541 Shares 4392 views

Najlepsze radzieckie filmy o miłości

Najlepsze radzieckie filmy o miłości pozostają istotne, nawet dzisiaj. „Wiosna na Zarechnaya ulicy”, „Dworzec dla dwojga”, „Romans biurowy”, „Trzy Topole w Plyushchikha” – lista obrazów, które chce się ponownie i ponownie zmienić, nie ma końca. Co jest fascynujące melodramaty z ekscytującej historii miłosnej warto pamiętać w pierwszej kolejności?


Najlepsze radzieckie filmy o miłości: od czego zacząć

W latach 50. wielu wspaniałych obrazów, które są nadal bardzo popularne wśród publiczności został zastrzelony. Na przykład, wymieniając najlepsze radzieckie filmy o miłości, nie wspominając o film „Wiosna na ulicy Zarechnaya”. Taśma opowiada historię miłosną, w której uczestnicy byli młodzi nauczycielka i jej uczeń. Główny bohater – pewny siebie, przystojny, którzy nigdy nie pozostał bez uwagi płci przeciwnej. Nagle na swojej drodze spotkał kobietę, która nie chce, aby zakochać się w nim. Sytuację komplikuje fakt, że pani jest jego nauczycielem.

Pamiętając najlepsze radzieckie filmy o miłości, to jest niemożliwe do zignorowania filmu „Lecą żurawie”. Ona opowiada wzruszającą historię dwóch zakochanych w związku, który nagle zakłóca wojna wybuchła, niszcząc swoje plany i marzenia, zawsze rozdzielone. Jaka przyszłość czeka niefortunne Borys i Veronica?

"Three topole w Plyushchikha" (1967)

Jedne z najlepszych radzieckich filmów o miłości zostały podjęte w latach 60-tych. Powiedzmy, na uwagę zasługuje ekscytujących melodramat „Trzy Poplars w Plyushchikha”, wydana w 1967 roku.

Historia kobiet i mężczyzn zaczyna się od przypadkowego spotkania, które ma nieoczekiwane konsekwencje. W stolicy w interesach na krótki czas przychodzi uroczy mężatką, mając dwójkę dzieci. Los przynosi jej mieszkaniec, który nie jest już młody, ponury kierowca. Między dwojgiem ludzi, którzy nie mają nic wspólnego na pierwszy rzut oka, nagła iskra biegnie.

"Scarlet Sails" (1961)

Nieruchomość najlepsze radzieckie filmy o miłości, trudno jest zapomnieć i taśma „Scarlet Sails”, przedstawione publiczności w sądzie w 1961 roku. Film został wypożyczony z tych samych dzieł Aleksandra Grina. Główny obraz bohaterki – młodej Assol, który mieszka samotnie z jej samotniczki ojca marynarza, który zakończył służbę.

Będzie sen o romantycznym spotkaniu, które jest w stanie zamienić jej życie. Oczywiście, młody człowiek, który chce spełnić dziewczynę marzeń w końcu jest. Są to odważny żeglarz Grey, gotowy przyjść do ukochanej na statku z jej fantazje.

„Będziemy żyć do poniedziałku” (1968)

Oczywiście powyższa lista jest daleka od wszystkich zasługują na oglądanie filmów radzieckich. Lista najlepszych filmów o miłości, podjętych w czasach Związku Radzieckiego, nie byłaby kompletna, jeśli nie zawierają zespół „doczekał Monday”, który ukazał się w 1968 roku.

Młody i niedoświadczony nauczyciel Natasha zachowuje się z uczniami bez niezbędnej dyscypliny. O jej liberalnego stylu komunikacji był krytyczny doświadczony nauczyciel Ilya Semenovich. W tym nauczyciela Natalia miłość od czasów, gdy była uczennicą. Chcąc uzyskać zgodę i uzyskać jego uwagę, stara się zachować klasę powierzoną jej w ryzach. Oczywiście, wydarzenie wkrótce wziąć niepożądany obrót.

"Girls" (1961)

Naming najlepsze radzieckie filmy o miłości, to jest niemożliwe, aby zapomnieć, a obraz „Girls”, który został wydany w 1961 roku. Głównymi historie postaci – młody kucharz Tosya kto znajdzie pracę w małej syberyjskiej wsi. Naturalna ciekawość i życzliwość sprawiają, że dziewczyna interweniować w sprawach, które nie dotyczą go, aby spróbować pomóc wszyscy wokół niej.

Zachowanie Toshi raz skutkuje jej kolizji z innymi mieszkańcami syberyjskiej wsi, która jest Ilya. Młody człowiek – Intermediate Pracy i przystojny, który podbił serca wielu pań. Ilya poprzysięga zemstę energiczny dziewczynę, bo publicznie wyśmiewa go. On sprawia, że zakład z przyjacielem, obiecując w krótkim okresie spadku w miłości ze swoim przeciwnikiem. Zakład z przyjacielem, Ilya natychmiast podjęte dla realizacji jego śmiały plan.

„Ironia losu, lub orzeźwiającej kąpieli!” (1975)

Jakie inne filmy radzieckie miłość (dobrze, dobrze)? „Ironia losu, lub orzeźwiającej kąpieli!” – obraz, który chce się ponownie i ponownie zrewidować. Główny bohater – nieśmiała Moskal Jewgienij Łukaszenka, który tradycyjnie spacery z przyjaciółmi w kąpieli na Sylwestra. W jednym z tych spotkań, Eugene upija, a potem Wstrzymywacz przypadkowo wysłać go do innego miasta.

Raz w Leningradzie i nie wytrzeźwiał, Eugene próbuje znaleźć swój dom. Nazywa taksówkarz adres swoim mieszkaniu w Moskwie, z takim skutkiem, że odwiedza urocze nadziei. Łukaszenka nie chce przyznać się do błędu i podkreślił, że przyszedł do jego domu. Stopniowo, kryminał przelewa się do miłości, oczywiście, znajduje sie w Eugene i przeciwnika, który jest gotowy do Nadia Małżeństwo propozycja.

„Moskwa nie wierzy łzom” (1979)

Inny słynny obraz o miłości, podjęte w czasach Związku Radzieckiego – „Moskwa nie wierzy w łzach”. Nacisk jest historia trzech młodych provincials, spływały z nudnego życia w stolicy. Wszystkie dziewczyny są różne, każdy szuka drogi do szczęścia.

Ludmila – werwy dziewczyna, przekonany, że najlepszym sposobem, aby zdobyć przyczółek w Moskwie – znalezienie małżonka dostarczonego z obudową. Cichy Antonina tylko pomarzyć poślubić mężczyznę, którego kochała i mieć dzieci. Katerina – ambitna dziewczyna, która jest zdeterminowana, aby pójść na studia i zrobić błyskotliwą karierę, ale zamiast tego jest samotną matką. Co czeka trzech przyjaciół, którzy wybrali różne drogi do szczęścia w przyszłości?

"Love i gołębie" (1984),

Jakie są najlepsze radzieckie filmy o wsi i miłości? Ta lista nie będzie kompletna, jeśli nie nazywamy melodramatu „Love i gołębie”, przedstawione publiczności w sądzie w 1984 roku. Główny bohater – prosty wieśniak i silny człowiek rodzina Wasilij Kuzyakin. Życie człowieka zmienia się, gdy zostaje on wysłany do południowej części kurortu traktowane urazu związane z pracą.

W wolnym czasie spotyka Basil gorący pani imieniem Larissa, który go uwodzi. Wybuchł uczucia sprawiają, Wasia opuścić żonę swoją kochanką, ale wkrótce zaczyna przegap domu, żony i dzieci. Teraz przed Kuzyakin ma trudne zadanie – przekonać żonę, by mu wybaczyć i mieć możliwość powrotu.

„Dworzec dla dwojga” (1982)

Główną bohaterką obraz „Station for Two” – kelnerka Vera, kobieta z nieuregulowanym życiu osobistym. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje uroczą pianista Platonom Ryabininym, niech spotkanie odbywa się nieatrakcyjne okolicznościach.

Wydawałoby się, że wszystko idzie doskonale, ale Vera wkrótce dowiaduje się, że nowy znajomy, z którym ma ona podkochuje, powinien iść do więzienia i służyć karę za przestępstwo popełnione inni ludzie. „Dworzec dla dwojga” – jeden z najbardziej znanych filmów z udziałem Ludmiła Gurczenko.

"Magowie" (1982)

Co jeszcze warto zobaczyć filmy o Radzieckiego uniserial miłości (dobrze, dobrze)? Na przykład, można zwrócić uwagę na fantastyczne muzyczne „Magów”, przez wiele lat, ciesząc dalszy popularnością wśród widzów. Akcja rozgrywa się w przeddzień Nowego Roku. Uczestnicy są pracownikami tajemniczych przygodach instytutu naukowego pracujących na produkcji magicznej różdżki.

Prace nad różdżki do uzupełnienia przez Sylwestra, ale zawsze są ludzie, którzy utrudniają Masters swój obowiązek. Oczywiście, nie jest to miejsce na ekscytującą historię miłosną.

Co jeszcze zobaczyć

Oczywiście, istnieją inne fascynujące filmy radzieckie. Lista najlepszych filmów o miłości i nienawiści, że wystarczy nie byłaby kompletna bez obrazu „W mojej śmierci pytam winę Kļava K.”. Dramat rozpoczyna się z faktem, że cztery lata stary przyjacielu Sergei spotyka piękną dziewczynę Claudia, która spada raz na zawsze.

Przez wiele lat, Siergiej stał się fanem tego samego uroczego Clara, zdobyła jego serce jako dziecko. On jest gotowy do posłusznie nosić teczki piękności dla niej zrobić lekcje, do wykonywania różnych zadań i chronione od bolączek życia w najmniejszym stopniu. Jednak przedmiotem jego pasji w pośpiechu nie odwzajemnić miłość, a następnie całkowicie zakochał się z innym facetem. W rezultacie, Siergiej postanawia wycofać się z życia i tak zemsty nieczułego Clave.

„Romans biurowy” – kolejny fascynujący radziecki film o miłości, która została wydana w 1977 roku. Główny bohater – nieśmiały i niepewny Novosel, które z biegiem lat nie może osiągnąć zasłużony awans. On sam jest podnoszenie dwoje dzieci i jest stale potrzebują pieniędzy. Stary znajomy radzi Novoseltseva osiągnąć pożądany wzrost, co pociągnie za sobą znaczny wzrost ich wynagrodzeń, w oryginalny sposób. Zwyczajne pracownik musi zakochać się w Ludmiła Prokofievna – ostrą i ścisłego szefa. Desperate Novosel sumiennie stara się trafić na Ludmiła i nie zauważyć, jak zakochuje się w niej.