869 Shares 9296 views

Gotowanie mannę multivarka kefir dla przyjaciół i krewnych

Gotowanie na dziś – jeden z ulubionych nauki dla większości ludzi. Specjaliści opracowali różne techniki i metody gotowania. Nowoczesna kuchnia jest bardzo trudno sobie wyobrazić bez mikser, robot kuchenny, mikser, Multivarki. Multivarka – jeden z najnowszych wynalazków dla miłośników pyszne, zdrowe jedzenie. To urządzenie kuchni jest dobre, ponieważ nie trzeba długo stać przy kuchence, mieszając, aby upewnić się, że nie spalony, gotowane z dala. Wystarczy wybrać żądany program, umieścić licznik – i można bezpiecznie przejść na inne rzeczy.


W multivarka można gotować jakieś potrawy: zupy, przystawki, mięsa, desery, płatki owsiane i więcej. Dobre obroty i manna w multivarka kefiru. Będzie to wymagało wziąć Glass – semoliny, jogurt, cukier, szczyptę proszku do pieczenia (można zastąpić sodę, gaszonego z kwasem cytrynowym), kilka jaj, wanilii (szczypta).

Wiele osób zastanawia się , jak gotować mannę w multivarka. Bardzo proste. Weź trzepaczki jaj piany lub mikserem na puszystą pianę stopniowo dodając cukier, wanilina, mąkę, jogurt, rozsadzający. Wszystko dokładnie wymieszać, aż będzie gładkie. Manna w multivarka kefir włącza kruche, pyszne. Następnie trzeba nasmarować pieczenia olejem. Przełóż ciasto i wybrać program „Bake”. do przygotowania po raz trzeba umieścić na czterdzieści minut. Po multivarka wyłącza się natychmiast dostać manna nie jest konieczne. Konieczne jest, aby umieścić „ogrzewanie” i czas – dziesięć minut do dobrze propeksya.

Model multivarok nie różni się znacznie od siebie. Tylko niektórzy mogą nie być niektórych funkcji, na przykład, do gotowania. Jeśli przygotowujesz mannę multivarka „Panasonic”, nie ma prawie wszystkie programy, które my potrzebujemy „pieczenia”, „ogrzewanie”. Dlatego można bezpiecznie gotować to danie.

Zdarza się, że Manna sporządzone multivarka kefir góry może być jasno bez zbrązowienia. Dlatego lepiej jest użyć kremu do dekoracji. Oferuję krem z kremem i banany lub truskawki. Powinno być dobrze ubić śmietanę z cukrem, dodać plasterki banana lub innych jagód lub owoców. Odciąć górną warstwę gotowego Manica musi dostać dwa ciastka. Pierwszy na tortnitsu położył górze, płaszcz ze śmietaną, położony na szczycie dolnej części Manica, mamy to chrupiące, płaszcz z kremem mogą być ozdobione kandyzowanymi owocami, czekoladą.

Gotowane mannę multivarka kefiru, otrzymany z małej zawartości tłuszczu, smaczne kruchych. Ciasto można również dodać rodzynki, suszone morele, kokos, słodycze, mak i wszystko, co jest pod ręką, na kochanki. Po dodaniu różnych potraw smak okazuje niezwykłe i inny. Co najważniejsze, została przygotowana z duszą i dobrym nastroju. Manna – doskonały deser na herbatę, na którym można usiąść z przyjaciółmi, z bliskimi i rdzennych mieszkańców. Metoda – prosty i dobry humor będą udostępniane innym przez długi czas.

Czas przekąska, nadszedł czas, aby zadzwonić z wizytą do rodziny herbata, przyjaciół, krewnych. Nasz manna gotowy, dekoracji stołu, możemy tylko pokroić na kawałki, zalać herbatę – wszystko smacznego!