474 Shares 8398 views

Aertal. instrukcja

Aertal odnosi się do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Substancja czynna leku – Aceklofenaku.


Aertal – Opis

Jako środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny lek jest przyporządkowana „Aertal”. Tabletki skutecznie ułatwiać ból, obrzęk i zmniejszenie sztywności porannej stawów u chorych na reumatyzm. Takie działanie jest możliwe, ze względu na wysoką aktywność substancji czynnej w układzie nerwowym (obwodowego) oraz tkanek miękkich.

Lek nie jest praktycznie zawarte w metabolizmie. Wydalanie z organizmu prowadzi się w niezmienionej postaci, w postaci produktów metabolicznych głównie przez nerki.

Aertal. Instrukcje: świadectwo

Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu zapalenia kości i stawów, zapalenia stawów (reumatoidalne zapalenie). Leki skuteczne w łagodzeniu bólu zębów, bólu podczas menstruacji i innych typów bólu.

Aertal. Instrukcje: przeciwwskazania

Wyznaczyć leku u pacjentów z uszkodzeniami błony śluzowej przewodu pokarmowego charakteru wrzodziejące zapalenie, szczególnie w okresie zaostrzenia nadwrażliwości na lek, krwawienie (żołądek, jelito cienkie), lub podejrzenie ich rozwoju, w zaburzeniu krwiotwórczej funkcji, laktacji, zmiany w krzepnięciu krwi, w okresie rekonwalescencji po przepływu omijającego tętnic wieńcowych, zaburzenia czynności wątroby, nerek. Lek jest przeciwwskazany u pacjentów w wieku poniżej osiemnastu lat.

Zastosuj aertal instrukcji zaleca ostrożność w przypadku astmy oskrzelowej, wysokie ciśnienie krwi, różnych schorzeń przewodu pokarmowego, nerek, wątroby, choroba niedokrwienna serca (choroba niedokrwienna serca), zaburzenia metabolizmu lipidów i krążenie krwi w mózgu w starszym wieku, cukrzycy, każdej choroby somatycznej, w zakresie korzystania alkoholu i palenia.

instrukcja Aertal nie jest zalecany do stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. W bardzo rzadkich przypadkach, lek może być podawany w pierwszym i drugim trymestrze ciąży. Zastosowanie w trzecim trymestrze ciąży może mieć wpływ na ton macicy i spowodować osłabienie zdolności skurczowej.

Działania niepożądane obserwowane w postaci nudności, zaburzeń kału, zaburzenia trawienia, wymioty, skurcze w mięśniach gładkich w jelicie, zmniejszając apetyt, zwiększenie aktywności enzymatycznej wątroby. W rzadkich przypadkach mogą wystąpić zmiany w smaku, aseptycznego zapalenia opon mózgowych, szumy uszne towarzyszą dźwiękowych i wizualnych zaburzeń, obrzęk, śródmiąższowe zapalenie nerek, nerek lub serca awarii, obrzęk Quinckego, podwyższone ciśnienie krwi, leukopenia, choroba niedokrwienna serca, niedokrwistość.

aertala aplikacja większość pacjentów dobrze toleruje. Sporo pozytywnych opinii na temat tego leku. Pacjenci wskazują na skuteczność leku w zwalczaniu bólu. Niektóre z nich w porównaniu do jego wpływu na inne leki. Na przykład, według niektórych pacjentów aertal uważa się za bardziej skuteczny niż diklofenak sodu. Ponadto, drugi lek ma negatywny wpływ na przewód pokarmowy. W szczególności nie może być pogorszenie zapalenia żołądka. Aertal, pomimo wskazań niekorzystny wpływ na trawienie, zaostrzenia, zwykle nie powoduje. W niektórych przypadkach nie ma zawroty głowy. Jednak po zmianie dawki tego stanu jest utrzymywany. Lek „Aertal” jest używany, niektórzy pacjenci w długim okresie. W niektórych przypadkach lek jest stosowany w leczeniu ostrych bólów głowy, toothaches. Wielu pacjentów aertal pozbyć się bólu podczas menstruacji.

Przed zastosowaniem leku zaleca się wizytę u specjalisty w celu konsultacji z nim na temat możliwych działań niepożądanych, jak również zastrzec optymalnej dawki.