533 Shares 4543 views

Dlaczego nie Skype

… Dlaczego? Dlaczego nie działa skype? Znajomo? Często zadawane to pytanie? I, co do zasady, powstaje pytanie, w momencie, gdy istnieje jakiś specjalny, powiedziałbym, nadzwyczajnej sytuacji, w której Rada i rodzimy bliskiej osoby dobrze jest koniecznością. I w tych momentach nie ma zalecenia, jak już znudzony czacie w dowolnej sieci społecznej lub e-mail mi nie odpowiadał. Potrzeba jest Skype! Za co? Aby zobaczyć drogiego twarz, usłyszał boleśnie znajomy intonację i ton w jej głosie, uspokoić, zebrać myśli i znaleźć właściwą drogę wyjścia z trudnej sytuacji lub luzem problemów sterty.


I to właśnie na niezbadane, ale jest wyraźnie udokumentowane i wiele „prawo podłość” coś się dzieje, a moja aplikacja przestaje działać … Dlaczego Skype nie uruchamia się, i dlaczego teraz?

Spróbujmy zrozumieć siebie. Przede wszystkim, chciałbym uspokoić początkujących użytkowników, a w rzeczywistości są, jak sądzę, będzie w przyszłości główne czytelnicy mojego artykułu. Ten problem nie jest nowy, to prędzej czy później zmierzyć się dużo, i to jest całkowicie rozwiązany.

Zidentyfikować kilka powodów, które będą w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie działa Skype.

Opcja 1.

Sprawdź, czy komputer jest podłączony do Internetu. W tym celu wystarczy, aby spróbować, aby przejść do innych witryn lub próby uruchomienia, na przykład, ICQ, pełnomocnik Mail.ru i Messenger. Jeśli nie ma połączenia, należy skontaktować się z dostawcą usług internetowych. Obudowa może nie Skype, w związku niskiej prędkości, albo w całkowitej nieobecności.

Opcja 2.

Spróbuj ponownie uruchomić komputer i spróbuj połączyć się ponownie do Skype. To nie działa? Dlaczego nie Skype, nawet po te zabiegi wykonywane? Teraz rozumiemy. Przejdź do następnego elementu.

Wariant 3.

Sami twórcy aplikacji oferują rozwiązanie problemu zwanego „Dlaczego nie Skype?”:

 • całkowicie zamknąć program;
 • "Start", przejdź do menu;
 • kliknij „Run» – "% AppData% skype";
 • "Enter".

Wariant 4.

Czasami aplikacja nie ładuje nawet po odinstalowanie i ponowne zainstalowanie. Nawet jeśli system przywrócić do poprzedniej daty (dzień, dokładnie tak, jak pamiętam, Skype pracował), jest mało prawdopodobne, aby pomóc. Według specjalistów odpowiedzialnych za happeningu wirusa komputerowego pojawia się w urządzeniu. Zalecane jest, aby dokładnie sprawdzić licencjonowanego urządzenia (idealnie) oprogramowanie antywirusowe. Bardzo często złośliwe oprogramowanie wykorzystuje Skype jako dawca do zaatakowania innych użytkowników na liście kontaktów. Po zniszczyć wirusa, Skype załadowany.

Wariant 5.

Ponowna instalacja programu z czyszczeniem wszystkich danych profilu i sam system za pomocą specjalnego programu CCleaner. I wyjaśnić, jak to zrobić dobrze:

 • Odinstalowywanie Skype. Aby zrobić to z kolei, naciśnij:
  1. "Start"; 4
  2. "Panel sterowania";
  3. „Programy i funkcje”;
  4. "Skype";
  5. Wreszcie, „Usuń”.
 • Teraz będzie musiał usunąć profil użytkownika. Jeśli komputer z systemem Windows 7, Twój profil jest w „Nazwa użytkownika” folder, jeśli Windows XP – w «Documents and Settings»
 • Ustaw CCleaner. Oczyścić rejestr i system.
 • Ponowne uruchomienie urządzenia.
 • Zainstalować ponownie aplikację Skype.

Opcja 6.

Jeśli potrzebujesz natychmiast Skype, można użyć specjalnego przenośny program, który jest uruchamiany z dysku flash lub dysku.

No, może to wszystko. Doszliśmy, dlaczego nie działa Skype, i podniósł technik najczęściej stosowanych w praktyce w celu poprawy sytuacji. Jeśli zastosujemy się do moich wskazówek, jestem pewien, że trzeba wszystko się uda. Wystarczy kilka minut, można wyeliminować szkody, a będziesz mógł skontaktować się odpowiednich ludzi i omówić wszystkie kwestie.