546 Shares 8929 views

Gnome, spełniający życzenia: jako przyczyna? Szczegółowe instrukcje i zalecenia

Każde dziecko i dorosły czasami sny, że przyszedł do niego gnome, spełniający życzenia. Jak nazywają ten podmiot? Zdając sobie sprawę z niektórych obrzędów i rytuałów. Głównym warunkiem – jest wierzyć w to, co robisz.

Kto jest karzeł?

Na pewno każdy słyszał o takim charakterze, jak karzeł, spełniający życzenia. Jak zadzwonić? Najpierw trzeba uzbroić się w pewnej wiedzy teoretycznej. Dwarf – to duch ziemi, którzy mogą mieszkać w jaskiniach i lasach. Niektórzy ludzie uważają, że w dawnych czasach żyli i pracowali ramię w ramię z ludźmi, dając im umiejętności i wiedzy. Ale ludzka chciwość doprowadziła do tego, że gnomy zaczął bezlitośnie wykorzystać i zmuszeni byli iść tam, gdzie nikt nie znajdzie. Jednak gnomy nie stają się gwałtowne. Z powodu jego podobieństwa do zwykłych ludzi, wciąż odczuwać przywiązanie do niego i pomóc spełnić cenionych pragnienie.

Najprostszy rytuał

Jeśli jest coś, czego bardzo chcę, to pomoże Ci karzeł, spełniający życzenia. Jak zadzwonić? Istnieje prosty sposób, z którym do obsługi nawet dziecko.

Na początek trzeba nakłonić gnome prezent. To może być słodki, breloczek, naszyjnik lub inny drobiazg. Złóż dar przed sobą, zapalić świeczkę regularne gospodarczy i wywołać gnome (psychicznie lub głośno).

Jeśli jednostka zareagowała na wezwanie, poczujesz obecność za sobą. Można usłyszeć szelest. W żadnym wypadku nie patrzeć wstecz, tak aby nie odstraszyć skrzat.

Ozvuchte soja żądać i odczekaj chwilę. Jeśli czujesz przyjemne ciepło i odpoczynek, to jest prawdopodobne, aby karzeł wkrótce spełnić swoje pragnienia. Jeśli świeca nagle wyszedł, nie należy polegać na realizacji planu. Metoda ta jest idealna, aby spowodować dotacje gnome życzenia, dom.

Jak wywołać gnome na ulicy?

Obawiając się, że magiczny charakter może żyć w domu, wiele osób interesuje się, jak wywołać gnome, spełniając pragnienie, na ulicy. Aby to zrobić, trzeba wybrać przestronne miejsce pustynne, gdzie nie jesteś w pobliżu świątynie i cmentarze. Z koniecznością podjęcia trzy świece, prezenty dla GNOME i lustrem. Obrzęd jest całkiem możliwe, aby spędzić dwa lub trzy.

Wcześnie rano udać się do wyznaczonego miejsca. Usiąść na ziemi, opierając się przed nim prezenty i świece. Pogoda z pewnością powinny być słoneczna, bo trzeba pozwolić „zające” z lustrem (jest to sygnał dla krasnoluda). Łapanie rozbłysk, zamknij oczy i psychicznie nazywają mnie karłem. Czuje jego obecność, psychicznie lub głośno ozvuchte jego pragnienie. Należy nie tylko wyrazić prośbę, ale również argumentować, dlaczego gnome pomóc.

Jeśli świece nie gasną, a potem chcą się spełni (należy podać im do wypalenia). Odchodząc od miejsca rytuału, zabrać ze sobą lustro, zgaszone świece mogą być wyrzucane, ale doprowadzone do karłowatych smakołyków trzeba kopać.

pieniądze gnome

Jeśli masz problemy finansowe, jest to doskonała okazja, aby zastanowić się, jak zadzwonić dotacji gnome życzenia. W ciągu dnia, aby zrobić to lepiej i bezpieczniej niż większość. W lesie, znaleźć najwyższy i najbardziej piękne drzewa, które staną się miejscem rytuału.

Na ceremonii trzeba tworzyć karzeł „paczkę”. Aby to zrobić, należy owinąć kilka kwiatów rumianku i 25 zabitych komarów w liściach babki. Związać się z treścią wątku, ukryć się w pudełku od zapałek i zakopać pod wybranym drzewem. W tym przypadku trzeba psychicznie oferują kupić gnome masz „paczkę”.

Po pewnym czasie, nie będzie coś, co będzie poprawić swoją sytuację finansową. Można znaleźć dobrą pracę, wygrana na loterii, zrobić dobry interes, albo po prostu znaleźć pieniądze na drodze. Często gnomy wysłane amulety. Jeśli znajdziesz ulicy pęk kluczy, monety, piękny kamień lub coś innego, pamiętaj, aby zabrać tę rzecz do domu. będzie przyciągać do Ciebie finansowej samopoczucie.

Jeśli masz wielkie marzenie

Może każdy ma do czynienia z tym, co nazywa się „sen na całe życie.” W jego realizacji może pomóc karzeł, spełniający życzenia. Jako jego przyczyny? Całkiem proste! W czasach przed świtem trzeba związać grubą czerwoną nitkę między nogami stołu. Dołącza cukierki zawinięte w błyszczące opakowania. Weź ze stołu poprzednio wprowadzenie go zapalonych świec (ilość w tym przypadku nie ma znaczenia).

Kilka głębokich oddechów i raz czujesz spokój i koncentracja, zaczynają dzwonić skrzat. Powinno to być zrobione tak długo, jak nie słychać szelest cukierki owijarki. Teraz jest to możliwe, aby wyrazić pragnienie. Wszystko to musi być wykonane z zamkniętymi oczami. Po zatrzymaniu szeleszczących, poszukaj wątku z „darów”. Jeżeli słodycze spadła, zostały rozmieszczone, lub jakakolwiek inna zmiana nastąpiła w ciągu roku twoje marzenie się spełni.

zalecenia

Jednym z najbardziej pozytywnych bohaterów jest magiczny gnom, spełniający życzenia. Jako przyczynę tej postaci? Istnieje wiele sposobów. W każdym przypadku konieczne jest, aby stosować się do kilku zaleceń:

  • podczas rytuału nie używać świec kościół, ikony i inne atrybuty religijne (jak to może być, krasnoludy należą do świata czarnej magii);
  • Unikaj dni, które wchodzą święto;
  • tak aby nie pomylić podczas ceremonii, ich żądań w szczegółach, napisać na kartce papieru;
  • pragnienie, aby być realistyczny i wykonalny (nie poprosić o jednorożec albo milion dolarów);
  • nie staraj się robić zdjęcia rytuału na wideo, w przeciwnym razie nie będzie możliwe;
  • przed wywołaniem krasnoluda, myśleć – to jest możliwe, że można dostać to, co chcesz samemu.

ostrzeżenie

Większość ludzi wierzy, gnomy tylko pozytywne znaki, które nie mogą powodować szkody na osobie. Jednak stwierdzenie to nie jest do końca prawdą. Przed zastanawiać, czy jest możliwe, aby spowodować gnome, spełnia pragnienia, przygotować się do faktu, że może być dość trudne i zdradliwe. Rozgniewać go, zamiast prezentu można uzyskać wiele kłopotów.

podmioty, w tym magiczne gnomy, nie martw się o nic. Jest możliwe, że twoje życzenie zostanie udzielona, i bez magii, jeśli umieścić w niewielkim wysiłku. A już na pewno nie warto eksperymentować z gnome rozgniewać magicznych obrzędów dla zabawy. Jeśli nie wierzysz w takie rzeczy, po prostu ich unikać.

Jeśli jesteś nowy w sprawach magicznych, w każdym razie nie wykonują rytuał na własną rękę. Prawda czy nie, ale panuje przekonanie, że magiczny charakter mogą atakować ludzi, a nawet przykręcić ją do podziemi. Zaleca się zatem, że zadzwonisz krasnolud podwojone lub nawet trzykrotnie.

Formułować pragnienia poprawnie

Starannie przygotować się do rytuału, przed wywołaniem dobrą GNOME. Udziela życzenia, czy nie, zależy od tego jak są one sformułowane. Krasnale – są proste, a zatem nie rozumieją podtekstów i ukrytych znaczeń.

Na przykład, jeśli zapytać gnome samochód daje samochód, ale równie dobrze może być zardzewiały pimped. Zagadyvaya płatną pracę można dostać nie jest zawód, marzył. Dlatego trzeba szczegółowo opisać swoje marzenie, nie tracąc z oczu nawet w najmniejszych szczegółach.

Warto zauważyć, że o coś zapytać człowiek może karzeł tylko raz w życiu. W związku z tym, że bardzo starannie przed zgadywania jakiś drobiazg. Jest możliwe, że można osiągnąć swój cel sam.