166 Shares 4981 views

restauracji piwa w Niżnym Nowogrodzie: adres, opis

istnieje szereg instytucji, które mogą być wielki czas dla miłośników piwa i wielkich hałaśliwych przedsiębiorstwa w Niżnym Nowogrodzie. Wyróżniają się one przytulny bar atmosfera, jakość usług i dogodnym terminem. W centrum naszej uwagi – restauracji piwo Niżnym Nowogrodzie. Wiesz, gdzie są one zaoferowania w menu, jak również inne przydatne informacje. Wybierz najlepsze miejsca!


restauracji piwa w Niżnym Nowogrodzie

Wielu czytelników z pewnością będą zainteresowani pytanie, czy wybrany lub inna instytucja według jakich kryteriów. Szacuje się przede wszystkim atmosfera w restauracji, jak również różnych potraw, które oferują menu restauracji piwa w Niżnym Nowogrodzie. Oferujemy Państwu listę instytucji, które są najbardziej popularne wśród mieszkańców miasta.

„Bawaria”

Tutaj możemy zauważyć ważną imprezę lub po prostu napić się piwa w towarzystwie przyjaciół i znajomych. W miejscach murów znajdziesz dobry odpoczynek, dobre jedzenie i prawdziwe piwo. W „Bawaria” ma wszelkie warunki, aby świętować wielki bankiet lub skromną kolację dla dwóch osób. Transmisji meczów sportowych, dobre jedzenie i dobra obsługa przyciągają dużą liczbę osób. Pozostaje dowiedzieć się, gdzie znajduje się ta restauracja. Zapamiętać adres: Ulica Politboytsov, 8. Z menu, dużo różnych piwnych przekąsek. Oto tylko niektóre z nich: chipsy z sera twardego; pachnące kiełbasy; grillowany ser; półmisek ryb i więcej.

Inn "Red Sarah"

ulica Sergiyevskaya 13 jest ogródek piwny, który jest zawsze dużo gości. miejsc wnętrz został zaprojektowany jako domek myśliwski. Wszędzie wiszą wypchane zwierzęta, a ściany wykonane są z kamienia. Duże okna i jasne podłogi wyłożone kafelkami pomóc stworzyć radosny nastrój.

„Kubek Druzhkova”

instytucja wnętrze tworzy atmosferę ulic w Pradze z ładnymi szczegółami. Gdzie można skosztować najpopularniejsze odmiany czeskiego piwa i gulasz z boczkiem w upieczonego chleba. Restauracja znajduje się na Bolshaya Pokrovskaya, 35 Średni rachunek w restauracji 700 rubli.

"Biermann"

Menu na ulicy Kominternu, 260 szeroki wybór piw: lager, ciemne, miód, ciemny. I jakie potrawy są oferowane dla zwiedzających? Uzbek Shurpa, polędwica wołowa w sosie wiśniowym, smażonym bakłażanem i więcej. Byli również pamiętać, przytulne wnętrza i kelnerzy jakość usług.

„Kary”

Wielu odwiedzających wybrać tę restaurację na najniższej cenie i pyszne piwo. Istnieją dwie sale, które mogą pomieścić do stu osób. Są telewizory, które nadawane sportu. Ceny są bardzo przystępne, najdroższe Główne koszty oczywiście tylko 250 rubli. Wśród najczęściej zamawianych potraw .. Okoń z jaśminowym ryżem, wołowina z bakłażanem, Solanka itp Brasserie „kara” znajduje się przy ulicy Marszałka Golovanov, 23 A.

"Maximilian"

Jest to jedna z największych restauracji w mieście. Oto gwiazdy muzyki rosyjskiej i zagranicznej, ale poza tym, można zobaczyć proces produkcji piwa na własne oczy. instytucja Adres: Bolshaya Pokrovskaya Ulica 82.

menu

Które oferują najlepsze instytucje miasta?

Piwo restauracji „Bavaria” (Niżny Nowogród) zaoferuje Ci:

 • uszu świń;
 • Pierścienie kalmary;
 • Smażone krewetki;
 • grzanki do piwa;
 • Rolki bakłażana;
 • prawdziwki marynowane;
 • gulasz nerka z serem;
 • sałatka ze świeżych marchewek i jabłek;
 • medaliony wieprzowe i więcej.

Piwo restauracja „Maximilian” w Niżnym Nowogrodzie oferuje odwiedzającym następujące dania:

 • „Bavarian duży talerz”. To danie jest bardzo popularny wśród miłośników piwa, pomimo swojej wysokiej ceny – 2950 rubli. Co zawiera? Wszystko to może trzeba piwa. Należą do nich: żeberka wędzone mięso wieprzowe, parówka, mięso bochenka golonka i wiele innych.

Piwo restauracja „Schnitzel” (Niżny Nowogród) oferuje:

 • Kiełbasy wieprzowe;
 • skrzydełka z kurczaka;
 • laski z sosem żurawinowym ser;
 • krewetki pieczone;
 • schab z grilla;
 • pieczony bakłażan z serem feta.

Konkludując

restauracji piwa w Niżnym Nowogrodzie zawsze gościnnie otwiera swoje podwoje dla wszystkich użytkowników. Tutaj znajdziesz zawsze świeże, morze przekąski do niego, a atmosferę, która pozwoli Ci dobrze odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.