97 Shares 5948 views

Zgodność tych par na horoskop nie jest możliwe!

Los może być nieuchronne. Czasami można spotkać kogoś i zakochać się, aby znaleźć się w czasie, że nie doceniają ani zrozumieć. Jak by to wiedzieć od samego początku, aby zrozumieć, czy istnieje przyszłość dla związku? Sprawdź swój astrologiczny kompatybilności naprawdę może stanowić ogromną różnicę, wiesz, w jaki sposób mogą być udane relacji. Spójrz, co katastrofy można uniknąć.


Baran i Byk

Ścisłe Baran jest prawdopodobnie winę uparty Taurus, która uwielbia powtórzyć frazę w czasie, takie jak: „Mówiłem, ostrzega” Jeśli ta para i partnerzy zaczynają się kłócić, iskry w różnych kierunkach, i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu. Takie „pasja” powiedzieć, że nadszedł czas, aby odejść. Baran zawsze starają się realizować Taurus Taurus z kolei chce niekończących się wyjaśnień. Najlepiej jest unikać go do niczego dobrego nie będzie.

Panna i Waga

Waga myśleć Dev samozadowolenie i zbyt poważne, nie chcąc być rozpieszczany, gdy okazało się, że Virgin skale zachowują się dziecinnie, są naprawdę bardzo beztroski. W tym przypadku przeciwieństwa nie przyciągać. W Wadze jest zwarta grupa przyjaciół, podczas gdy panna nie jest szczególnie docenia społeczeństwa społecznej, preferuje odosobnione życie, ona nie w pełni docenić to, co starają się zrobić bilans dla niej.

Rak i Wodnik

Wodnik kocha siebie i lubi wydawać pieniądze lekkomyślnie. On również nieostrożny w tym sensie, że może być łatwo przełączany do nowego związku, to nie prowadzi do stresu, ani skruchy. Wolne porywający Wodnik uwielbia zabawy i, najprawdopodobniej, będzie starał się poprawić zachowanie i perspektyw na raka, a tym samym sprowokować konflikt.

Waga i Ryby

Te dwie postacie są tak niezdecydowany w ten sposób móc podjąć ważną decyzję. Zarówno nienawidzi również konflikty, a to prowadzi do kłótni, bez słów i braku komunikacji. Te cechy mogą być dobre, ale w tym przypadku można po prostu rozproszyć. Niestety, pasywny charakter znaków sprawia, że uciekają od siebie, mimo że muszą komunikować się więcej, być ze sobą tak ściśle, jak to możliwe.

Strzelec i Koziorożec

chemia seksualna i energii, możliwe jest, w tym przypadku to nie działa, chociaż wspólne dla obu znaków i powinna być znana z góry! Strzelec zawsze będą czuć, że Koziorożec zakłócać zabawy. Koziorożce są bardziej poważny i odpowiedzialny, a Strzelec lekkomyślny i nieodpowiedzialny. „Reinkarnacja” w Capricorn Assistant lub matka nigdy nie będzie śmieszne.

Skorpion i Baran

Przedstawiciele tych objawów są niezależne, a to może wydawać się wielką perspektywą! Początkowo obie będą respektować niezależność nawzajem, pragnienie, aby być sexy i glamour. Niestety, funkcje te nie prowadzą do niczego dobrego w związku. Ponadto Scorpions zazdrośni, nie jest prawdopodobne, aby dobrze odpowiedzieć, rozpocznie kłótnię. Zależność ta musi prowadzić do problemów i trudności w komunikacji.

Ryby i Panna

Ryby są znane, ponieważ są one wrażliwe i może być trochę szybować w obłokach, a Virgin może być praktyczny i rozważny. Może się wydawać, że jest to po prostu stworzyć równowagę w Unii, ale to nie jest takie proste. Virgin bardziej zorganizowane i uporządkowane, a ryba nie podzielają ich interesów.

Waga i Koziorożec

Waga jest bardzo hojny, próbując zadowolić wszystkich ludzi, a Koziorożec może być uparty, lubi wszystko kontrolować. To może prowadzić do manipulacji przy Koziorożec będą mieli obfite Waga, którzy zawsze dadzą się coraz bardziej, a jednocześnie nic nie jest pozostawiona sama sobie. Emocjonalnie otwarty Libra nigdy nie będzie w stanie w pełni zrozumieć zimno Koziorożca.

Byk i Lew

Jeśli Leo może być ekstrawertykiem, który lubi się bawić i być w tłumie, Byk preferuje środowisko domowe, komunikowania się z przyjaciółmi przez telefon. Aby znaleźć kompromis przedstawicielom dwóch znaków jest bardzo trudne. Ponadto, oba znaki mają silne poczucie dumy, a są one trudne do przeprosić. Oni po prostu nie mogą się kłócić, bo obie bardzo uparty.

Bliźnięta i Skorpion

Te dwa byłoby wspaniałe w związkach intymnych, są one wysoce kompatybilny jak przyjaciół, ale ich związek nie wyszło, wkrótce będą z pewnością część. Skorpiony mogą być całkiem szczery i uczciwy o emocjach, natomiast Twins są bardziej zamknięte, nie potrzebują głębokich rozmów duchowych. Scorpions – to właściciele, a bliźniacy nie chcą dyskutować z argumentami, które występują z powodu zazdrości.