429 Shares 6538 views

Laptop Lenovo G500

Każdy z nas przynajmniej raz w domowym komputerze życia zakupu. Ktoś ten proces powtarza się co dwa lub trzy lata, niektóre częściej lub rzadziej. Niemniej jednak, każdy z nich jest w sytuacji, gdy trzeba wybierać spośród ogromnej ilości obecnych modeli o różnych parametrach singla, który pojawi się.


Jakie kryteria powinny być ograniczone do pola, aby szukać? Cena, parametry, Form Factor – każdy ma swoje własne wymagania. Ale jeśli wolisz przenośność, prostotę i niezawodność, Lenovo G500 – Twój wybór.

Dane techniczne laptopa

Ścisły wzór – Charakterystyczną cechą producenta i model ten nie jest wyjątkiem. laptop case – bez twierdząc, że jest pretensjonalny, to kryje się szybki procesor trzeciej generacji i do 16 GB pamięci RAM. Wyświetlacz średniej wielkości obsługuje HD, który zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu. W zależności od pojemności modyfikacji wynosi od 320 GB do 1 TB. W niektórych dostaw Lenovo G500 wyposażony grafiki Radeon do 2GB. laptop bateria wytrzymuje nawet do 5 godzin. Obudowa zawiera wszystkie niezbędne złącza: mikrofonowe i wyjście słuchawkowe, USB porty (z obsługą 3.0), gniazdo kart pamięci, port Ethernet, HDMI. Jakości system audio gwarantuje czysty dźwięk. Możesz słuchać ulubionych nagrań lub wygodnie obejrzeć film na DVD. Oraz z bezprzewodowego adaptera Wi-Fi jest łatwo pozostać w kontakcie.

Po raz kolejny, problem wyboru, lub którzy przystępują G500

Przy zakupie komputera trzeba jasno zrozumieć zadania, które chcesz rozwiązać za pomocą cennego zakupu. W związku z różnymi modyfikacjami laptop Lenovo IdeaPad G500 spełnia dość szeroką gamę potrzeb konsumentów. Przy minimalnych ustawieniach jest skromny pracoholikiem biurowe, przeznaczone do przechowywania dokumentacji, raportowanie, przeglądanie stron internetowych i innych drobnych spraw biurowych. Aby spróbować zabrać do domu, jeśli nie wyżsi przedstawiciele lineup, to przynajmniej pewnie zajmują środkową niszę w tym samym wierszu. To i5 i powyżej, 6 PL RAM 500 PL – dysk. Z laptopem, można umilić czas w internecie, a tam jest przetwarzanie wideo czy budowa ważnego raportu. Jeśli w tym momencie będzie to konieczne, aby połączyć się zdalnie do biura i pilnie rozwiązać mały problem, a to zadanie będzie stać IdeaPad G500. Jeśli pierwotnie planowano, aby pamiętać swoje ulubione gry w wolnym czasie, a następnie do wyboru – Top Model. Uzupełniony przez zewnętrzną kartę graficzną, zmontowany specjalnie dla fanów wyścigów i „strzelanek” lub eksperymentatorów – tych, którzy mają pochodzić, można pobrać najnowszy procesor i wypełnić 16 GB „RAM”.

Uważamy laptopie Lenovo G 500: opinie klientów jako kryterium wyboru

Jeśli uważasz, że mówiąc, że dwie osoby myślą i szybciej i dokładniej, jest to dobra rada dla wybranego modelu by się przydał. A jeśli takich porad, opinii, historie osobiste doświadczenie będzie tuzin? Lub nawet setki? Nie trudno było się pomylić, jeśli tylko przez przypadek nie będzie ożenić. W tym celu, i posiada system opinii.

Prawie wszystkie sklepy internetowe, można ocenić produkt i komentarza ze szczegółowym wyjaśnieniem jej oceny. Wyborców utworzone Ocena produktu. Tak, mniej więcej o tych samych funkcjach i cenie dwóch podobnych produktów, można wybrać ten, który spowodował wiele kupujących współczucia. Ale ślepo zaufać wszystko można przeczytać w Internecie jest zdecydowanie niemożliwe. Ponadto, należy zwrócić uwagę na konkretnym modelu, do którego napisał pozytywną lub negatywną odpowiedź, a także powody, dla autora, aby ocenić zakupu. Jeśli kupujący chce grać w gry 3D dla juniorów modelu notebooka w tym przypadku niska ocena nie zasługuje, ponieważ nie został zaprojektowany do takich zadań.

Cena emisyjna, czyli jak znaleźć optymalną kombinację

Okresowo jest sytuacja, gdy w pogoni za niskie ceny, tracimy nieproporcjonalnie dużo jakości. Lub, wręcz przeciwnie, wyobrażając sobie idealne parametry, by poznać ceny i przerażona. Złoty bilans gdzieś pomiędzy. Najbardziej atrakcyjne w G500 Lenovo – cena. Nie dlatego, że jest niski, ale ponieważ każdy może wybrać dla niego idealną kombinację ustawień komputera i ilość pieniędzy, które są niezbędne dla tych parametrów, aby dać. Jeśli nie potrzebują wzrost czterokrotny w mocy obliczeniowej w porównaniu do starego laptopa, nie trzeba za to zapłacić. Ponieważ G500 mogą być dobierane indywidualnie. Średnie ceny dla tej linii notebooków Lenovo z zakresu od 7000 do 30 000 rubli.

knacks

Każdy devaysa tym G500 Lenovo, którego cechy są opisane powyżej, oprócz bezpośrednich parametrów technicznych, istnieją inne cechy. Miękka w dotyku plastik jest mało prawdopodobne, aby mieć znaczący wpływ na wydajność i wygodne klawiatury ekranowej nie pomoże schłodzić pracy, ale z powodu tych dodatkowych małych rzeczy stopniowo i zwiększanie zaufania do tego, że po dokonaniu tego zakupu, nie pożałujesz.

Laptop Lenovo z preinstalowanym systemem Windows 8 Pro miał czasu, aby ustalić sobie dobrze. Oficjalna licencjonowana wersja popularnego systemu operacyjnego trudno nazwać „przyjemnych rzeczy”, jak również zintegrowane kopii zapasowych i odzyskiwania systemu. A pierwszy i drugi najbardziej – solidną argumentem przemawiającym za tym modelem.

pomocnych wskazówek

Zakup nowego laptopa, mamy nadzieję, że będzie nam służyć przez długi czas. Jak chronić się przed wszelkiego rodzaju kłopoty z techniką? Po pierwsze, jej zakup tylko sprawdzonych sklepów o dobrej reputacji. To nie zwalnia cię od przypadkowego defektu fabrycznego, ale nadal dają gwarancję jakości towarów.

Po drugie, dbać o ich wyposażenia. Unikaj obcych gruzu i płyny pod klawiaturą, źle na nierównej powierzchni miejscu laptopa (co prowadzi do przegrzania i uszkodzenia komponentów). Jeśli nie zamierzasz korzystać z baterii przez dłuższy czas, należy wyjąć go rozładować połowę. Zwróć uwagę na terminowe uaktualnianie oprogramowania antywirusowego. Z zastrzeżeniem zgodności z tymi podstawowymi zasadami swojego Lenovo G500 będzie trwał o wiele dłużej, niż można sobie wyobrazić.