786 Shares 1214 views

Jak dla iPada do czytania książek i książek na zamówienie

Niektórzy właściciele popularnego gadżetu absolutnie żadnego pojęcia, jak czytać książki na iPadzie. Mamy odwagę, aby zapewnić, że jest to możliwe i nie jest zbyt skomplikowana. W tym artykule, tak samo, i zastanowić się, jak pobrać książkę na iPada i jak po zakończeniu pobierania cieszyć się czytać.


Dlatego też nie ma problemu?

Próbując znaleźć domyślną aplikację do otwierania książki na iPadzie, użytkownicy mają do czynienia z przeszkodą – bo to po prostu nie jest. Jednak to nie znaczy, że nie jest w zasadzie. App Store jest bardzo programmok, w stanie otworzyć książki na iPadzie, w tym „AyBuk” (iBook) – Oficjalna aplikacja z „Apple”.

Rozważmy na początek, jak pobrać książkę na iPada dla jej późniejszego otwarcia w tym oprogramowaniu.

funkcje aplikacji

Co mogłoby skłonić użytkownika do „AyBuk”? Niewiele, ale w rzeczywistości jest to dość mało, aby cieszyć się proces czytania. Program radzi sobie z otwartym formacie PDF i EPUB, co pozwala dostosować się nie tylko książek, ale także dla różnych typów dokumentów, które są zazwyczaj dostarczane tak samo w pierwszym określonym formacie.

Wybierz źródło pobierania książek

Raz na „EppStor” została przejęta przez żądaną aplikację (a „AyBuk” bezpłatnie, tak, że jego instalacja nie powoduje problemów i odbywa się w dwóch kliknięć), trzeba określić źródło pobierania książki bezpośrednio. Istnieją dwa sposoby.

iTunes

Podczas korzystania z „AyTyuns” książki trzeba będzie dodać do swojej biblioteki, a dopiero potem przenieść je za pomocą komputera do urządzenia. Nie jest to zbyt trudne, ale zajmuje trochę czasu, bo od razu przejść do drugiej metody, zamiast opisu działań w łańcuchu.

Normalne pobieranie oparty na przeglądarce

W Internecie mnóstwo darmowych e-bibliotek, które dostarczają książki w różnego rodzaju formatów. Pamiętając, że każdy z nich obsługuje „AyBuk”, pobrać żądany plik, kliknij na niego i po otwarciu kliknij na „tak” na pytanie „iBook używany do otwierania tego formatu?”. Ściśle mówiąc, to wszystko, co jest wymagane.

Inne opcje programmok

Czytanie książek na iPadzie? Proste! Ale co, jeśli „AyBuk” nie wiarygodny? Lub znaleźć książki na iPadzie * .epub dla tego czy innego powodu jest problematyczne? Lub po prostu chcesz coś innego? Każdy powinien mieć tę opcję. I to jest! Po tym wszystkim, oprócz oficjalnej aplikacji dla „EppStor” istnieje wiele innych. Przyjrzyjmy się im.

"AyChitalka"

Według nazwy jest oczywiste, że „AyChitalka” w ciągu koncentruje się na rosyjskojęzycznych użytkowników. Ale to jest dobre nie tylko do tego. Już nie musisz się zastanawiać, jak pobrać książkę na iPada w FB2, i cierpią z jej odkryciem, ponieważ aplikacja jest w pełni wdrożony tę funkcję.

Co o prędkości – nie jest to absolutnie plastyczności „AyBuk”. „AyChitalka” jest darmowy, łatwy w obsłudze i posiada wbudowany sklep.

BookMate

BookMate ( „BukMeyt”), a może nawet lepiej „AyBuk” – przynajmniej, użytkownicy twierdzą, że jej wydajność jest wyższa, to jest już zaletą samą w sobie. Formatów łączy dwa poprzednie czytelnia, otwierając z jednej strony, epub, a po drugiej – FB2. Wśród niedociągnięć jest brak podświetlania tekstu i wyszukiwania (w tym czasie jako „AyBuk” i „AyChitalka” mogą oferować użytkownikowi opcji, i wiele innych, nie mniej przydatne).

strofa

Wszystkożerne Stanza powala na miejscu w obecności swoich konkurentów obsługują różne formaty – jest typowa dla aplikacji na „Android”, ale w „Agios” dlaczego coś jest rzadkie. „Strofy” ujawnia również prawie wszystko oprócz FB2.

Główną wadą – przez długi czas nie zaktualizować. Z tego powodu, nawet ogromna liczba elastycznej konfiguracji nie przesłonić faktu, że nowe wersje OS „zwrotek” może nie działać poprawnie. Ale dla starszych jest to po prostu wybawieniem. Oczywiście, jeśli trzeba wspierać FB2 nie jest krytyczna.

ShortBook

„Short książka”, jak dosłownie przetłumaczyć nazwę, jest idealny dla wymagających użytkowników. Realizuje wszystkie funkcje pomyślenia i, co ważniejsze, realizowane tak dobrze, że program nie wydaje się skomplikowana lub kłopotliwe, jest miły i przyjazny dla użytkownika interfejs, działa szybko i dokładnie, a do odczytania za pomocą swojej książce staje się przyjemnością.

Ale trzeba zapłacić za przyjemność. W przeciwieństwie do wszystkich poprzednich programmok „krótkiej książce” droga. Za swoją cenę użytkownik otrzymuje: FB2 wsparcia, możliwość dodawania własnych w słownikach, użyj wbudowanej przeglądarki specjalnie do pobierania książek, orientacji zmienić, a wielu innych ustawień.

Jak wybrać format?

Można, oczywiście, wybrać format aplikacji, ale można „oblicz” po prostu nie najbardziej optymalny format pliku książki, a następnie zastanowić się, jak go otworzyć. Opierając się na fakcie, który zapewnia użytkownikowi oprogramowania do „EppStor”, możemy bezpiecznie stwierdzić, że jest lepiej, aby pobrać książkę w formacie ePub iPad i otwórz go w dowolnej aplikacji sugerowanych powyżej.

Co przede wszystkim dobry epub? Ten format jest zasadniczo zarchiwizowany pakiet tekstowych, graficznych wkładek (symbole, wzory, grafiki i t.), Style i czcionki. W związku z tym, pobieranie książki w tym formacie, użytkownik może zakupić publikację w formie, w jakiej jest on dostarczany w formie drukowanej. Epub zawiera również doskonałą lokalizację tekstu i obrazów w dowolnym rozmiarze ekranu, w dowolnej orientacji.

W razie potrzeby, za pomocą specjalnego oprogramowania, można dokonać konwersji ePub FB2, i vice versa.

Konkludując

Pamiętaj, że mamy odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób ściągnąć książkę na iPada na początku tego artykułu? Mówiliśmy, że jest to bardzo proste. To jest naprawdę tak, prawda?

Sądząc z powyższego, w „EppStor” wielu wspaniałych czytelników aplikacje-książka dla wszystkich smaków, do wymagań każdego użytkownika. Każdy może wybrać format, w którym przeczytać – i pobrać odpowiednią wersję w rozległej sieci World Wide Web. Większość bibliotek cyfrowych dostarczyć tę samą książkę w kilku formatach jednocześnie, aby zaspokoić pragnienia swoich klientów.

Pobierz książek i otworzyć je po pobraniu wybranego oprogramowania i nie powoduje żadnych trudności, staje się jasne, jak przesłać książkę na iPada – przyzwyczajeni do pracy z „AyTyuns” zrobić wszystko przez niego, a reszta może również wybrać do bezpośredniego pobierania i otwierania bezpośrednio w aplikacji.