645 Shares 1441 views

Maska na twarz truskawka. Jak gotować?

Maski z jagód dojrzałych truskawek dobrej nawilżają i odżywiają skórę, a przy odpowiedniej kombinacji składników bazy truskawkowym absoltno odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, czyniąc ją bardziej jędrna i elastyczna. Dlaczego szukać nowych sposobów i kupowania drogich kosmetyków, jak z masy truskawek może sprawić wielką maskę na twarz?


strong> Tak więc, jeśli masz cerę tłustą lub kombinacji:
1. Maska truskawki czystek. Dojrzałe owoce jagodowe (dla wygody, lepiej wybrać kilka dużych jagody) myjemy, suszymy, puree z widelcem mash konsystencję. Stosuje się go na powierzchni, a następnie przemyć zimną lub ciepłą wodą w ciągu dziesięciu minut-15. Ta prosta maska delikatnie oczyszczają skórę, zwalnia go z tłuszczu brzydki połysk w obszarach problemowych.
2. Maska jagód orzeźwiające truskawki. Pół szklanki mleka lub jogurtu zmieszanego ze świeżych truskawek polstakanom sok, wymieszać. Trwać kilka warstw gazy i zanurzyć w masie uzyskanej. Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy. Dziesięć piętnaście minut, ostrożnie usuń i płukania pozostałości na zimno lub zimną wodą (bulion zioła mogą być zastąpione). Ta maska nie tylko odświeża i dźwięki, ale także wybiela skórę.
3. Maska truskawek do skóry z powiększonymi porami. Pierwszy rozgnieść truskawki widelcem, a następnie zwilżyć wacik w dedykowaną soku i pocierać ich twarze. Następnie nałożyć warstwę miąższu truskawkowym na twarz i pozostawić do wyschnięcia. Po pierwsze warstwa suszy nałożyć drugą warstwę maski, a potem trzeci. I po 13-18 minutach po ostatnim płaszczu spłukać letnią lub zimną wodą i delikatnie nawilżający na twarz.

strong> Jeśli masz suchą lub normalną skórę:
1. Maska truskawki czystek. Miazga z truskawek, dodać łyżkę jogurtu i pół łyżki mąki pszennej. Wymieszać i nałożyć maskę na skórę twarzy przez około piętnaście minut-20. Następnie przemyć gorącą wodą. Za bardzo suche w czyszczeniu skórzanej zaleca się używać oleju pochodzenia roślinnego (słonecznik, brzoskwinia, oliwka, sezam).
2. Maska truskawka tonik. Połączyć miąższ truskawkowy ze świeżych serów i oliwy z oliwek. Włożył wiele twarzy na dziesięć do 15 minut. Następnie mmoyte zimnej lub letniej wody (lub bulion).
3. Maska pożywny truskawka. Dodaj zmiękczonej część jagód i twarogu łyżka oleju z oliwek. Wymieszać masę i stosuje się go na twarzy przez dziesięć do 15 minut. Przemyć zimną lub ciepłą wodą.

Po nałożeniu maski, stosować odpowiedni krem. Spłukać wagi truskawek może być nie tylko wodę, ale również ekstrakt ziołowy. Truskawka maska i jest bogate w witaminy i witaminy C, jak również ma ona składnikiem odżywczym, właściwości antyseptyczne i wybielające. Twoje piękno i zdrowie – w twoich rękach.

Raz w tygodniu wolno truskawkowym zarośli. Można je nabyć w sklepie lub gotować się. Dodaj ciężar truskawka cukru (Get miękkiej peeling cukrowy) lub kawę mieloną (tonowanie zarośla). Następnie mieszając. Uzyskaj peeling delikatnie zrobić masaż twarzy, a następnie spłukać. Pamiętaj, że peelingi są zalecane po 25 latach.