276 Shares 7775 views

Lek „Aspirin Cardio”: instrukcje użytkowania

Preparat „Aspirin sercowo” jest niesteroidowym, środkiem przeciwzapalnym i środkiem przeciwbólowym o działaniu przeciwgorączkowym. Głównym substancja lecznicza pełni rolę kwas acetylosalicylowy, który blokuje tromboksanu reprodukcji hamującego agregację płytek krwi.


Dlatego częstych chorób naczyniowych naczyń przewidziane lek „aspiryna sercowo”. Instrukcja użycia oznacza, że środek podaniu doustnym 300 mg. 1 gram dawka przepisywany w celu łagodzenia bólu w łagodnej gorączki, grypy i przeziębienia oraz jako środek przeciwgorączkowy bólem mięśni i stawów.

Wskazania do stosowania leku „Aspirin Cardio”

Przewodnik punktów na powołanie specjalistycznych leków w zapobieganiu różnych powikłań i zgonu u pacjentów cierpiących na tranzystorze ataki niedokrwienne, z prawdopodobieństwem wystąpienia udaru mózgu i zawału mięśnia sercowego. Tabletki należy przyjmować podczas częstoskurczu podczas rehabilitacji po chirurgii naczyniowej, a także aby zapobiec endarterektomii tętnicy szyjnej (po zabiegu), bypass (wieńcowa).

Lek „Aspirin Cardio” instrukcja zaleca stosowanie w leczeniu zatorowości płucnej i zakrzepicy żył głębokich podczas przedłużonego okresu rekonwalescencji, do leczenia sercowego (atak serca) u pacjentów, u których występuje ryzyko schorzeń sercowych i naczyniowych.

Skutki uboczne leku „Aspirin Cardio”

Recenzje pacjentów przyjmujących lek, czasami wskazują na występowanie działań niepożądanych. Od strony dyspepsji pokarmowego może wystąpić, ból brzucha, zapalenie i ewentualnego erozyjnego i wrzodziejące uszkodzeń żołądka i jelit.

Aktywny składnik leku może zwiększać ryzyko krwawienia krwiaka układu moczowego i reprodukcyjnej z dziąseł, nosa. Pacjenci ze zwiększoną podatnością na salicylany, może ulegać reakcji alergicznych jak wysypka, swędzenie, obrzęk i pokrzywka.

Przeciwwskazania do leku „Aspirin Cardio”

Instrukcje do stosowania zabrania stosowania leku przy zwiększonej wrażliwości na składnik czynny i inne salicylany. Do zaakceptowania leczenie tym lekiem w przewlekłej astmy, ostrego wrzód wyrażone niewydolność nerek, skazę krwotoczną, pacjentów z ciężką niewydolnością serca. Nie należy przyjmować tabletki w połączeniu z metotreksatem, a także na 3-cim trymestrze ciąży.

Szczególne warunki dotyczące stosowania leku „Aspirin Cardio”

Instrukcje użycia środków wskazujących podczas staranne nadwrażliwość na skutki przeciwreumatyczne, przeciwzapalne, środki przeciwbólowe, z nawracającymi i przewlekłych chorób wrzodziejące, jak również w żołądka i jelit Historia krwawienia, zaburzenia czynności wątroby i nerek. Być może stosowanie leków z antykoagulantem. Przed podjęciem ibuprofen z długotrwałego stosowania kwasu acetylosalicylowego powinny skonsultować się z lekarzem.