671 Shares 1834 views

Jakie są przyczyny żylaki na nogach

Przyczyny żylaków może maskować zupełnie inną chorobę. Jednak większość ludzi, którzy znaleźli „gwiazdy” naczyniowych nie martwisz się o swoje zdrowie oraz o estetycznej formie ciała. I to jest ich głównym błędem. Po usunięciu widocznych żył przez chirurgii laserowej, ale bez zmiany ich zwykłego sposobu życia, człowiek ryzykuje ponownie znaleźć się w tym kłopoty.

Najbardziej prawdopodobne przyczyny żylaków

  • Znaczne obniżenie tonu żył i naczyń krwionośnych w kończynach dolnych.
  • Przesadzone ciśnienie krwi w żyłach.
  • Wadliwe działanie zastawek żył i naczyń krwionośnych w kończynach dolnych.
  • Niedostateczne obciążenie mięśni nóg.

Przyczyny żylaków: znaczne obniżenie tonu żył i naczyń krwionośnych w kończynach dolnych

Zwykle sygnał żylnej zapewnia ich grubości i aktywności mięśni. Jednakże działanie porażenia toksyny (na przykład, bakterie podczas grypy i innych chorób zapalnych) „hamuje” normalne funkcjonowanie naczyń powodujące powstawanie „gwiazdę”. Nawiasem mówiąc, członków płci pięknej, które znajdują się w pozycji, muskularne żyły rama relaksacyjne wystąpić z powodu hormonu progesteronu sprzyjającego rozrodczym. Warto również zauważyć, że zmniejszone napięcie naczyniowe jest często dziedziczna.

Przyczyny żylaków: zbyt przesadzone ciśnienie krwi w żyłach

Człowiek jest jedynym stworzeniem, które posiada około 70% krwi żylnej należy oprzeć się sile grawitacji Ziemi. Dlatego ludzie, którzy są długo w pozycji pionowej, co znacznie zwiększa fizjologiczną ciśnienia żylnego w naczyniach nóg. Dodatkowo, jeśli taka osoba jest dodatkowe obciążenie na siebie wszelkie ciężary, ciśnienie w dolnych zwiększa się w czasach, które wywołuje uszkodzenia naczyń i żył.

Przyczyny żylaków: żyły wadliwe działanie zaworu i naczyń krwionośnych w kończynach dolnych

Wewnątrz każdego statku, są to zawory, które tworzą wewnętrzne procesy powłoki melenkie żyły, noszącej nazwę śródnabłonka. Zatem rozluźnienie tkanki mięśniowej nóg zła krew zaczyna krążyć przez naczynia, tym samym niszcząc te małe wypustki, które nie są w stanie dalej wykonywać swoją pracę. Następnie ciśnienie w żyłach zwiększa się znacząco, tworząc „gwiazdy” na nogach.

Żylaki: przyczyny. H edostatochnaya tkanki obciążenie mięśni nogi

Każda kolejna redukcja tkanki mięśniowej nóg kompresuje ściany żył, zmuszając krew, aby przejść dalej. Jeżeli dana osoba nie jest wystarczająco ćwiczenia, jego statki z zaworami stanie się niezdolna do funkcji „pompy”. W tym przypadku, krew jest opóźniony, co zwiększa ciśnienie i tworząc żylaki „gwiazdę”.

Podsumowując wszystkie powyższe powody pojawienia się żylaków, jest to bezpieczne, aby pamiętać, że takie kłopoty występuje ze względu na:

  • dziedziczność;
  • płci (najczęściej u kobiet w czasie ciąży lub podczas stosowania hormonalnych leków);
  • zwiększone ciśnienie wewnątrz żylnych (powodów – Podnoszenie ciężarów, brak aktywności fizycznej, otyłość).