203 Shares 6780 views

Tatuaż „Demon” i „Anioł” – opiekun lub zadzwoń złych duchów?

Ludzie na całym świecie pakowane tatuaż. Niektórzy chcą, aby wskazać, że należą one do czegoś, inne są podatne na mody, a tam są ludzie, aby chronić się przez nich jako amulety, które nigdy się rozstać. Powody są różne, a zatem, w naszym czasie, jeden z najbardziej powszechnych tendencji to tylko tatuaż.


Tatuaż „Demon” czy „anioł” – jest to jeden z moich ulubionych zdjęć, które są popularne zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Czasami są one pakowane, aby potwierdzić wiarę, inni korzystają bez sensu, ale to zdarza się bardzo rzadko. Anioły służące do ochrony i Warding, demony same – podkreślić, że jego właściciel ciemną duszę, czy jest on ateistą.

Znaczenie tatuażu „Anioł”

Aniołów Stróżów, w opinii większości ludzi, w rzeczywistości istnieje. Są posłańcami bogów i stanąć między ludźmi i Górnym życie. Starożytne plemiona powiedzieć, że aniołowie pojawił się na ziemi w postaci zwierząt, pomagają ludziom w trudnych czasach, wskazać właściwą drogę, i sugerują, jak przejść przez most prowadzący do świata duchów.

Wraz z pojawieniem się chrześcijaństwa, te historie zostały przekształcone w przypowieści o aniołach w przebraniu mężczyzn. W zależności od przeznaczenia, w rękach mogą one mieć różne obiekty: harfy, miecz, rura lub kijem.

Historycy uważają, że piękny obraz anioła ze skrzydłami i aureolą nad głową pojawił się po narodzinach chrześcijaństwa, a mają pochodzić z ich twórców. Cokolwiek to było, aniołowie w umysłach ludzi są ochraniacze, ochroniarze, symbole wiary, sprawiedliwości i dobrych intencji.

Znaczenie tatuażu „demon”

Pomimo faktu, że tatuaże przedstawiających demon dość powszechne, nie każdy rozumie ich znaczenie. Jeśli weźmiemy pod uwagę gatunek tatuażu jako całość, wszystkie demony można podzielić na dwie kategorie:

  • demony z zaświatów;
  • gargulce.

Na tatuażu „Demon” być zdumiewająco różne, ponieważ definicja ta może zmieścić dużą liczbę znaków mitologicznych, a każda z nich ma swoje własne cechy i szczególną rolę. Każdy niesie swój własny sens.

Kiedy osoba wybiera obrazu do tatuażu, demon skojarzyć go z własnej percepcji świata, z jego wadami i złymi cechami. Dlatego początkowe badanie na mitologii i rola demon stania. Nie jest ważne, aby być mylone z demonami i diabła, bo to zupełnie różne obrazy.

Demony – stworzeń, które kuszą człowieka na czymś zakazanym. Jeśli jest coś nie pozwalając pasję który płonie wewnątrz człowieka, tatuaż z tej wartości należy pamiętać o walce i poświęceniu.

rodzaje demonów

Pamiętaj, wybierając tatuaż wzory: demony mają swoje własne cechy i niezbędne atrybuty. Jest lepiej poznać ich historię. Istnieją pewne rodzaje demonów:

  1. Balthazar. Wiadomo podstępnego charakteru, który jest synem śmiertelnika i demona.
  2. Azrael. Ten demon jest przedstawiany z mieczem, to pomaga na śmierć, aby przejście do innego świata.
  3. Mefistofeles. Jest upadłym aniołem, który jest przedstawiany z bródką i spiczaste, ostre rysy.
  4. Belzebub. Ten demon obżarstwo, który jest prawą ręką samego diabła.
  5. Ronve. Jest to demon-naukowiec, który daje człowiekowi znajomość dowolnego języka, oczywiście, nie jest sprawiedliwy.
  6. Oracle orobas. On przepowiada przyszłość i może podać dokładne informacje o każdym wydarzeniu historycznym.

Najczęściej wykonywany tatuaż „demon” w stylu gotyckim – jest zdominowany przez czarnych, szarych i czerwonych kolorach. W tym wykonaniu powinna wyglądać realistycznie i stanowią obraz sceny.

Znaczenie Gargoyle i inne przykłady wykonania tatuażu

Wybierając tatuaż „Anioły i Demony” należy zwrócić szczególną uwagę na ich wybór. Na przykład, wbrew powszechnemu przekonaniu, gargulec ponosi wyłącznie pozytywne znaczenie. W czasach starożytnych, ich posągi zostały umieszczone przy wejściu do kościoła, aby chronić wejście złych duchów i złych duchów. Gargulce odgrywać rolę talizmanu.

Wiele używać anioł i demon obraz nie jest w izolacji, ale razem mogą walczyć ze sobą, lub po prostu zatrzymać się w pobliżu. Te tatuaże symbolizują wojny pomiędzy dobrem i złem, wojny, która odbywa się w ludzkiej duszy. W niektórych przypadkach, anioł i demon przedstawiono podszyć dwulicowość ludzi, lub gdy osoba nie jest pewna swego wyboru.

Tatuaż z takich obrazów mogą być wykonane małych rysunków na przedramieniu lub obojczyk. Doskonała Zobacz więcej zdjęć na całym grzbiecie, wykonane w technice i realistycznej o historię.