502 Shares 9936 views

Hotel Woraburi Phuket Resort Spa 4 *: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Jeśli jesteś przyzwyczajony do komfortowego wypoczynku i jako miejsce do spędzenia wakacji wybrała tajskiej wyspie Phuket, Woraburi Phuket Resort & Spa 4 * może być twoim najlepszym rozwiązaniem dla zakwaterowania.

Ogólne opis, położenie, zdjęcia

„Voraburi Phuket Resort & Spa” usytuowany jest naprzeciwko słynnej plaży Karon Beach. Najbliższe międzynarodowe lotnisko jest 48 km.

Hotel składa się z kilku budynków czteropiętrowy, w którym mieści 205 komfortowych pokoi. Są to mieszkania w następujących kategoriach: Superior, Deluxe, Junior Suite i Suite. Niezależnie od typu, wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne meble, klimatyzację, telewizor z dostępem do kanałów rosyjskich, sejf, minibar, suszarka do włosów, łazienka, balkon lub taras.

W małym terenie hotelu znajduje się basen dla basen i taras słoneczny, restauracja, bar, parking oraz spa.

Hotel & Resort Phuket Woraburi Spa 4 *: Opinie rosyjskich turystów

Wielu podróżnych wiem z doświadczenia, jak ważne jest w pełni odpowiedzialne podejście do kwestii planowania podróży za granicą. Po tym wszystkim, będzie to uniknąć trudności masowe i problemy podczas wakacji. Szczególną uwagę również doświadczeni turyści powinni mieć wybór hotelu, w którym masz zamiar spędzić kilka dni lub nawet tygodni. To w dużej mierze wpływa na jakość Twojego odpoczynku i reszta jest opcjonalna. Nieoceniona pomoc dla tych, którzy poszukują odpowiedniego hotelu, ma gromadzenie i analizę opinii prawdziwych ludzi, którzy już odwiedzili miejsca zainteresowania. Po wszystkich byłych gości w komentarzach próbują dotknąć nie tylko oczywiste zalety hotelu, ale także mówić o swoich błędach, z którymi mogą się spotkać podczas pobytu tutaj. Aby zaoszczędzić czas, proponujemy zapoznanie się z uogólnionymi zwrotnych rosyjski podróżnych, które zostały niedawno przebywał w Woraburi Phuket Resort & Spa 4 * (Phuket, Karon Beach). Wystarczy pamiętać, że większość naszego kolegi hotelu bardzo dużo. Według nich, jest to doskonałe połączenie ceny i jakości. Ale wiemy wszystkiego w szczegółach.

Fundusz mieszkaniowy

Mieszkania oferowane im w hotelu „Voraburi Phuket Resort & Spa”, prawie wszyscy podróżni zadowoleni. Zwracają uwagę, że pokoje są dość przestronne, ładnie urządzone, z dobrym wygodne meble i urządzenia działają prawidłowo. Niektórzy z gości, jednak nie wyklucza, że hotel będzie wkrótce wymagać aktualizacji, ale ogólnie jest nadal wszystko wygląda całkiem przyzwoicie. Również turyści lubiłem że mieszkanie posiada duży umeblowany balkon. Z większości z nich roztacza się widok na basen. Ale niektóre pokoje mają widok na morze. Nasi rodacy byli bardzo zadowoleni i izolacja akustyczna w mieszkaniu. Według nich, nie pochodzący z zewnątrz szum, gdy drzwi są zamknięte balkon nie będzie przeszkadzało.

Internet

Pytanie to dotyczy, może większość współczesnych podróżnych. Jak dla Woraburi Resort Hotel & Spa Karon Beach 4 * (Phuket), bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, goście mogą skorzystać z niego w holu koło recepcji. Ponadto, nasi rodacy pamiętać, że Wi-Fi czasem „łapie” w pomieszczeniu, znajduje się w pobliżu recepcji i basenu.

czyszczenie

W ogóle, goście Voraburi „do pokojówki hotelowej nie wyrazić szczególne roszczeń. Jednak niektórzy goście zauważyć, że czasami w ich pokoju zapomniał wytrzeć kurz, wyjąć z kosza lub zmiana ręczników i pościeli. Jednak można było przywołać tę pokojówkę, jeśli znajdziesz go na podłodze, albo informować zarządcę w recepcji.

Co do reszty, jak turyści twierdzą, są sprzątane codziennie, ręczniki i pościel są aktualizowane kilka razy w tygodniu. Ponadto, zgodnie z mieszkańców, czasami wraca do numeru znaleźli na swoich łóżkach śmieszne figury z ręczników i płatki w formie serca, łabędzie, i tak dalej. N. Poza tym, jak spędzają pokojówki uzupełnić wannę i kosmetyki, a zawartość minibaru. Ponadto, każdy dzień będzie przynieść kilka małych butelek wody pitnej. Minibar także, według naszych współobywateli, można korzystać za opłatą. Cennik jest dostępny w pokoju. Bezpłatna woda butelkowana.

usługa

Jako naszych współobywateli, pracownicy tego hotelu wystarczająco szybki i chętny do odpowiedzi na prośby i życzenia gości. Tak więc, na przykład, jeśli pokój jest coś nie powiedzie się, a następnie po wywołanie błędu odbioru został dość szybko naprawione.

Przyjazd i wyjazd

Według osady turystycznej nowoprzybyłych przebywających w Woraburi Phuket Resort & Spa 4 * opinie o które rozważamy, zaczynając po dwóch godzinach dnia. Więc jeśli przyjazd do hotelu w godzinach porannych, a następnie być przygotowany na to, że klucze do pokoju będzie dany jedynie kilka godzin później. Jednak tym razem nie jest to konieczne do przeprowadzenia, znudzony w sali obok recepcji. Tak, można zostawić torby i walizki w recepcji i iść na basen, lub bezpośrednio na plaży. Również być przygotowani na to, że po przyjeździe zostaniesz poproszony o wpłacenie depozytu. Jego rozmiar to około 100 dolarów. Go oddać w dniu wyjazdu.

Służąc tym samym, należy opuścić pokój przed południem. W przypadku wyjazdu z hotelu planowane jest w godzinach wieczornych, można przedłużyć swój pobyt za dodatkową opłatą. Jednak taka intencja jest pożądane, aby wcześniej powiadomić administratora w recepcji.

żywność

Koszt życia w „Voraburi Phuket Resort & Spa” obejmuje tylko śniadanie. Według naszych rodaków w godzinach porannych jest dość zróżnicowane, a jedzenie pyszne. Tak więc, w hotelowej restauracji na śniadanie można jeść smażone przed tobą jaj lub omlet (można zamówić nadzienie do smaku), ciasta, muesli, płatki, świeże owoce, wędliny, ryż, makaron, zupy i dania mięsne. Goście mogą również korzystać – mleko, herbata, kawa, sok.

W ciągu dnia można zjeść w restauracji, Woraburi Phuket Resort & Spa 4 *, w kawiarni obok. Według naszych rodaków, są przygotowywane w hotelu jest bardzo smaczne, ale ceny są nieco wyższe niż w instytucjach znajdujących się w sąsiedztwie hotelu. Ponadto, doświadczeni goście zwrócić uwagę na to konto „Voraburi Phuket Resort & Spa” restauracja jest już zawierać podatku i napiwków.

W odniesieniu do jedzenia na zewnątrz hotelu, turyści twierdzą, że wybór szkoły jest bardzo szeroka. Tak więc, można spróbować i wybór dań kuchni tajskiej, a jeść znajomy żywności, w razie potrzeby. Po tym wszystkim, prawie każdy cafe oprócz tradycyjnych potraw i serwuje pizzę, makarony i inne dania nam znane. Ponadto, nasi współobywatele powinni przynajmniej raz odwiedzić lokalny rynek, gdzie można kupić świeże ryby i owoce morza. Można gotować je w pobliskiej restauracji za niewielką opłatą.

Ponadto, wielu podróżnych chętnie kupować rozmaite dania w tzw makashnits (kioski mobile). Tutaj można skosztować pyszne naleśniki, szaszłyki z ryb i owoców morza, i tak dalej. D. naszych rodaków powiedzieć, że nie należy bać się kupować takiej żywności, ponieważ zjada, a lokalni mieszkańcy. Więc problemów z żołądkiem, nie będzie.

plaża

„Voraburi Phuket Resort & Spa” Dużą zaletą, według wielu turystów jest jego lokalizacja blisko do plaży Karon. Ta plaża jest uważany za najlepszy na wyspie. Aby dotrzeć z hotelu jest dosłownie pięć minut w pośpiechu. Plaża tutaj jest duża, szeroka, z drobnym białym piaskiem, że piski pod stopami ładny podczas chodzenia. Leżaki i parasole nie są, podobnie jak w ubiegłym roku, umieszczając je było zabronione przez samorząd. Turyści mogą zatrzymać się tuż przy piasku, maty łóżko lub ręcznikiem. Sprzedam matę i parasol może być w jednym z pobliskich sklepów lub bezpośrednio na plaży w pobliżu tutaj regularnie przekazując handlowców.

Co do morza, to jest tutaj, według turystów, dość chaotycznym. Więc, pełne pływać tam jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces ze względu na stały wystarczająco silnych fal. Ale wielu lubi skakać na falach. Jeśli chcesz pływać, można udać się do najbliższej plaży Kata Beach. Aby dotrzeć z hotelu, według naszych współobywateli, w 20 minut. Ponadto, aby dostać się do niego, jak zresztą i innych plaż na wyspie, można wziąć taksówkę, tuk-tuk lub wypożyczyć skuter.