755 Shares 1721 views

De dredy – niezwykły, stylowy, piękny

W świecie dredy mody pojawiła się stosunkowo niedawno. Ale jeśli zagłębić się w historię, to fryzura można nazwać starożytny. Po tym wszystkim, nasi przodkowie życia włosy po cenach dumpingowych w sposób naturalny. Na głowie nosili włosy, co jest teraz nazywany dredy.

de dredy

Do tej pory istnieje kilka rodzajów fryzur, najbardziej popularne:

  • JA-dredy;
  • Sejf dredy;
  • dredy niebezpiecznych;
  • dredy Nepalu;
  • de boi lub DE.

Szczególnie atrakcyjne de dredy, mówić o nich. Dosłownie oznacza słowo tłumaczone jako „przerażające”, „straszne”. Tak, włosy na głowie naprawdę pogrąża innych w szoku. Dlatego ci, którzy w jakiś sposób chce zmienić obraz, aby wyróżniać się z tłumu, iść na taki krok jak vpletanie DE.

De dredy – jest jednym z tkania gatunków, które nie muszą przynieść swoje włosy jako ofiary. Słowo tłumaczone jako „double-ended”, ponieważ ma dwie końcówki puste. Są przyłączone do włosów, okazuje się, jak dwa dredy, stąd nazwa – de dredami. Ich forma różni się od innych gatunków do końca czubkach bardzo cienka.

Do tworzenia fryzury przy użyciu nowoczesnego materiału kanekalon. W jego skład jest bardzo podobny do naturalnych włosów i masy – jest znacznie łatwiejsze. Kanekalon pozwala na stworzenie fryzury bardzo różne długości. Materiał jest tak podobny do naturalnych, które nawet nie zauważysz różnicy, gdy tkanie włosy, chociaż możliwe jest, aby wybrać i różnych kolorach. Niektóre są proszeni, aby mix master kilku kolorach – wygląda bardzo jasne i oryginalne. Przy takiej fryzury nie zostaną pozostawione bez uwagi.

Jak tkać de dredami

  • Najlepiej jest, jeśli długość włosów będzie co najmniej 10-12 cm.
  • Czas trwania procedury trwa około 3 godzin.
  • Woven DE bezbolesny i bezpieczny.
  • Usuwanie zbyt łatwo zdarza się, że włosy nie cierpi, pozostają nienaruszone.
  • Po 4-6 tygodniach, w zależności od tego jak szybko rosną korzenie, DE dredy wymagają korekty.

DE przymocowane do głowy przez zewnętrznego tkania. Gotowy przedmiot obrabiany jest owinięty wokół włosa i zabezpieczone. Są one bardzo łatwe do rozwikłania, włosy nie są uszkodzone. Za pierwszym razem bardzo kręcone włosy, aż będzie umyć głowę.

Jazda następujące tkania. Na tkania czterdzieści wykroje DE potrzeba około 3 godzin, to zależy od fryzurę i włosy funkcji. Najwygodniejszym dla tkania jest uważana za średnią długość włosów (trochę dłuższe niż do ramion), końcówki powinny być lekko frezowane.

Można całkowicie warkocz wszystkie włosy na głowie, ale można zostawić nezapletennoy grzywkę z DE To wygląda świetnie. Niektóre splot DE tylko na plecach, lub kilka kawałków całej fryzury. Można wybrać spośród różnych kombinacjach, dredy zawsze wyglądać czysto i schludnie. Jeśli kolor włosów zbyt różne, można umieścić oprawy oplesti kanekalonom wybierając odpowiedni kolor. To zajmie trochę więcej czasu i materiału.

Obchodzi de dredy

Wiele z nich jest kuszony przez taką fryzurę łatwą w pielęgnacji. To jest naprawdę. Nie trzeba często myć de dredami, zdjęcia wskazują na różne fryzury, wykonane z kanekalona, nie wymagają użycia klimatyzatorów, blow-suszenie. Mimo to, należy zauważyć, że aby wyglądać dobrze przygotowanych DE, trzeba coś wiedzieć. Głowica wystarczy myć raz w tygodniu trochę osolonej wodzie; Nie używaj suszarki do włosów. Zapomnij o tych wszystkich udogodnień, takich jak 2 do 1. To wszystko sztuczki.

Fryzury z dredami

„trudne” Zamki w sobie uważany fryzurze. De dredy jest bardzo wygodne, są łatwe w obsłudze ze względu na elastyczność i łatwość materiał kanekalona. Takie dredy mogą być dalsze warkocz warkocze, piękne Pin up szpilki, dzięki czemu węzłów lub ogony. Dziewczyny zawsze wyglądać bardziej kobieco, jeśli są „boi” zamki ułożone zgrabny węzeł na karku.

Włosy po dredami

DE dotyczy sztucznego umysłu, po usunięciu włosy nie cierpi, każde pasmo może łatwo łączone. Nie można tego powiedzieć o niebezpiecznych dredy, włosy po ich silnie pushatsya, zdezorientowany, a nawet pojawiają się wskazówki posechennye. Niektórzy osiedlili się w bardzo radykalny sposób wyeliminowania dredy – golenie głowy. Oczywiście, uwaga innych natomiast podałeś. Ekstrawaganckie dredy, a potem ostry „zero” na głowie – bardzo odważną decyzję.

Należy zauważyć, że biorąc żadnych dredy, można znaleźć wiele utraconych włosów. Nie bój się, bo normalni ludzie tracą codziennie im pewną kwotę. Tylko wszyscy pozostali wewnątrz pasm, nie czesane się, jak zwykle, więc podczas usuwania dredy stracił włosy wydaje się dużo. Włosy powinny spocząć na chwilę, dobrze jest traktować je użytecznymi balsamy i maski.

Długie włosy – trend sezonu
579 shares 2578 views
Jak tkać kolec sobie?
778 shares 2279 views
I masz piękny kolor włosów?
479 shares 1311 views