361 Shares 1560 views

Ciastka ciasto: Przepis na bujne ciasta

Ciastka ciasto, przepis, który jest opisany poniżej, jest bardzo łatwy, prosty i szybki. Warto zauważyć, że ten deser jest potrzebna nie tylko wspaniały tort, ale również słodki olej, zagęszczony śmietaną i oblodzenia i czekolada dekoracje.

Herbatniki ciasto: przepis przygotowania ciasta w duhovochnom szafy

Niezbędne składniki:

  • sody z niewielką ilością octu jabłkowego – pół małej łyżce każdego składnika;
  • jajka średniej wielkości – 4 szt.;
  • mąka pszenna – aspektach szkiełku;
  • tłuszczu śmietana 30% – 190 g;.
  • piasek Cukier – 1 szlifowane szkło pełny;
  • Nierafinowanym olej słonecznikowy – 10 ml (na rozmazywanie naczynia duhovochnoy).

Proces mieszania podstawy herbatników

Ciastka ciasto, przepis, który bierzemy pod uwagę w tym artykule powinien zacząć robić z przygotowaniem półpłynnej ciasta. Aby to zrobić, należy podzielić 4 średnie jajka, oddzielając żółtka i białka dla różnych przyborów. Te ostatnie wlać pełnej szkła cukru i 190 gramów. tłuszczu kwaśnej śmietany, a następnie dokładnie wymieszać za pomocą miksera. Następnie białka powinien być umieszczony w misce mieszalnika i mieszania ich z dużą prędkością do sztywnej pianki. Następnie te dwie masy zaleca się wymieszać i wlać do nich mąkę pszenną. W rezultacie, należy utworzyć ciasto jest bardzo podobna do podstawy Charlotte.

obróbka cieplna

Przepis wspaniały biszkopt, czy raczej jego sekret udanego gotowania polega na tym, że znacznie wstrząsnąć wszystkie składniki i od razu wysłać je upiec w piekarniku, nagrzanego do 210 stopni-letnich. Tylko w takim przypadku można dostać powietrze, delikatne i smaczne bazę na deser.

Prosty przepis na gąbkę ciasta wymaga użycia specjalnego podziału formy. Konieczne jest zbieranie, lekko ogrzewa się w piecu, a następnie smaruje się pędzla. Po tym, przygotowanych potraw trzeba wlać ciasto i wszystko natychmiast umieścić go w duhovochny szafy. czas pieczenia ciasto powinno być mniej niż 35 minut. Gotowość bujny suchar może być określona przez trzymanie pasuje, widelec, nóż lub wykałaczką. Jeśli baza nie przykleja się do tematu, dzięki czemu można bezpiecznie wyjść z pieca.

Końcowym etapem wytwarzania biszkoptu

Przed umieszczeniem na gotowym ciasto zagęszczonej śmietany, powinno być dokładnie cool. Po tym zalecamy cięcie herbatniki wzdłuż na pół za pomocą dużej ostry nóż. Następnie można przystąpić do tworzenia deser.

Należy zauważyć, że taki wspaniały biszkopt receptura z którą powyższym, mogą być stosowane do deserów całkowicie różne z innym wypełnieniem kremowym. Co więcej, to ciasto można zrobić niezwykłe i piękne ciastka. W tym celu placek filtracyjny nie można ciąć, wymagane jest tylko rozmaz obficie mleko skondensowane, posypać orzeszki ziemne, a następnie tnie się na małe kawałki w kształcie rombu, które są pożądane, aby pokryć cukier puder śnieżnobiałej.