668 Shares 3822 views

Jerry Hall: biografia, zdjęcia, dzieci

Jerry Hall jest Amerykaninem, znanym całym światu jako supermodelka, aktorka, była żona idola rockowego Mick Jagger. Obchodziła 59 urodziny, ta niesamowita kobieta, która urodziła cztery dzieci, pozostaje pięknem. Gwiazda, która doświadczyła wielu trudności, nadal żyje aktywnie, zamierza także ożenić się i odmawiać pomocy chirurgom plastycznym, woląc naturalnie rosnąć. Ciekawe fakty są znane o jej przeszłości i teraźniejszości?

Jerry Hall: dzieciństwo

Miejsce urodzenia sławy jest w Teksasie, gdzie urodziła się w 1956 roku. Rodzina Jerry Hall nie należała do kategorii osób bezrobotnych, było wiele dzieci (pięć córek). Ojciec dziecka cierpiał na alkoholizm, regularnie stosował przemoc domową. Matka, która miała do czynienia z pięciorgiem dzieci, nie mogła dostać stałej pracy, więc musiała znosić prześladowanie męża.

Przez całe dzieciństwo zbawienie Jerry Hall pozostały błyszczącymi magazynami. Odwróciła się do dziur, podziwiała piękne modele mody i marzyła o karierze w modzie. Po ukończeniu szkoły postanowiła wyjechać z USA, z dala od swego okrutnego ojca, do Francji. Zdając sobie sprawę z tego, że dziewczyna postanowiła osiągnąć sławę jako model. Błogosławieństwo pozwoliło na dane zewnętrzne, a przy tym, że w tamtych czasach młoda damo ważyła zaledwie 55 kg.

Kariera modelu

Złapany w obcym kraju, a następnie nieznany nikomu, dziewczyna przeniosła się do sypialni. Droga Jerry Hall do kariery modelu nie była długa i trudna ze względu na spektakularny wygląd i najbardziej rygorystyczną postać. Zwiadowca słynnej agencji odkrył na plaży plażę, na której pracowała na jej opaleniznę. Piękno zostało natychmiast zaproszone do wzięcia udziału w castingu.

Prawdziwa sława Hall musiała czekać nie dłużej niż trzy lata. W 1975 roku jej zdjęcie zdobiło okładkę albumu popularnego w tamtych czasach, zespół Roxy Music. Lubiła przywódcę zespołu tak bardzo, że dał jej pierwszą rolę w nowym filmie. Od tego czasu, z powodu pracy, nie było czasu na odpoczynek. Dochód Jerry Hall w młodości wyniósł ponad 1000 dolarów dziennie. Została przekonana do występowania w roli przedstawiciela najsłynniejszych błyszczących publikacji, między innymi "Cosmopolitan", "Vogue".

Inne osiągnięcia

Już dojrzewająca Jerry zdała sobie sprawę, że kariera modelki również nie jest wieczna, podobnie jak młodzież. Dlatego kiedy zaproponowano jej, aby spróbować jako aktorka, słynny Amerykanin nie odmówił. Jej pierwsze role grały takie słynne zespoły jak "Princess Karabou", "Batman". Oczywiście nie były one głównymi, ale pozwolili modelowi przeniknąć do świata kin. W sumie żona Jaggera stanowiła ponad 20 prac w filmach i serialach. Najbardziej znaną z niej była projekty "Married and with children", "Hotel" Babylon ".

Co Jerry Hall, zdjęcie, które w różnych okresach wiekowych można zobaczyć w tym artykule, oprócz kręcenia filmów? Fani tej modelki będą mogli poznać najciekawsze informacje o jej życiu dzięki swojej autobiograficznej historii autobiograficznej o nazwie "Tall Tales". Nie zignorowana przez tę aktywną kobietę i sferę teatralną. Wspaniałym debiutem była produkcja "Collet", gdzie została powierzona roli kochanków modelu młodego człowieka.

Gerry Hall udało się zatrzymać i prezenter telewizyjny. Najbardziej znanym projektem była w 2005 roku. Chodzi o show Kept, gdzie spotkanie z nią było rodzajem nagrody dla pojedynczych mężczyzn, którzy walczyli o niego.

Życie osobiste

Pierwszym mężem gwiazdy był muzyk Brian Ferry, za który zgodziła się na małżeństwo w 1975 roku. Jednak związek małżeński szybko rozpadł się. Jeśli wierzysz plotkom, Jerry opuściła męża do Micka Jaggera, który w jednej ze stron mody pociągnął ją uroczym uśmiechem i umiejętnością mówienia wierszy. W poszukiwaniu nowej pasji muzyka rockowa również rozwiodła swoją żonę Biancę.

Małżeństwo kochanków miało miejsce dopiero w 1990 roku, ponieważ Jagger długo nie chciał wejść do oficjalnego związku. Powiązania pary gwiazd przez te wszystkie lata nie były proste, doświadczyły kilku luk związanych z zdradą Micka i zjednoczenia. Ożenili się po narodzinach syna i córki. Po ślubie rodziły się w rodzinie kolejne dwa dzieci.

Szczęście rodzinne nie trwało długo. Jerry Hall postanowiła rozstać się, gdy dowiedział się o ciąży następnej pani kochanki. Rozwód miało miejsce w 1999 roku.

Dzieci Hall i Jagger

Supermodel i muzyk rockowy ma 4 wspólne dzieci: Elizabeth, James, Georgia i Gabrielle. Dziewczynki podążyły śladami swojej matki, wzięły udział w pokazach mody i pojawiły się na okładkach błyszczących czasopism. Największy sukces osiągnięto przez Elżbietę, podpisując kontrakt z marką "Lancom", zastępując Umu Thurmana w obliczu firmy . Son James stał się aktorem, podczas gdy w jego majątku tylko epizodyczna rola.

I to nie wszystko, co jest interesujące, co możesz powiedzieć o Jerry Hall. Dzieci odgrywają ważną rolę w jej życiu, ale nie zapominała o jej szczęściu. W roku 2015 superkomputer zaczął romans z milionerem Rupertem Murdochem, para niedawno ogłosiła zamiar małżeństwa.