899 Shares 4835 views

Historia i opis samochodu „Mitsubishi Diamante”

Samochodów „Mitsubishi Diamante”, którego zdjęcia zostały zaprezentowane poniżej, zadebiutował na opinii publicznej w 1989 roku. Następnie został obliczony jako krajowego rynku japońskiego i na eksport. Historia modelu z linii montażowej poszedł trzy jej pokolenia.

Pierwsza generacja

Jak już wspomniano powyżej, model urodził się w 1989 roku. W tym czasie samochód „Mitsubishi Diamante” szczególnie nie wyróżnia się na tle podobnych samochodów. Zgodnie z planem przez twórców, został zaprojektowany dla zwykłych ludzi, którzy po prostu potrzebny był pojazd do poruszania się ich codziennej działalności. w „uniwersalnym” ciała dla miłośników japońskich krajów projektanci przedstawili model wykonania.

druga generacja

Siedem lat później, firma produkcyjna postanowił uaktualnić i modyfikacja zrealizować istnieje wiele przełomowych przemysł motoryzacyjny w tym czasie. Główną innowacją w „Mitsubishi Diamond” w 1996 roku był montaż sześciu cylindrów pod maską bloku energetycznego w kształcie litery V. Wybór potencjalnych nabywców były oferowane głośność silników 2,5, 3 i 3,5 litra. Ponadto dwa warianty transmisji klienta zwrócono, jak również napędem na przednie koła. Jak dla postępowych idei zawartych, urządzenie posiada funkcje sterowania kierunkowego, hydrostrengthening i trakcja. Ponadto programiści wyposażone auto kompletny system spalania paliwa. Wszystko to razem ma znacznie ulepszony system sterowania.

trzecia generacja

Debiut trzeciej generacji „Mitsubishi Diamond” odbyła się w 2002 roku. Od tego momentu, japońska firma przeniosła modelu zespołu w jednym ze swoich zakładów w Australii. Projektanci nieznacznie zmieniony wygląd samochodu. Jednocześnie ciało, dach i drzwi pozostały takie same. Wnętrze wykonane w kolorze beżowym i srebrnym. Ponadto, kupujący mogą wybierać spośród tkaniną lub skórzaną tapicerką. Standardowe wyposażenie maszyny obejmuje cztery poduszki powietrzne, system ABS, FULL elektryczny, klimatyzacja, kontrola trakcji funkcyjnych i więcej. Auto instalowane tylko jednej wersji silnika – w kształcie litery V „sześć” objętość 2,5 litra ma moc 170 KM. Co do układu napędowego, trzecia generacja przewidziano maszynę do czterech etapów. Interesującą cechą tego modelu jest dostępność systemu bezpośredniego wtrysku paliwa. Dwa lata później projektanci nieznacznie zmodyfikowana krata chłodnicy samochodu dekoracja zderzak i tylne światła. Ponadto, zostały zaktualizowane konsolę środkową i panel przedni. W listopadzie 2005 roku, model został usunięty z przenośnika.

Ogólne wrażenie

Zewnętrzne i wewnętrzne dekoracje z zalet samochodów poszczególnych słów. Wszystkie elementy wewnętrzne są dobrze zaprojektowane, a ogólny ciężki. Fotele, zagłówki i podłokietniki można nazwać dość wygodne. Deska rozdzielcza jest utworzona w kolorze srebrnym i czerwonym. Prawie jedyną wadą we wnętrzu samochodu, wielu właścicieli poczuć to nie jest bardzo duża przestrzeń między tylne i przednie fotele.

pojemność silnika 2,5 litra, jak się wydaje, powinno wystarczyć, aby zapewnić niezbędne dynamikę. Z drugiej strony, jak wynika z wielu użytkowników uczynić „Mitsubishi Diamante” opinie, silnik przyspiesza bardzo powoli. Cała jego moc zaczyna pojawiać się dopiero po osiągnięciu znaku igły obrotomierz przy 4000 obr./min. Zdaniem ekspertów, to ze względu na dużą masę pojazdu i nie najlepsze ustawienia skrzyni biegów. Jeśli mówimy o osiągi, to możemy powiedzieć z pewnością, że maszyna przejawia się jest doskonała, zwłaszcza na nierównych drogach krajowych. Jak pokazuje praktyka, kierowca nie czuje się małych i średnich nawet stłuczki.

usługa

Samochodów „Mitsubishi Diamante”, podobnie jak inne modele z firmy-producenta, jest bardzo kosztowny w utrzymaniu. Doświadczenia wielu właścicieli samochodów pokazuje, że problemy mogą być fabrycznie, a z winy kierowcy. Mimo, że przezwycięża małych dziur bez żadnych problemów, do eksperymentowania na dziur jest wysoce niepożądana. Fakt, że paleta jest umieszczony tak, że może być bardzo dotknięte w niefortunnych okolicznościach, a jego naprawa spowoduje schludny sumy.

Innym słabym punktem eksperci uważają, że system bezpośredniego wtrysku paliwa. Z jednej strony, łączy w sobie wiele pozytywnych cech, az drugiej – w warunkach domowych, nie uzasadnia funkcjonalność oczekiwań. Innymi słowy, z powodu niezbyt wysokiej jakości paliwa w naszym kraju, to zaleta zamienia się problem.

odkrycia

Podsumowując, należy stwierdzić, że model „Mitsubishi Diamond”, z pewnością zasługuje na swoją nazwę. To może słusznie można nazwać prawdziwym klejnotem japońskiego przemysłu motoryzacyjnego z końca XX wieku. Urządzenie wygląda dostojny wygląd i oferuje wysoką wydajność, po raz kolejny potwierdzający jego wysoką klasę w czasie produkcji. Jednocześnie nic szczególnego i niezwykłe samochody są dziś zwolniony i stworzył furora na rynku i nie produkują.