360 Shares 3958 views

Torebki z ich rąk, ani darem z faktu, że nie jest on wyrzucony

Prezent na każdą okazję, można to zrobić samemu. Może to być karta w technice scrapbookingu oraz zwykłe portfele, wykonany własnymi rękami. A dla tych ostatnich, trzeba tylko resztki tkanin i błyskawic, a także trochę wolnego czasu i maszynę do szycia. Dostrojony? Następnie przedstawimy „trick z ich rąk” (master class).

materiały

Portfele własnymi rękami ze skóry i imitacji skóry, ale gęstej tkanki jest również odpowiednia. Tak, trzeba będzie:

 • 2 kawałki tkaniny 27 x 17 cm na przedniej części;
 • 2 kawałki tkaniny 27 x 17 cm na części spodu;
 • 2 kromki Dublerin zagęszczania chusteczki do twarzy;
 • nożyczki;
 • szpilki;
 • Piorun od wielkości torebce;
 • maszyna do szycia.

Można zrezygnować z maszyny do szycia, jeśli nie widzisz trudności w szyć na dłoniach. Odgromowej powinny być podejmowane w kolorze głównej tkaniny. Podszewka tkanina powinna być zbyt bawełna, w harmonii z kolorem głównym. Takie portfele mogą tworzyć własne ręce, nawet ze starych dżinsów. Jest to dobra praktyka, a drugie życie dla denim.

Zaczynamy szyć

to jest tu dość prosta. Zgodnie z zasadą opisaną można zrobić wiele przydatnych rzeczy, które można przeczytać w ostatnim rozdziale.

 1. Aby zacząć bulavochki przypiąć przednią i tylną część do błyskawicy. Zrobić to tak dokładnie, jak to możliwe, ponieważ wpływa na wygląd torebce w przyszłości.
 2. Szyć części razem na komputerze, usuwając bulavochki w locie.
 3. Można zrobić podwójną linię – tak blisko do pioruna i w odległości 5 mm. Jest to konieczne dla wytrzymałości, ponieważ blokada będzie używany często.
 4. Teraz zagiąć torebkę na pół przez piorun, jej lekko rozchylone, a następnie skręcić w torebce.
 5. Ściegu okrężnicą trzy boki w odległości 1 cm od krawędzi. Rozpocząć szycie od końca zamka do samego fundamentu.
 6. Odciąć nadmiar tkanki i obrócić torebkę.

Wszystko gotowe!

Więcej opcji i oryginalne prezenty

Podobnie, ale w ciemnych kolorach, można sprawić, że kiesa męskie ręce. A jeśli będzie umieścić produkt okrągły kształt i dodać FUN twarz-aplikacja wykonana z filcu i polaru, otrzymasz prezent oryginalną dzieci. Niech Twoje dziecko uczy się być niezależna z takiej zabawy i niezwykłej torebce. W ten sam sposób można uszyć gospodynię lub pokrywę o paszport. I nie są już przekierowany do worków i sprzęgieł. Dostać się do umiejętności szycia i raduyte ulubionych.

Bardziej wyrafinowana wersja

Ile można zauważyć w tej najprostszej postaci, będzie brzydko wyglądać złej stronie torebce. Nie będzie widoczny szew, zwrócili się do wewnątrz. Można tego uniknąć, jeśli spędzić trochę więcej czasu na maszynie. W tym celu należy najpierw piorun szyć przednią część, a następnie przez usunięcie Lightning – złego. To musi być zrobione tak, że piorun był w środku obu tkankach.

Teraz prostrachivaya portmonetka, oddzielić ściegu tkanek twarzy i pozostawić niewielki otwór w spodzie. Przez ten otwór będzie musiał okazać się gotowy produkt. Dość i pięć centymetrów. Później będziesz szyć je ręcznie ślepych szwów. Portfele, z rękami na tego typu usieciowany, będzie wyglądać bardziej profesjonalnie i schludny. Być może nie są po prostu zamiar dać je do wszystkich przyjaciół, ale także sprzedawać je do tych, którzy cenią sobie dzieło.