752 Shares 3842 views

Nawierzchni drogowych w postaci sztuki

Po wybudowaniu domu jest czas, aby zrobić krajobrazu działce. Aby rozpocząć leżał całą drogę do swobodnego przemieszczania się między wszystkimi budynkami i ważnych obiektów. Aby to być nie tylko funkcjonalne, ale również wygląda imponująco, ważne jest, aby starannie wybrać materiały na torze. Producenci konwencjonalnie podzielone na twarde, miękkie i łączone.

twarda powłoka

Dla tego rodzaju materiałów jest naturalny kamień, beton pokrywa, cegła klinkierowa, beton, kamień, kolor Płytka chodnikowa i drzewa.

kamień naturalny

Do tej pory, do takich celów są szeroko stosowane więcej niż tuzin różnych gatunków. Służą one nie tylko objętości, ale także w przetworzonej postaci. W związku z tym, można wybrać teksturę najbardziej zróżnicowane – od gruba i szorstka gładka i lustro. Oczywiście, paleta kolorów jest nieco ograniczona przez naturę, ale nawierzchni z kamienia naturalnego – zastaw wytrzymałości i trwałości.

beton cegła

Materiał ten wyróżnia się wśród rówieśników. Jego kształt i wymiary są tak zróżnicowane, że pozwalają na tworzenie i krętych ścieżek, a także szeroki podjazd.

Prefabrykaty betonowe powłoka

Co do zasady, kostki wykonane z tego materiału nie mają zastosowania jedynie w kluczowych obszarach, takich jak rozprzestrzenianie wjeździe samochodem do miejsca, obszar przed domem lub w garażu.

cegła klinkierowa

Jest prawie najdroższy materiał, który składa się z wypalanej gliny. Ale on jest najsilniejszy w swoim składzie, ma również bardzo miły ochry, czerwono-brązowy, i nie jest też niebiesko-czarny. Spójrz ścieżek wykonanych z cegły klinkierowej, bardzo imponujące i drogie.

Torując kolorowe plytki

Nawet pomimo faktu, że materiał ten jest bardzo krótki w porównaniu do już przedstawiono powyżej sztywnych odpowiedników, jest to najbardziej popularny do tego rodzaju pracy. Do niewątpliwych zalet płyt chodnikowych jest fakt, że produkowane różnych kształtach i kolorach. To jest dwojakiego rodzaju – vibropresovannaya i wibroodlewane. Różnią się one zarówno w technologii produkcji i jego cech. W produkcji płytek betonowych służą do vibrocast stałych miękiszu granitu i specjalnych zmiękczaczy, a beton vibropresovannoy składa się z konwencjonalnego piasku i żwiru. Dlatego też pierwsza jest bardziej trwały (wytrzymuje duże obciążenia) i trwała, jej okres gwarancji od pracy (w zależności od technologii układania) wynosi 10 lat. Charakterystyczną cechą drugi odmiana dekorów – fali, cegła, układarki i innych typów komórek. Na Państwa życzenie może produkować i inne formy i całkowicie różnych kolorach, co pozwala realizować swoje unikalne pomysły krajobrazu.

torując drzewo

Pomimo swojego krótkiego życia, właściciele ogrodów i terenów podmiejskich nie odmawiają utorować Śledź ten materiał. Jest przyjazny dla środowiska, i wygląda bardzo stylowo.

miękka okładka

Są to małe kamyki, takie jak tłucznia, żwiru lub kamyków. Ponadto, może on być wióry, piasek, orzechy powłoki i ściółkę. Zazwyczaj są wylano na torach w dowolnym kierunku.

połączone pokrycie

Wszystko jest proste – to idealne połączenie miękkiej i harmonijnej interakcji i twardych powłok. Są one wykorzystywane wyłącznie w celach estetycznych.