690 Shares 2057 views

W jaki sposób bordowy beret depozytu?

Dla każdego bordowy beret komandosa – nie tylko kapelusz, wskaźnik wysoki poziom jego przygotowania. Z roku na rok żołnierze sił specjalnych Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi i Uzbekistanu są rodzajem testu, aby udowodnić swoją wytrzymałość i zdolność do wytrzymywania dowolnego testu. Co, nawiasem mówiąc, jest daleka od wszystkich wnioskodawców, na przykład, dostawa na bordowy beret w 2013 roku w wewnętrznych wojsk Białorusi był udany tylko w 22 z 89 kandydatów.


Głównym celem badań dla berecie bordowym jest zidentyfikowanie żołnierzy, którzy mają szczególne cechy osobiste i umiejętności walki. Ponadto, coraz bordowy beret zachętę dla mężczyzn kształcić wysokiej wolicjonalne i moralne cechy.

Test próbny

Zdać egzamin, aby otrzymać beret Czy każdy wojskowych odbywających służbę wojskową przez poboru lub umowy. Jednak należy stwierdzić w sił specjalnych przez co najmniej sześć miesięcy, mają dobre oceny z przedmiotów akademickich i uzyskać pozytywną odpowiedź od polecenia. Zanim kandydat zostanie przyjęty do testów przez przewodniczącego Rady Zielony Beret, musi być wstępnie zakwalifikowanych.

Wstępnego depozytu bordowy beret trwa zwykle 2-3 dni przed rozpoczęciem rozprawy głównej. Obejmuje on 3 km biegu, ciągnąc się tak zwany „test 4×10”, składający się z pompek, przestać leżącego, stop siadania, ćwiczenia na mięśnie brzucha i skoki z pozycji pochylonej. Wszystkie ćwiczenia są powtarzane siedem razy.

Głównym Test

W ciągu jednego dnia, żołnierze muszą przejść przez 7 etapów testowania. Wskaźniki depozytów na berecie bordowym to następujące testy:

  1. Marsz. W zależności od kolejności wprowadzania dowódcy tego typu badania mogą obejmować cały szereg różnych zadań (pożar, pokonywanie wszelkiego rodzaju przeszkód i gruzu, ewakuację rannych, i tak dalej).
  2. Przeszkoda.
  3. Szybki strzelanie z karabinu maszynowego. Te testy fazowe sprawdzić zdolność żołnierza strzelać pod zmęczeniem ciała. Na przejściu tego testu, żołnierz powinna nastąpić w ciągu 20 sekund.
  4. Szturmować budynek. Na tej testowych bojowników podano 45 sekund.
  5. Akrobatyka.
  6. Zestaw specjalnych ćwiczeń.
  7. walka trening. Depozyt szkolenie bordowy beret kończy walki trwały 12 minut, w czasie których każdy kandydat jest zobowiązany do walki z czterema partnerami, zastępując siebie.

Ocena testu

Część, w której idzie Deposit bordowy beret, tworzy specjalną komisję. Członkowie Komisji dla każdego z uczestników, ocenianych badaniach określających kandydat otrzymał „pass” lub nie w danym etapie badania. bordowy depozyt bierze za wojownikiem kończy się po pierwszym niezadowalającej oceny. Ponadto, kandydat może zostać wykluczony z konkursu, jeżeli w czasie przejścia egzaminu zostanie dokonana do 3 komentarze. Kandydaci, którzy zdali wszystkie testy z pozytywnych ocen są oczekiwane bordowy beret.