378 Shares 6480 views

Film „Siedem”: Opinie kinomanów

Mistyczny, Poświęcony numer 7 jest częstym święty symbol wszystkich istniejących religii, poczynając od najstarszych – kultury starożytnego Wschodu. Dlatego nie dziwi fakt, że jeden z najbardziej znanych i potężnych thrillerze o stronniczość detektywistycznej – film „Siedem” (pozycja zwrotna to w ten sposób), wielu jest równoznaczny z „siedmiu cudów” kina.


Clipmakers z kultowego reżysera w

Amerykański reżyser David Fincher, byłego dyrektora muzycznego wideo zażądał, spowodował wiele Pogarda, sarkastycznych uwag wypełnionych w adresie gdy usunięto fi thriller „Obcy 3”. Jednak ta reakcja nie chłodzi zapał twórczy geniusz, i właśnie w przeddzień jego 33. urodzin, przedstawił szeroką kinoobschestvennosti detektywa thrillera „Siedem”, co umieścić w miejscu wszystkich swoich przeciwników. Przyzwoity kwota opłat gotówkowych (prawie jak „Milczenie owiec”) potwierdziły – Fincher udało się znaleźć żądaną zasadę progresji „widza”, podwajając kwotę wydaną na strzelaniu. Mistrzowsko przechowywane intrygę, z sztuczki wysoce estetyczne przekazywane zarówno na linii między kinem a szczudłowatym „kinoshki dla wszystkich.” Sukces ten był nieoczekiwany dla obrazu „Siedem”. Film 1995, na szczęście, nie powtórzyć los filmu „Podejrzani”, który zasłużenie otrzymał dwa „Oskary” i wysokie oceny krytyków, ale dopiero skromne wyniki walcowane.

Podniecenie wokół filmu

Przeciwnicy próbowali oskarżyć filmu „Siedem” (1995) – opinie jako dowód – w ponad oblicza celowego chwytania kapryśny i nietypowych upodobań widzów, ostrożnie wyciągnąć, a jeśli jest to wymienione powyżej, jest coś przewrotnego. Jednak mało znana firma film „New Line Cinema”, który został uznany za „novovydvizhentsem” lub nawet „polumeydzhorom” w Hollywood, atmosfera ogólnego podniecenia wokół filmów Fincher był miłym zaskoczeniem, jak dla kinofirmy „Miramax” niekwestionowanym box-office Triumph „Pulp Fiction” , I niech film „Siedem” (Opinie odnotować ten fakt) nie otwiera nowe horyzonty w niezbadane filmu jako sztuki, ale jest słusznie uważane do tej pory jednym z próbkami thrillera. Starając się iść w ślad za sukcesem Fincher, reżyser Maykl Mann pośpieszył do uwolnienia w czynszu kryminalnej powieści „Fight”, przy użyciu „siedem” jako „głównego nurtu wzór.”

7 grzechów głównych – jako podstawa fabuły

Strome i ekscytujące detektyw thriller o maniaka ilustruje „Siedem grzechów głównych”, powołując się na karanie tych, którzy je ignoruje lub zapomniał o zakazie. Byliśmy zmuszeni do siedzenia dla pism i głównych bohaterów filmu – dwa detektyw-Mate, niedoświadczony i młody – David Mills (Brad Pitt) i weteran czarny policjant William Somerset (Morgan Freeman). Zanim zidentyfikować sprawcę, policja przeszukała wielu książek, w tym pism zanim zbliżył kluczy niezbędnych wskazówek pozornie niepowiązanych i niewyjaśnionych odrażające zbrodnie.

Maniac – absolutysta moralny

Głównym antagonistą „zdobienia” Film „Siedem” (Opinie użytkowników indywidualnych pochwalił jego pomysłowość do nieba), był bardziej niż dowcipny. Wielokrotnie zaskoczony detektywów, którzy są przyzwyczajeni do myślenia o więcej niż jednowymiarowe. On reklamowany każdą ofiarę z oczywistym demonstracji swej wyższości nauki i pomysłowości. Jest to absolutyzm poznawczy i chce stać się sławny, był publicznie ukarani mieszkańców, który charakteryzował się pożądania, obżarstwo, lenistwo, chciwość i pychę. Ale apoteoza miał być kulminacją demonstracja niekontrolowanego gniewu, nawet jeśli szczere, a nawet uzasadnione, ponieważ celem tego uczucia jest osobistym volens nolens, wspomniane ramię-zabójca.

Rysunek twórcą w stylu czarnego humoru

„Siedem” – film (Recenzje Imhonet szczególnie szczegółowo opisać fakt), że ma zasłonięte reżysera żart w kredyty. Na początku wszystkie tytuły pojawiają się tak, jakby ktoś niewidzialna ręka zarysowania ich krawędź na szkle – idealna, tylko przykładowy obraz szaleństwa, w którym zabójca zakłada tytuł nieuniknionym i nieustające Rock. Ale ostateczne kredyty pełzać do tyłu, nawet w tej samej koślawe sposób. Drobiazg, wydawałoby się, ale pojemny i schludny trik twórcą! Jednak grzech ujawnia sekret tradycyjnie staje się jasne, można tylko zastanawiać zdolność maniac widzieć przyszłość. Ten tak zwany „demiurg przestępca„trzyma w strachu obywateli i policjantów, wykonana gra Kevin Speysi, któremu udało się zagrać równolegle rolę demonicznego przestępcy w filmie”twarz podejrzanych«i uzyskać»Oscar".

Widząc „Siedem”, pamiętaj o siedmiu grzechów głównych

Film „Siedem” ma głównie pochwalnych recenzji, choćby dlatego, że widział go, ignoranci będą mogli zapoznać się z siedmiu grzechów głównych, i zapomniane – pamiętam. Nie bez powodu twórcy filmów śmiało zanurzonych w badaniach kinowej i kulturowego wyłącznie w celu uzyskania pożądanego wzoru z sukcesu widza. Udało im nie tylko sprawiają, że widz myśleć o sposobie i stylu życia, ale także powiedział o podejrzanie i zdradę współczesnych morderców, których czasami nie jest tak szalony, i wcale nie głupie.

Ponownie, siedem

Film „Siedem dusz” Liczba dramatu filmowego o nazwie jednogłośnie. Fabuła opowiada o fałszywym belastinginspecteur Tima Tomasa (Will Smith), który faktycznie stracił sens życia jest kosmiczne projektant i jazda po mieście w poszukiwaniu naprawdę dobrych zwykłych ludzi, którzy mogą kosić karę. Thomas celowo rozdziela pieniądze na zły stan, ale w tym samym ofiary i jego organów (nerki, część światła, i tak dalej. D.). Najbardziej zaskakujące darowizna – oczy bohatera, który potulnie daje oślepiony pianista, bohater Vudi Harrelsona. Takie ciśnienie świadomy reżyser Gabriele Muccino przynosi wpływy publiczność do szaleństwa. Wyobraź sobie wytrzymałe chirurgów bohatera, po czwarty „wycięcie” ciało cierpi z bólu w łazience po śmiertelnym meduzy użądlenia. „ER” jest już pędzi ku niemu, a on pisze wiadomość do kobiety, którą kocha, t. Aby. Przekazał swoje serce do niej.

Nie jest to dramat, science fiction i newsreel

Wg kulminacji dramatu „Siedem dusz” (przeglądy filmu są diametralnie) ma niefortunną widza nerwowy przed stojaka ściennego zakrwawione czarnych chłopców i czarny przychodzi świadomość, że on wyglądał po prostu nie próbkę zabójcy fashioned obozu i kontrowersyjną kwestię magazynu filmowego science-fiction. I w końcu – oskarżony będzie Smith, Vudi Harrelson niewidomym, slaboserdechnaya Rosario Dawson i nadzieję na pozytywny efekt terapeutyczny. Cry, nawiasem mówiąc, można rozpocząć natychmiast z pierwszej klatki.

przestępstwo komedia

Zupełnie inaczej pozycjonowania i scharakteryzować filmu „Siedem psychopatów” Recenzje filmu. To jest prawdziwa tragikomedia, twórca dyrektora zdarzeń i pisarz w jednym – Martin Makdona, udało mu się stworzyć parodię parodii, niepohamowana świętowania i ucztowania ducha postmodernistycznej. Porównaj swoją pracę ze zdjęciami Tarantino, Robert Rodriguez i Gaya Richi, a nie przez przypadek, bo brutalny humor dokładnie wymieszane z nieinwazyjne, subtelny i alegoryczny w równych proporcjach. I jasno zdefiniować gatunek, co dzieje się w ciągu terminu płonący działanie niezwykle trudne. To giperabsurda komedia, film drogi, thriller parodia, hymn amerykański shizopatii. W obsadzie obrazu przypomina korzystać gwiezdną galaktykę – Tom Waits Kristofer Uoken, Vudi Harrelson, Colin Farrell, Sem Rokuell i ukraiński Sofi Marso – Olga Kurylenko. Bohaterami filmu będzie się niewyobrażalne rzeczy: ludzi żywcem spalić, zniszczyć głowicę ze strzelbą, strzelać w żołądku kobieta zobaczyła łańcuchową sprzeciw. Jest to ekskluzywny urok psychopatów w rzekach krwi. Niektórzy patrząc przyznał, że „siódemka …” – horror dla osób o słabym sercu, ale nie ocenia obecność ironii.