800 Shares 4079 views

Malyshok zwrócił na boku lub w ilu miesięcy, dzieci zaczynają się toczyć

W ilu miesięcy, dzieci zaczynają się toczyć? To pytanie ma jednej odpowiedzi. Wszystkie dzieci są różne i rozwijać inaczej. Oczywiście, lekarze mają indykatywny harmonogram dla rozwoju dzieci, ale również zmienia się w dużym przedziale czasu. Przechodząc z tyłu dziecka na brzuchu i plecach – jest w rzeczywistości, drugie istotne dla niego i dla przypadku rodziców. Pierwszy z nich, oczywiście, podnosząc i trzymając głowami. Niektóre dzieci ułatwiają. Więc na co odwraca dziecko termin? Załóżmy zbadać.

Głowa inteligentny i twardy

Od tego, kiedy dzieci zaczynają trzymać głowę, to zależy co miesiąc czasie dzieci zaczynają się toczyć. O dwa lub trzy miesiące, dzieci zaczynają trzymać głowę. Niech to nie one tak pewni jak chciałbym rodziców, ale nadal. pediatrzy dziecięce poprosić rodziców małych dzieci często ułożonych na brzuchu, nawet jeśli dzieciaki się nie podoba. Wzmacniając w ten sposób mięśnie, które są bardzo ważne dla dalszego rozwoju.

Malyshok włączona bok

W ilu miesięcy, dzieci zaczynają się toczyć? Tak szybko, jak dziecko uczy się podnieść głowę, to on rzuca ją z powrotem i ciągnąc na baczność, ten ruch, będzie zachęcać do czegoś się przewracać. O trzy lub cztery miesiące nadchodzi długo oczekiwany moment dla rodziców. Dziecko też ze swoim pierwszym udanym doświadczeniu czuje zainteresowanie i zdziwienie. Jest to nowa pozycja dla niego, i na pewno wystarczy, chciał odwrócić raz na jakiś czas.

Choć niebezpieczne, potrzeba bezpieczeństwa

Czas kiedy dziecko zaczyna się przewrócić, nie jest bezpieczne dla niego. W tym czasie rodzice muszą być bardzo uważny do dziecka. Nie zostawiaj dziecka leżącego na łóżku lub na stole do przewijania. Jeśli trzeba nieobecny, to lepiej, aby przesunąć grudnichka na podłodze, łóżku lub przed nim kratę kocem. Można również nałożyć go z obu stron małych poduszek lub poduszki, ale powinny one być umieszczone w dolnej części ciała, w pobliżu brzucha i nóg. Więc chronić dziecko przed upadkiem. W każdym razie, nie należy umieszczać klocki na barkach, jest obarczona nieodwracalnych skutkach, ponieważ dziecko może przewrócić i udusić.

A wy, rodzice, aby pomóc nie chcą?

Pytanie, jak wiele miesięcy, dzieci zaczynają się toczyć, dbać każdego rodzica. Istnieje kilka zasad, które pomogą dziecku w tej trudnej materii.

Zminimalizować czas w bujanym fotelu w foteliku samochodowym

Teraz na rynku jest tak wiele akcesoriów dla zapracowanych rodziców, na przykład fotel bujany. Jest to bardzo wygodne dla matek, ale nie zapominaj, że Twoje dziecko musi przejść, aby rosnąć, aby podnieść nogi. A takie urządzenia ograniczyć swój ruch. Znajdź czas, aby ćwiczyć z dzieckiem, gdy rozwija nowe umiejętności motoryczne poprzez doświadczenie i szkolenia. Każda minuta jest w foteliku samochodowym lub krzesło – minutę stracił do szkolenia.

Nie odwracaj na piersi, jeśli jest on leżał na brzuszku

Wszystkie podstawowe umiejętności noworodka rozwija pozycji leżącej na brzuchu, więc ważne jest, że spędził wiele czasu w tej pozycji. Pomaga to niemowlęta mające na celu wzmocnienie mięśni pleców, szyi, które są niezbędne do gięcia i toczenia.

Ćwiczenie „rower”

Gdy dziecko leży na plecach, w zabawny sposób zgiąć jego nogi jeden za drugim, tak jakby pedałowania na rowerze. Pozwoli to wzmocnić mięśnie i poprawić funkcjonowanie jelit.

Grać na boku

Włącz dziecko na boku. Angażować go w meczu z grzechotki. Po pierwsze, będzie on przypadkowo włączyć brzuchu lub plecach, aby temu zapobiec, należy umieścić kroplę. W przyszłości, aby dowiedzieć się miękisz kontrolować swoje ciało i nie zostaną wypełnione w jednym lub drugim kierunku.

Szafy na leczenie u lekarza

Co zrobić, jeśli dziecko nie przewracać 6 miesięcy? W tym przypadku trzeba odwiedzić pediatrę i neurologa dziecięcego. Nie panikuj, może masz malucha słabe mięśnie, a on potrzebuje masaż ujędrniający. Mogą one również wyznaczyć elektroforezy z wapniem lub magnezem.