205 Shares 8838 views

Moskwa, „Tele2”: komentarze na temat wykonawcy

Podłączanie do komunikacji komórkowej odgrywa ważną rolę w życiu współczesnego człowieka. Nie jest wyjątkiem w tym względzie i Moskwa. „Tele2” opinie Klient otrzymuje liczne. Po operator od dawna świadczy usługi dla mieszkańców miasta. I aktywnie reklamować. Należy wierzę film? Czy też lepiej ominąć stronie operatora? Sądząc po ogólnym wrażeniu, firma ta nie jest najlepsza w swoim rodzaju. Ale należy wziąć pod uwagę to na przykładzie konkretnego miasta. W naszym przypadku jest to Moskwa. „Tele2” feedback od klientów dostaje swoje zdanie na raz niejednoznaczne. I zdecydować, trudno byłoby z jakości firmy. Ale postaramy.

Nowe słowo w związku

„Tele2” – to mobilny operator komórkowy, który właśnie rozpoczął pracę w wielu rosyjskich regionach. Jak pokazuje praktyka, zjawisko to nie jest najlepszy sposób wpływa na jakość oferowanych przez nas usług. Jeszcze: to Peter czy Moskwa. „Tele2” opinii w stolicy nie dostać bardzo dobre. Fakt ten pcha nową publiczność.

Ale głównym punktem tutaj – jest to, że w rejonie Moskwy jest firmą od wielu lat. I gdzie, jeśli nie w stolicy, aby rozpocząć udanej pracy? Jednak według opinii konsumentów, idea ta nie zdało egzaminu. Wszakże w samego operatora „Tele2” w Moskwie występuje już od dłuższego czasu. Tak więc, moim zadaniem było opracowanie w tej dziedzinie. Praktyka pokazuje, że tak nie jest.

reklama

Niemniej jednak, wszystkie negatywne aspekty firma stara się starannie ukryć. Często okazuje się w „Tele2”. Recenzje abonentów w Moskwie dość często wspominając o tym, że w tej dziedzinie często Corporation odprowadzane są różnego rodzaju promocjami. A w ogóle, to używa różnych narzędzi marketingowych w celu przyciągnięcia nowych klientów.

I to działa. Mimo wszystko, jeśli kapitał ma pewien operatora sieci komórkowej, ale jeszcze ciągle prowadzenia promocji, to jest uważany za dobry. Ta opinia jest podzielana przez wielu. Ale jak pokazuje praktyka, frustracja rośnie wśród konsumentów, miejsce zamieszkania – Moskwa.

„Tele2” często odbiera negatywne opinie. Na przykład, wiele dni po pierwszym połączeniu następnie napisać, że reklama – jest to prawdziwe oszustwo. Fakt, że firma oferuje, nie odpowiadają na realne stopy. Istotne warunki taryf i płatności są ukryte przed wzrokiem. Lub napisane w małych banerów drukowanych. Tak więc, w celu ich odczytania to było trudne. Mało kto widział kuszącą ofertę na stoisku, dodatkowo trafi do strony internetowej firmy, aby zapytać taryfę. Często po obejrzeniu użytkownik reklamowej natychmiast wysłane do Biura Łącznikowego operatora i jest połączony z jego usług.

agencje pracy

Być może jednym z niewielu momentów, w których opinii Abonenci „Tele2” w Moskwie i regionie otrzymuje pozytywne – jest dziełem salonach organizacyjnych. Ich liczba może być również nadana tutaj.

Fakt, że w całym mieście (i regionu) jest bardzo biura komunikacji „Tele2”. Tu i konwencjonalna separacja, a typowy namiot, w którym można szybko i łatwo skorzystać z wszystkich usług. Tak, poszukiwanie miejsca połączenia nie da ci kłopotów.

Plus mode „Tele2” Liczba abonentów w Moskwie i innych miastach otrzymał więcej niż dobry. Po tym wszystkim, istnieje około działu zegara, i tych, którzy pracują do 23 godzin. Ale z reguły są otwarte w godzinach od 8:00 do 22:00. Taki harmonogram czyni odwołanie do operatora salonie wygodne i wygodne dla wszystkich konsumentów.

Na pracach organizacji

Zanim zagłębić się problematyką jakości operatora komunikacyjnego powinien wiedzieć, co „Tele2” staff (Moskwa i region) są w lewo. Po tym wszystkim, nie tylko konsumenci myślą o organizacji. Reputacja wpływa również na widok pracowników firmy.

Niestety, w tym przypadku sytuacja nie jest lepsza niż u konkurencji. Pracownicy siedzibach często skarżą się na ogromny przepływ niezadowolonych klientów, którzy zadają dziwne pytania. Oraz w innych działach, według większości pracowników, stale gromadzą się tłumy ludzi, którzy nie mają pojęcia, które planują wybrać. Ściśle rzecz biorąc, warunki pracy w „Tele2” nie jest naprawdę dobry w Moskwie.

Nie trzeba dodawać, że opóźnienie pensja tutaj oraz w weekendy i święta jest prawie nie osiągnąć? Być może te punkty, też nie powinno być zapomniane. Dla konsumentów, jest to niewątpliwie dobry. Po tym wszystkim, są one w każdej chwili możesz skontaktować się z biurem pomocy. Ale to dla pracowników – nie bardzo. Tak pod względem zatrudnienia w „Tele2” (region Moskwa i Moskwa) Liczba otrzymanych w większości negatywne.

Obsługa klienta

Lame a także obsługi klienta. Zarówno potencjał i prąd. Jest to często mówi się, że sami konsumenci usług. Zwłaszcza jeśli chodzi o Moskwie i regionie. W tym obszarze użytkownicy przesyłać na „Tele2” ogromna. A w przypadku awarii lub problemów trzeba zaspokoić każdego.

W związku z tym, że urzędy zostały wielokrotnie zauważyłem, jest chamski i niedbały stosunek do konsumentów. Czynnik ten w znacznym stopniu podważa reputację operatora, zwłaszcza w tak dużym mieście jak Moskwa. „Tele2” opinii tak dostaje w zakresie usług nie jest bardzo dobra. Nie jest konieczne, aby rozerwać go na klientów.

Nawet gorsze rzeczy z tych, którzy jeszcze udało się skorzystać z przejścia na taryfy operatora. personel pomocniczy, zgodnie z licznymi skargami, działa jak to, a nie w ogóle. Podczas próby komunikowania się z operatorem ty „rzuca” na głos robota. I żaden rozsądny odpowiedź, oczywiście, nie dostać. Jeśli udało nam się dotrzeć do operatora na żywo, wtedy ryzykujemy słuchu w przemówieniu znowu niegrzeczne. To nie jest najgorsze. Przewrotnie, operator „Tele2” w Moskwie otrzymał odpowiedzi jako firma, która jest w stanie odpowiedzieć nawet podstawowe pytania klientów. Prawdopodobnie już zrozumieć, co wrażenie na temat firmy w okolicy.

Praca komunikacyjne

Komunikat „Tele2” w recenzji Moskwa staje się jeszcze gorsza, niż praca w biurach firmy. Po tym wszystkim, mamy do czynienia z dużym i rozwiniętym miastem w Rosji. Gdzie, jeśli nie tutaj, link powinien działać doskonale?

Z jakiegoś powodu, operator „Tele2” nie sądzę. Pomimo faktu, że spędził dużo czasu tam w mieście, jakość sieci nie poprawiła się od tego czasu, jak organizacja w ogóle pojawił się w rejonie Moskwy. Jak byłby smutny, jak się może wydawać, ale konsumenci pozostają niezadowoleni.

Najczęściej występuje zanik sieci. Możemy powiedzieć: „To jest Moskwa!” „Tele2” opinii zarabia najwięcej dobrego w kwestii obsługi klienta, nie tylko w tej dziedzinie. Więc nie sądzę, że w dużych miastach, mobilna komunikacja działa gorzej. Wręcz przeciwnie, powinien on działać lepiej.

Ponadto, gdy zła pogoda, zgodnie z klientami w Moskwie i sygnału Moskwa „Tele2” nawet całkowicie zanika. I odzyskuje dopiero po poprawia pogoda. Według większości klientów, na tym zjawisku można zamknąć oczy w małych miejscowościach, gdzie operator właśnie rozpoczęła swoje istnienie. Ale to nie jest przypadek. Oznacza to, że link na „Tele2” po prostu straszne w Moskwie. W każdym razie, to co konsumenci mówią.

możliwości Internetu

Jeśli chodzi o Internet, to temat wymaga osobnego omówienia. Można powiedzieć, że był chory przez większość abonentów „Tele2”. Nie jest tajemnicą, że niemal wszyscy operatorzy starają się połączyć zarówno kapitał i małych miast do 3G i 4G-Internet. W zasadzie „Tele2” też stara się to zrobić. Ale działanie to nie jest do końca udany.

W Moskwie i Moskwie przedmieściach Państwo, zgodnie z abonentów mogą cieszyć się wysokiej jakości 2G-połączenie. Z 3G internecie, a także w sieci jako całości, istnieją liczne przerwy. I innowacji, 4G, w kapitale i nieistniejące. Ale ta funkcja jest obecna w Tula. Konsumenci są w szoku – co kieruje operatorowi, kiedy nie jest dręczony o komfort dostarczanie internetu w Moskwie? Jest to tajemnica, że nie jest zadowolony tak wiele do dziś.

koszt

W „Tele2” taryf (Region Moskwa i Moskwa) opinii nie są też najlepsze. Zwłaszcza, gdy jest to kwestia wyboru stałego planu, który może być używany przez długi czas. Po tym wszystkim, Moskwa – miasto możliwości. I tutaj musimy stale komunikować się przez telefon komórkowy.

Wielu konsumentów podkreślają, że taryfy „Tele2” (Region Moskwa i Moskwa) odpowiedzi w zakresie lokalnej służby zarabiają lepiej niż konkurencja. Nie we wszystkich przypadkach, ale w przeważającej części. Ale jeśli trzeba wybrać plan komunikacji w Rosji, nie jest problemem.

W ogóle, według abonentów „Tele2” – drugie najdroższe taryfy firma. Na pierwszym miejscu w Moskwie, jak w większości miast, istnieje „Beeline”. Jednakże istnieją konsumenci, którzy są skłonni zgodzić się z usług naszej firmy już dziś. Nawet pomimo faktu, że o niej tak wiele złych opinii.

Reasumując

Cóż, jak widać, operator opinii „Tele2” abonentów w Moskwie i regionie nie lepiej. Obraz w tej dziedzinie jest w przybliżeniu taka sama jak w większości rosyjskich miastach, gdzie znajduje się nasz operator.

To nie znaczy, że należy zrezygnować z jego usług. W celu dokładnego decydują się połączyć z „Tele2”, kupić kartę SIM w teście dla siebie, czy w Moskwie lub regionie. Na przykład, stopa „czarny”. 99 rubli miesięcznie, będzie można wypróbować wszystkie funkcje operatora, a następnie podjąć ostateczną decyzję.