396 Shares 6254 views

Bez skojarzeń: nowe Subaru Impreza XV

Jeśli chodzi o ten samochód, jak Subaru Impreza, w umysłach wielu z nas od razu wyskakuje z jasnym niebieskim samochodem z agresywnym wyglądzie, wyposażona w mocny silnik i imponującą rury z układu wydechowego. Jednocześnie niewiele osób wie, że przez prawie osiemnaście lat, jak japoński producent ma aktywnie produkuje modyfikacje, które różnią się większy prześwit i SUV charakterystyczny wygląd. Mówimy o pojawił się w 1995 roku w USA i Australii wariacji rynku Impreza – RV i Outback Sport, w wyniku czego stały się prekursorami Subaru Impreza XV, o które zostaną omówione w tym artykule.

Na zewnątrz samochodu w oko łapie zupełnie nową kratę. We wszystkich innych aspektach projektowania nowych elementów jest bardzo zbliżony do modelu Outback Sport. Ciekawostką jest zastosowanie obwodu plastikowych ciało ubrania. W porównaniu do swoich poprzedników, Subaru Impreza XV ma wyższy prześwit, który jest na rynku CIS wynosi 185 milimetrów. Jeśli chodzi o wnętrze, to jest, w zasadzie, nie jest szczególnie zmieniło. Możliwe jest, aby zwrócić uwagę na pojawienie się takich urządzeń jak Blurtooth i USB. Ponadto, samochód otrzymał bardziej nowoczesne i ładne miejsca, z oryginalna wkładka brązowy odpowiadający szwach na podłokietniku drzwi, wykończenia i schowkiem. Cóż, najważniejszą rzeczą w kabinie – jest użycie lepszych materiałów do poszycia.

Teraz pomówmy o wydajności jazdy Subaru XV. Przede wszystkim chciałbym podkreślić, że w tym samochodzie, nie różnią się od tych, które są typowe dla innych modyfikacji modelu. Jeśli chodzi o obsługę wielu samochodów osobowych mogą tylko pozazdrościć nowosci. Projektanci zapłacili dużo uwagi stabilizator Subaru Impreza XV i okazało się, że zwiększona sztywność sprężyny. Efektem tego było to, że kontrola nie zależy na zwiększonym prześwitem. Ponadto, kierowca nie może martwić koła w otworze lub wyjścia na wysokim krawężniku, samochód będzie pokonać przeszkody z łatwością.

Co do urządzenia napędowego The Subaru XV porusza się ze względu na dwulitrowej benzyny atmosferycznego „cztery”, którego wyjście jest 150 KM. Silnik pracuje razem z 4-stopniowy „automatyczne” lub 5-stupenchastoy „mechanizm”. Taka jednostka jest wystarczająca dla tej klasy samochodu. Plus, nawet w przypadku napędu na wszystkie koła w zakresie piasku i bagna lub off-road zużycia paliwa jest na tyle umiarkowane.

Dla kogo jest to, że jest to modyfikacja Subaru Impreza XV? I dlaczego to działa, jeśli nie jest Forester? Dobry pomysł, możemy stwierdzić, że nie wszyscy mieszkańcy miast mają poczucie modeli napędów, którego wymiary są nieco większe. Z drugiej strony, to typowy miejski hatchback nie jest całkiem spełnić tych, którzy chcą, aby przejść do kraju lub zmuszony z powodu wysokich krawężników o odcień boki samochodu. Tak więc, nowy produkt może być bezpiecznie zwany rodzajem kompromisu, który jest idealny dla różnych trybów jazdy. Ponadto krajowe rozjazdy rynek nie jest tak nasycony. Podstawowe wyposażenie samochodu będzie kosztować około 28 tysięcy dolarów, a maksymalna – 33000.