470 Shares 1268 views

Nazwa Kataleya: wartość, charakter, przeznaczenie

W swoim życiu był ekscytujący moment. Czekasz na narodziny, a badania wykazały, że to będzie dziewczynka. To nie ma znaczenia, to twoje pierwsze dziecko lub nie mają – chce jej nazwisko nie figuruje na kogoś nie wydaje dźwięku i piękne. A jeśli wziąć pod uwagę istniejącą opinię, że wpływa na losy człowieka, to jego wybrane z wielką starannością.


Kataleya: wartość, pochodzenie nazwy

Powiedzieć głośno: Kataleya … Brzmi tajemnicza i melodyjny, prawda? Co to za imię i skąd pochodzi? Ma łacińskie pochodzenie i pochodzi od imienia kolumbijskiej rzadkich storczyków Cattleya, która rośnie w tropikalnych.

Najwyraźniej ktoś kiedyś widział ten kwiat i podziwiać jego piękno, więc postanowiliśmy dać mu córkę. Cóż, to prawda – to piękne imię, jest również rzadkością. Konieczne jest jedynie, że została ona towarzyszyć dźwięk drugie imię i nazwisko. Na przykład z nazwą jest nazwa Sidorova mało porównywalne. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, nazwać córkę Kataleya. Nazwisko, którego wartość wskazuje na delikatny kwiat, można użyć dowolnego dziewczyna, dziewczyna, kobieta.

Nazwa Kataleya: Nazwa wartości w astrologii

W tej nauki nie jest nieznaczna drobiazgi. Ma wartość i datę urodzenia osoby, a miejsce i dał mu nazwę. Zodiak nazwa znak Kataleya jest Skorpion, rządzi planeta – Uran. To nie oznacza, że wraz z nazwą dziewczynka nabędzie wszystkie właściwości i jakości Scorpio, ale jakiś cień na jej osobowości i charakteru jest koniecznie nałożyć.

Uran będzie mieć również wpływ na dziewczynę, której nazwa Kataleya. Nazwa, której wartość podlega tym znakiem, wzmacnia charakter geniuszu i osobowości.

Charakter katolitu

Każdy uranist życie zgodnie z prawami ustanowionymi dla siebie, nie lubi być częścią tłumu i decyzje innych, chociaż powierzchownie wygląda przyjazny i towarzyski.

Ci ludzie mają znakomitą organizację duchową i niezależnej jednostki. Są intelektualiści z elastycznego umysłu, w rzeczywistości jest to innowatorzy i optymiści.

Chociaż takie dziewczynę rośnie i samodyscyplina umiejętności są słabe, należy zwrócić uwagę na jej pobytu w zespole. Są problemy, konflikty z powodu nieposłuszeństwa wobec nauczycieli w przedszkolu, szkole.

Chociaż w tym przypadku dziecko będzie chwalona za inteligencję i zdolność do uchwycenia i przyswajania informacji.

Grown Katale konstelacji Scorpio dodać odwołanie, ponieważ ten znak zodiaku jest uważany za najbardziej sexy.

Co ostrzega Uran?

Kataleya – imię, którego wartość wynika z negatywnych aspektów Uran (może powodować nagłe zmiany w życiu). Kataleyam powinny wystrzegać wypadków związanych z energią elektryczną i być ostrożnym w kontaktach z różnymi technikami.

Możliwe zaburzenia neurologiczne, wywołane zaburzeniami w wrażliwego układu nerwowego. Krewni powinni zrozumieć, że Kataleya – nazwa, wartość, która daje zarówno plusy i minusy. Jednak zapłacić trochę więcej uwagi na jej dziewczęta i mogą uniknąć kłopotów przy jej boku.

Talizman dla Katale

Znaczenie i tajemnica nazwą Kataleya nierozerwalnie związane z jego patrona. Talizman dla niej jest opal. Kamień nie jest zbyt drogie, ale wygląda zadziwiająco jak pozaziemskiego pochodzenia, to jest tak niezwykły niebieski kolor i połysk. Miły i delikatny Katale jest bardzo nadaje się nawet na zewnątrz.

Kamień ten jest uważany za magiczne, ale noszenie może nie dla wszystkich. Jeśli nie go zostawić, że dostosowuje się do władzy przyjmującej i wzmacnia go. Im dłużej nosić biżuterii z opalu, tym bardziej wzmacniane jego magiczne właściwości i wpływ. Grown katodowa muszą nosić biżuterii z tym kamieniem, a potem buduet szczęścia i powodzenia.

Kolory, które odpowiadają zodiakalnych tej nazwy: biały, malachit, srebro szare i dymny cytryny. Niech dziewczyna od najmłodszych lat nosi te dźwięki, to również przynieść jej szczęście.

Rzadko nazwa Kataleya

W Rosji, nazwa ta występuje rzadko, więc może to być uznane za unikatowe. Ktoś się czytać o tym, ktoś słyszał od znajomych. Ktoś spojrzał znanego filmu „Colombiana” i chciał nazwać na cześć córki głównego bohatera. Kataleya – nazwa, której znaczenie jest nieznane dla większości, ale jak sposób wydaje.

A co można nazwać małym Katale? Po tym wszystkim, każda nazwa ma zdrobnienie. Pojawiły się doniesienia, że dziewczęta z tej nazwy w rodzinie zwane Katie (z akcentem na ostatnią sylabę), Kata, Leia Leyushka. Być może twoja wyobraźnia powie ci więcej opcji. A może dom można nazwać dziewczynę i wszystkie czuły pseudonim, to też się zdarza.

W każdym razie Kataleya – dźwięczny i piękne imię, że nikt nie może go zepsuć. I jeśli znasz swoją wartość, jego właściciel będzie zawsze kojarzy wam piękne orchidee, delikatne i lekko kapryśny, jak każdy inny egzotyczny kwiat.