389 Shares 2427 views

Przepisy gotowania indyka w piekarniku

Indyk, pieczone w piecu, pachnące i złoty kolor, naturalnie kojarzy nam się z wielkich świąt, takich jak Boże Narodzenie czy Nowy Rok. To w takich chwilach gotowania indyka do piekarnika jest bardzo odpowiedzialny zawód, a psuć mięso nie może być w żadnym przypadku, Turcja zepsuć łatwo, zwłaszcza wysychają. W tym przypadku, mięso jest suche i twarde, i nie byłoby to bardzo trudne i frustrujące, więc w tym artykule przyjrzymy się nie tylko niektórych receptur Turcja w piekarniku, ale subtelności gotowania.

Prawie wszystkie przepisy na indyka w piekarniku sugerujemy wpychając go w różnych mieszaninach. Ich recepty omówimy później, ale teraz pomówmy o tym, jak gotować indyka w piekarniku tak, że pozostaje soczyste i miękkie. W tym celu pożądane jest, aby upiec indyka nie tylko pan, w folii lub w rękawie do pieczenia. Można również skorzystać z grubościennej miskę – jest odpowiednia do wielkości garnków dzisiaj jest niezwykle rzadkie, ale znaleźć go przed nie było tak trudne. Jeśli zapiszesz więcej starych garnków żeliwnych – jest to najbardziej go. Na dole trzeba umieścić małe drewniane patyki na mięso nie jest spalony, i wlać trochę wody. Woda może wlewać się na blasze, w miarę możliwości pieczonego ptaka na patelni lub folii nie jest piec zawsze zachowuje wystarczającą ilość wilgoci. Jest również dobrym sposobem – natychmiast ogrzewanym piecu w temperaturze maksymalnej, i posiadają ptaka około 20 – 30 minut, a następnie powolny spadek do pożaru położenia 180 °. W tym czasie, ptak szybko propechetsya zewnątrz, a sok nie będzie wypływać lub odparować. Ważne jest, aby upewnić się, że nie jest spalony na tacy, po prostu dodając wodę. Dodatkowo może być rozłożone na folii do pieczenia. Najczęstszym ostatnio ochrona oznacza mięso suszarce piecze w ramię. Ponadto, prawie wszystkie recepty indyka w piekarniku sugerujemy pocierając ją z masłem do zarumienienia.

Teraz recepty indyka w piekarniku. Rozważmy klasyczną wersję, która jest nadal używany przez nasze babcie i bardziej nowoczesny, odpowiadający zachodnich tradycji i trendów.

W przypadku pierwszego sposobu jest podjęta dopiero pół gotowane ryżu miesza się z smażonej cebuli i przypraw. Niektóre gospodynie są dodawane do tej mieszaniny jest również suszone owoce, najczęściej, rodzynki, ale i innych. Weź pół szklanki ryżu, dwie cebule, sól i pieprz. Można umieścić kilka kawałków liść laurowy owsianki i masła. potrzebna jest Otrzymaną mieszaninę wypełnić indyka, ale nie zbyt mocno, ponieważ liczba będzie wzrastać w wielkości i może przebić się przez ptaka. Otwór szczelnie dokręcone i przyszyto. W tym procesie, jak się okazuje, nie tylko smaczne, ale także ptaki, aby je dekorować, bo ryż jest impregnowana z sokiem i zamienia prostu nadzwyczajne.

Na Zachodzie popularny przepis brzmi następująco: Na nadzienie jest zrobione dużą cebulę, seler, wiązka łodygi dużą marchew, paprykę słodką jeden, w niektórych przypadkach – na słodko-kwaśne jabłko. Przyprawy potrzebne papryka, czarny pieprz, sól. Będzie również trzeba szklankę dowolnego bulionu. Warzywa zgnieciony kostki lub pocięte na duże kawałki drobiu wcierać przypraw i soli, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Indyka nadziewane warzyw, otwór zamknięto i zszyta.

Indyka wypalano w temperaturze 180 – 190 ° C. Czas gotowania zależy od jego wielkości. Średnia wynosi 2,5 godziny dla indyków w rozmiarach standardowych, jeśli duży ptak – konieczne jest dodanie godziny. Wszystko to razem ptaków, jeżeli nie jest ona przygotowana w tulei lub folii Górzno podlewane soku z formy i wody.