245 Shares 2463 views

Tropical prysznic. Stojak z prysznicem. Bateria prysznicowa z prysznicem

Deszcz – to stosunkowo nowy rodzaj uzdatniania wody dostępne w domu. Jest to najczęściej wliczone napowietrznej prysznic, który jest zainstalowany na suficie lub przymocowany do niej za pomocą wspornika.


W jaki sposób „tropikalny deszcz”

Prysznic różni się od konwencjonalnego, że woda jest dostarczana przez ruszt. Nie miesza się z powietrzem i Emerging pojedyncze kropelki, wypływa ona z dużej wysokości. Są one rozproszone w locie i rozlał na ziemię, uderzając skórę. Prawdopodobnie taka przyjemność, byś złapany w tropikalnym deszczu. Prysznic mógł podlewać wodą o różnej temperaturze, tonację i poprawia krążenie.

„Prysznic wrażeń

Wbudowany deszcz sufit zdobią różne pokoje: elitarne salony kosmetyczne, hotele, kluby zdrowia.

Wysoka jakość tropikalny prysznic – zestaw procedur, które mają wpływ na różne narządy ludzkiego postrzegania. Można tworzyć 3D-obraz wokół ciebie. Nic dziwnego, że nazywa się „prysznice”. Wahaniach temperatury wody, inny efekt wentylatorowych (cztery rodzaje deszczu), barwę dźwięku i aromaterapii – wszystkie odczuwać w różnych strefach klimatycznych. Każdy tryb ma swój własny zestaw czynników wpływających na różne narządy. Zatem, reżim „Caribbean storm” odpowiada ciepłym prysznicem z strużka, światło zielone i czerwone kolory, zapachy owoców tropikalnych ptaków śpiew.

Ten kompleks uczuć pomaga uwalniać hormon szczęścia – endorfin. To pomaga na stres, w leczeniu zaburzeń układu nerwowego i narządów wewnętrznych.

Prysznic tropikalny zyskał popularność w takich instytucjach. Wkrótce zaczął być używany w domu dla celów rehabilitacji.

Urządzenie „tropikalny deszcz”

Formularz podlewania pierwszy deszcz prysznic był w pierwszej rundzie, to jest teraz przechodzi różne metamorfozy mogą być prostokątne, kwadratowe, mają oryginalny kształt. kratownica długość 80 cm. Im większy rozmiar, tym bardziej naturalne uczucie i silniejszy niż relaksujący efekt tego „prysznicem”.

Oprócz przyjemnych doznań kropli letnich deszcz cieszy oko z podświetleniem LED kolorowe światła (efekt terapeutyczny zwany „chromoterapia”). Kolor i jego intensywność można regulować poprzez ustawienie najbardziej odpowiednie do nastroju czy charakteru.

Aby zastosować stojak prysznic ręczny lub drążek. Są one dość proste w formie, ale nadal różnią się w niektórych funkcji. Zazwyczaj zestaw zawiera tropikalny prysznic, wąż i Konewka. Może być przymocowany do podstawki lub slajd jeszcze na nim.

Często wliczone jest mydelniczka, haków i półek. Zdarza się, że w droższych modelach, dwa prysznice są połączone jedną zębatkę. Woda, działając na pasku wzrasta do górnej duszy.

Stojak z prysznicem wykonana jest z wytrzymałych materiałów nierdzewnych. Lakey stworzony z wykorzystaniem szkła, akrylu różne kolory, miedzi, stali nierdzewnej, chromu lub matowe.

Łatwiejsze do zainstalowania i utrzymania systemu prysznic z mocowaniem ściennym. Łatwiej jest wymienić w razie uszkodzenia.

Bateria prysznicowa z prysznicem

Rodzaje mieszadeł:

 • mechanicznej;
 • elektroniczny;
 • Termostatyczny.

mieszadło mechaniczne i reguluje przepływ temperatury wody za pomocą dźwigni lub zaworów. Dvuhrukoyatochny posiada dwa zawory.

Pojedyncza dźwignia „zapamiętuje” poprzedni stosowanie temperatury reguluje przepływ i temperaturę wody osobno. Posiada ogranicznik temperatury, aby zapobiec oparzenia.

Miksery są w dwóch rodzajach.

 • Ball. Metaliczny kulki reguluje się ciśnienie i temperaturę, zmieniając swojej pozycji w stosunku do wlotu. Wadą – korekta surowość.
 • Ceramicznego zapewnia płynną regulację. Ale są one trudniejsze do naprawy. Aby powierzchnia ceramiczna nie traci szczelność przed tego miksera, należy zainstalować filtr.

Baterie termostatyczne deszcz prysznic ma dwa systemy regulacji. Jeden pozwala używać uchwytu do regulacji głowicy natryskowej, a drugi pozwala ustawić żądaną temperaturę na skali. Ale to nie poparzyć się na torze przez regulację ciepłej wody? W tym celu, termostat jest z regulatorem, nie dopuszczając by temperatura wzrośnie powyżej 38 ° C To może być wyłączona, jeśli wolisz gorący prysznic.

mikser elektroniczny „Tropical prysznic” wyposażona jest w czujnik podczerwieni. On reaguje na pojawienie się ruchomego obiektu, instruuje zawór odcinający sama zawiera wodę. Regulatory luzu nie jest wymagane. Temperatura wody jest ustawiona z góry. Jest możliwe, aby ustawić specjalną śrubę. Niektóre z nowych modeli może regulować temperaturę wody nadgarstka w wodzie.

Prace czujnika:

 • bateriami,
 • na linii 220,
 • za pośrednictwem adaptera
 • Bateria.

Te miksery mają różne tryby pracy:

 • Woda leje pewien czas z góry;
 • prąd płynie aż czujnik „widzi ręki”;
 • dopasowuje jeden z dwóch.

Są to zawory z dwóch trybach: normalnym i bezstykowych. Oni zamiast dźwigni lub zawory zamontowane przyciski. Niektóre modele mają wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, który wyświetla ciśnienie i temperatury wody.

Te miksery są wyposażone w wyświetlacz z podświetleniem LED i muzyki.

Może to być jeden kolor lub regulacja zmienia kolor w zależności od temperatury wody lub wytrzymałość na zimno / gorącego strumienia. Pierwszym z nich jest skojarzony z podświetleniem w kolorze niebieskim, a drugi – na czerwono. Wady – zależność od energii elektrycznej, kruchości, wysoka cena.

Kabiny prysznicowe z prysznicem

Nowy rozkoszował konsumenta. Projektanci prysznice nie sprawiają, że obok oryginalnego człowieka prysznicem. Dołączyć go do normalnego serca i jacuzzi i uzyskać nowoczesny kompleks „trzy w jednym”.

Wygląda świetnie prysznic ze strumieniem deszczowym w łazience.

Co trzeba wiedzieć przy zakupie prysznic?

 • Prysznic, wbudowane w sufit, wygląda lepiej na dołączonym uchwycie.
 • Jego dysze muszą być wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego lub metalu, które mogą być oczyszczone z formowanego kamienia.
 • Duża średnica prysznica poprawia jakość, a przepływ wody w ten sposób znacznie zwiększa i 3-6 litrów na minutę.
 • Przyjąwszy postać podlewania, trzeba wziąć pod uwagę styl pomieszczenia, w którym będzie zainstalowany.
 • Przy wyborze modelu, dusza musi wiedzieć, czy jest on połączony z podgrzewaczem wody, wody grzewczej.
 • jet prysznic można regulować wybierając jeden z trybów jej intensywności.
 • Jeśli ciśnienie ciepłej wody w mieszkaniu nie jest bardzo silny, to lepiej wziąć prysznic podlewania mniej.
 • Niektóre z systemów prysznicowych posiada boczne dysze do hydromasażu.
 • Z prysznicem dłużej, zanim to mikser konieczne zainstalowanie filtru. Woda nie powinna być zbyt sztywna.
 • Im wyższa jakość tropikalnym prysznicem, droższe jest.