144 Shares 2372 views

Siergiej Jesienin „Pugaczowa”: podsumowanie dramatycznego poematu

Powstanie Pugaczowa pozostawił swój ślad w historii Rosji. Jednak wielu ekspertów dać to bardzo mieszane oceny. Spójrzmy na temat „S. Jesienin „Pugaczowa”: podsumowanie „i zwrócić uwagę na to, jak wydarzenia z tego czasu oglądania wielkiego poetę. Prace, nawiasem mówiąc, popiera ideę „dobrego króla”.


Pugaczowa

Tak, mamy kawałek, który został napisany przez Siergieja Jesienina. „Pugaczowa”, który jest krótki i przeglądu zawartości aktualnie reprezentuje wiersz w kilku rozdziałach. Każdy z nich opisuje najciekawsze wydarzenia, praktycznie odpowiednią chronologię historyczną.

Zobaczmy, gdzie zacząłem pracę Jesienin. Wiersz „Pugaczowa” najpierw rysuje nam obraz głównego bohatera, który przychodzi do Yaik w rozmowie z lokalną dozorca (Kozak) dowiaduje się o marzeniach i nadziejach ludzi do nowego króla, który byłby w stanie dać mu wolność.

Ten pomysł wojownika i buntownika zafascynowany naturą tak bardzo, że postanowił stworzyć własną moc, aby to marzenie nierealne. Subtelnie zauważył Siergiej Jesienin: Pugaczowa (podsumowanie poematu tylko jeszcze o tym mówić prawej) zaapelował o pomoc do Kałmuków, próbując przekonać ich, aby dać mu armię do marszu. Ale przed zakończeniem jest jeszcze bardzo daleko.

„Muzhitskii” król

Jeżeli analiza prac, który został napisany przez Siergieja Jesienina poematu „Pugaczowa” jasno wyraża następnie marzenia ludzi „dobrej” króla. W tym sensie, tu analogia z Peterem III, który, być może, byłoby dać ludziom względną wolność. Ale wydaje się w dzisiejszej perspektywy, wszystkie te myśli to czysta utopia.

Początkowo wszyscy są lepsze niż kiedykolwiek. Pugaczowa Ataman sąsiedztwie Kirpichnikov a następnie uciekł skazaniec Khlopusha. To był jego złożenie w Pugacheva zaczyna dominować myśl „chłop” króla. Khlopusha wymaga jednak, aby uchwycić Ufa wzmocnić rebeliantów artylerii.

Istnieje wódz Zarubin, mistrz w dziedzinie wabiąc żołnierzy po stronie rebeliantów. Dzięki jego staraniom cały wydawania garnizon bez walki i przyłączyć się do buntu. Ale główne zagrożenie na przyszłość.

Niezgoda w obozie Pugachev

Z biegiem czasu, staje się jasne, że rebelianci nie są tak proste i gładko, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Niektóre sery, który obsługuje Kryamin, wyraźnie niezadowolony z sytuacji, a bardziej skłonni myśleć, że kwestia Pugaczowa wojsk carskich (podobno na wystarczająco dużą nagrodę, a nie z przekonania).

To właśnie te dwa przyczynić się do tego, że w dość silna i zorganizowana armia zaczyna panikować. A wiadomo, ani do niczego dobrego potencjalnych klientów. To, co się dzieje. Armia, wraz z ich przywódcą przestaje istnieć.

I że w końcu?

Ale to, co kończy swój wiersz Jesienina? Pugaczowa (podsumowanie prac omówionych powyżej) staje się postacią, symbolizujące wolę narodu rosyjskiego, aby zrzucić kajdany. Naturalnie, los go w tym czasie nie mogło być inaczej. Potwierdzają to niedawne linii produktów, w których czytelnik widzi tylko drzewa płaczące więc melancholia rosyjskie stepy i słone bagna. Niestety, bohater umiera w istocie, to właśnie jest samotnikiem, który nie stoją za pomysł w walce z całego imperium.