektem jest żywotność baterii dowolnego smartfona. Każdy chce uzyskać model, który okaże się potężny i trwały. Oczywiście będzie to działało bez ładowania przez długi czas. Z szybkim wyładowaniem, często spotykają się amatorzy "Androida". Co mamy o naszym smartfonie?

Faktem jest, że bateria Lumia 620 jest wymienna i wydajna. Tak jak w innych telefonach Nokia. Szczerze mówiąc, producent ten jest znany z baterii. Pracują przez długi czas i prawie się nie złamają. Z powodu przegrzania baterie są niezawodnie chronione.

Ile działa telefon Nokia 670? Wszystko zależy od intensywności urządzenia. Tak więc, na przykład, w trybie gotowości jest w stanie leżeć przez 2 miesiące, a niektóre rozmowy (stabilne, ale krótkie) – około 3 tygodni. W przypadku długiego i ciągłego dialogu czas pracy wynosi 12 godzin. Ale z aktywnym wykorzystaniem wszystkich zasobów urządzenia w tym samym czasie (lub regularnych gier i Internetu włączone), "Nokiya" działa przez około 4 dni. Zasadniczo ten wskaźnik jest przykładem dla większości nowoczesnych smartfonów. W końcu większość modeli "rozciągnij" podczas aktywnego używania działa 3 dni.

Między innymi, smartphone kosztuje stosunkowo szybko – około półtorej godziny. Czas ten wystarcza, aby w pełni naładować akumulator, nawet jeśli telefon został przeniesiony do stanu, w którym się nie włącza. Całkowicie godne wskaźniki. I nie może, ale radować się. Z tego powodu, pomimo niewielkich wad, smartfon "Lumiya 620" jest bardzo popularny i można go nazwać godnym urządzeniem.

Aparat fotograficzny

Telefon nowoczesnego modelu powinien "być w stanie" wykonać wiele funkcji. A między nimi można znaleźć takie rzeczy jak nagrywanie wideo i fotografie. Tak więc kamera dla smartfona jest również ważna. Czasami trzeba zrezygnować z zakupu jednego lub innego modelu, jeśli ma złe kamery.

Jak są rzeczy z Lumia 620? Szczerze mówiąc, wszystko nie jest tak źle, jak mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Podobnie jak większość smartfonów, model ten posiada dwa typy kamer – przednie i tylne kamery. Pierwszy jest powyżej wyświetlacza i służy do samodzielnego i wideo. Jego jakość, co do zasady, nie jest dobra. W tym smartfonie obraz wynosi 0,3 megapiksela. Co oczywiście nie jest szczególnie zachęcające. Ale za telefon zwykle wystarczy. Przecież główną rolę odgrywa tylna kamera.

Co to jest? Zwykła kamera, która znajduje się na tylnej części smartfona. Służy do fotografowania i nagrywania wideo. A tu zależy jakość zdjęć. W zainstalowanej tylnej kamerze "Nokia Lumiya 620" w odległości 5 Mp. To wystarczy, aby uzyskać dobre zdjęcia i zrobić dobry film. Oczywiście, format Full HD nie jest tu brany pod uwagę, ale mimo to nadal będziesz mieć godne klipy.

Również tutaj jest autofokus, lampa błyskowa i 4-krotna aproksymacja. Nadal możesz ustawić znaczniki geograficzne, edytować zdjęcie ręcznie. Możesz nawet "pomalować" to w specjalnym edytorze. Ogólnie, inwentaryzacja aparatu jest przyzwoita. Na pewno cię z przyjemnością.

Cena:

Teraz spróbuj ustalić, które ceny Nokia Lumia 620. Opis cech jest niewątpliwie dobry. Ale tylko ważne jest, aby cena była zgodna z jakością urządzenia. Nie chcę przepłacać nikogo.

Jeśli potrzebujesz niedrogiego smartfona, to świetny sposób. Faktem jest, że Lumia 620 kosztuje od 5000 rubli. Ale teraz w wielu regionach cena wynosi 7.000. I to jest cena maksymalna. W zasadzie jest to niedrogie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie oferowane nam możliwości.

Jakość

Co z jakością telefonu jako całości? To szczerze mówiąc, naprawdę miło. To nie na nic "Nokia" od dawna słynę ze swoich trwałych i "wytrwale" smartfonów.

Co klienci myślą o tym? Klienci twierdzą, że nie ma bardziej niezawodnego telefonu. Jest to nie tylko mocne, ale także "wytrwałe". Ten model nie jest uszkodzony – aby to zrobić, musisz spróbować. Ponadto toleruje wodę i wilgoć normalnie. Ponadto zapewnia wysokiej jakości komunikację. Łącznie z Internetem. Więc ten smartphone jest warty uwagi.

Wyniki

Cóż, nadszedł czas, aby wziąć udział w akcji. Czy powinniśmy kupić ze sobą smartfon Lumia 620? Ogólnie rzecz biorąc, każdy decyduje się dla siebie. I nikt nie ma prawa nam powiedzieć.

Warto jednak zwrócić uwagę na model. Szczególnie, jeśli musisz kupić elegancki smartfon po przystępnej cenie. Ale nie gra. W takim przypadku lepiej powstrzymać się od Nokia i zwracać uwagę na Samsung. To firma, która ostatnio produkuje telefony do gier. Ale cena tych urządzeń może Cię nie podobać.