506 Shares 8656 views

Robert Stroud: History of the United States znanego przestępcy

Robert Stroud urodził się w 1890 roku w dysfunkcyjnej rodzinie. Jest znany w świecie pod nazwą Ptasznik z Alcatraz. Stało się popularne po napisaniu książki o nim, Thomas Gaddis, jak również materiał z jej filmu. Z jego osobowość wiąże się wiele historii, był człowiekiem, dla którego wiele osób ma problemy. Ale nawet jego intencją nie neguje faktu, że to on jest zabójcą. Dlatego skończył swoje życie, jak powinno być wszystkich niebezpiecznych przestępców w więzieniu.

Dzieciństwo i pierwszy termin

W domu, na Alasce, Robert Stroud nie różnią się o dobre zachowanie, był tak zwany trudny nastolatek ze wszystkimi konsekwencjami. Ale dla niego nie było nikogo do walki wszystko, co działo się w rodzinie, zstąpił do alkoholu i poobijany.

Jako nastolatek, starał się utrzymać w dowolny sposób. Nie trzeba dodawać, że prawie wszystkie z nich były nielegalne. Aż do lat 18, Robert wielokrotnie zaangażowany, ale po raz pierwszy w 1909 roku został skazany za swoje czyny.

To wszystko stało się dlatego, Stroud zdobył stręczycielstwo. Wśród jego „znakiem towarowym” dziewcząt okazała się być rodzajem Kitty O'Brien. Świadczy usługi do barmana o imieniu Charlie von Dahmer. Lub zły dziewczyna próbowała lub jej klient dostaje chciwy, ale nie chciał zapłacić za usługę. Poza tym, on pokonać Kitty. Jak dobry szef, Robert stał się dla niej, ale przesadzone. W walce zabił swojego przeciwnika. W tym roku otrzymał swoją pierwszą kadencję długość 12 lat.

„Przykładowy” zachowanie

Robert Stroud, będąc w więzieniu, nie stanął na drodze korekty. Jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też, w 1911 roku przeniósł się do przestępcy do więzienia Leavenworth z zaostrzenia reżimu. Ale nawet tutaj coś użyteczne z niego wychodzi. Jego kadencja służyć do końca Robert nie, ale postanowiłem dodać sobie kilka dekad …

W 1916 Stroud popełni nowego przestępstwa. Jego związek z lokalnych strażników i władze nie sumują się początkowo. Ale to jest stosunkowo cichy, aż pewnego czasu. Pewnego dnia jeden z jego wizyt, które, nawiasem mówiąc, jest bardzo rzadkie dla niebezpiecznych przestępców, został odwołany. Z tego powodu, zabija ochroniarza w jadalni z własnej wykonane ostrzenia. Towarzysze ofiary według takiej zuchwałości nie czekać zbyt długo, aby uporządkować. Dlatego naczelnik zmarł zanim zdążył dotrzeć do kliniki.

Dla takiej sztuczki Robert naturalnie skazany na śmierć – śmierć. Ale prezydent USA w czasie, Vudro Vilson, przewrócił go. Z tego powodu Stroud dostał życie.

Jako pseudonim pochodzi?

20 lat po zabójstwie Roberta Warden przeniesiony do Alcatraz. Ale jednocześnie w Livernoute, staje się niestandardowe hobby. Podczas spaceru Stroud jest chory wróbel. Postanawia go ukryć, aby przemycić w aparacie. Tam pielęgnować chorego ptaka oswoić ją raz. Raz są nowe wróble, z których każda zasila niewytłumaczalną miłość do psychopaty, wyrzutek wśród mężczyzn.

Strażnicy i władze lokalne decydują się skorzystać z niezwykłej pasji karnej. Pozwalają mu mieć kanarki. Później został przeniesiony do Alcatraz, a zwierzęta przemieszczają się z nim.

Nowe więzienie, Robert nadal robić to, co lubi. Liczba komórek wzrasta i ptaków, więc liderzy więzienia zaangażowanych w ich realizację. Robert są zastępowane niektórych naukowców zaangażowanych w tworzenie szczepionek i leków dla kanarków. Później napisał kilka książek z rad i wskazówek na temat hodowli i przetrzymywanie ptaków staje szanowany wśród naukowców i hobbystów.

Więc psychopata i morderca staje się jego przydomek – Fowler z Alcatraz. Mimo że później nie robi nic, aby ją wspierać, nazwa jest na stałe przypisany do niego.

Co było ukryte pod dobrymi uczynkami?

Robert Stroud postanowił dokonać jego hobby nową możliwość udowodnienia psychopatę i natury karnej. Początkowo liderzy więzienni nie zabraniają mu angażować się w drobiu. Wręcz przeciwnie, prowadzą urzędników i osobistości znane z pasji Roberta. Mówią, że był w nich złośliwy gwałciciel zasad i sprawca oferuje całkiem miły i sumienny linię.

Potem, kiedy Stroud staje się popularny w środowisku naukowym, on zajmuje się produkcją leków dla kanarków. W 1931 roku zostały one oficjalnie zarejestrowane i będą w sprzedaży w całej Ameryce. Aby przetwarzać poczty sprawcę, władze więzienne zmuszony zatrudnić sekretarkę. Co więcej, oni odpisać tysiące dolarów na pasji, która stała wydawała się wyczuć życia Roberta. Niekiedy jednak więcej zysku.

I tylko 11 lat później okazało się, że nie było odczuwalne Stroud przywiązanie do swoich ptaków. Pod płaszczykiem produkcji leków robi narkotyków i alkoholu, rozkładając je wewnątrz Alkartasa i daleko poza nią. Naturalnie, po ekspozycji Aviary nie jest już w stanie spędzić czas ze swoimi kanarków.

Ostatnie lata swojego życia

Amerykańscy przestępcy stają się popularne wśród publiczności. Kiedy jego rurociąg produkcji narkotyków zostaje przerwane, to zwraca ich uwagę na to. Społeczeństwo USA zawsze miał ochotę, aby chronić kogoś. A teraz wbił wzrok na Roberta. Występowali w kwadraty, zebrane rajdy, buntowali.

Jeden z liderów społeczności Robert pomógł zdobyć wykształcenie prawnicze. Następnie, apelacje, próbuje odwołać swoje zdanie. Jednak próby były daremne.

W 1963 Stroud zmarł w centrum medycznym w więzieniu. Umiera przed 73 rokiem życia, większość swojego życia w niewoli.

wniosek

Powody, dla zachowania Stanów Zjednoczonych popularny zabójca może zostały na podstawie skarg dziecięcych. We wszystkich swoich grzechów, Robert obwinia ojca, który był alkoholikiem, często się w bójki, pokonać go i jego matkę. W ten sposób wyjaśnił swoją niechęć do wszelkiej władzy.

Trochę prawdy w słowach Stroud obecnej. Jako dziecko, przyszłość psychopaty nie udało się utworzyć możliwość zbudowania normalne relacje z otoczeniem.