601 Shares 972 views

Awans i promocja stron w zapytaniach o niskiej częstotliwości

Jeśli myślisz o tym, co musiałoby wzrosnąć o kilka razy frekwencję zasobu, zwiększając tym samym liczbę klientów, a tym samym ilość sprzedanych produktów lub usług świadczonych przez ciebie, kluczem do osiągnięcia tego celu może być awans zapytań o niskiej częstotliwości.


Fakt, że często wielu początkujących optymalizujące zajmujące się SEO promocji i promocji witryny, nie zwracają wystarczającej uwagi do zapytań o niskiej częstotliwości lub skróconą LF i zacząć optymalizować dla średnich i wysokich częstotliwościach zapytaniami. Ale właśnie w tym tkwi wielkie początkujących błąd w zakresie SEO.

Na początek byłoby miło, aby zidentyfikować główne cechy, które charakteryzują wniosek LF. Zazwyczaj prosi o niskiej częstotliwości są uważane zapytań w wyszukiwarkach, których liczba nie jest większa niż 300 miesięcznie, że., Choć liczba ta nie jest absolutna, a różni się znacznie od poszczególnych przedmiotów, w której chcą promować swoją witrynę.

W zapytaniach o niskiej częstotliwości prawie zawsze minimalnym konkurencji i promować swoją stronę w najpopularniejszych wyszukiwarkach na nich tylko może SE-zoptymalizowane wewnętrzne czynniki (Tekst mający słów kluczowych, odpowiednie Ponowne powiązanie itd.), A nie za pomocą czynników zewnętrznych, takich jak kupowanie linków lub indeksowane lokalizację artykułów w różnych katalogach.

Główne zalety SEO promocji zapytań o niskiej częstotliwości:

1. Stabilny, prosty i szybki awans. Na podstawie obecnych algorytmów wyszukiwarek Yandex a zwłaszcza nowo utworzonym miejscu powinny być zoptymalizowane tylko przez LF. Powodem jest to, że aby poprawić pozycję witryny w wynikach wyszukiwarek, przy średniej częstotliwości wysokiego popytu i potrzeb nowego serwisu nie może dopasować parametry według których wyszukiwarek oceny konkretnego zasobu i określenia jego znaczenia, w szczególności odnosi się to do algorytmu pracy Yandex. Niektórych, ale nie wszystkich jego wiek i zaufanie. Zaangażowany w promowaniu strony internetowej na temat zapytań o niskiej częstotliwości, a wycofanie stronie większości górze, masz bardzo wysokiej jakości ruchu, klienci przychodzą do was na stronie internetowej LF musi faktycznie są grupy docelowej dla danego terenu. Po rozszerzone na stronie LF 3-6 miesięcy. można rozpocząć już zoptymalizowana dla klasy średniej i wysokiej częstotliwości zapytaniami.

2. Bardzo wysoka jakość grupy docelowej. Drugą wielką zaletą promocji i promocji żądań zasobów dla niskich częstotliwości jest wysoka jakość ruchu wyszukiwania, jego przemiana jest znacznie wyższa niż w przypadku zapytań RF lub MF.

Tak więc, jak widać, promocja i promocja www przy niskiej częstotliwości wniosków jest bardzo opłacalna i stosunkowo łatwy i szybki sposób, aby uzyskać witryny na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Aby sporządzić semantycznej rdzenia miejsce na bas, można znacznie zwiększyć liczbę odwiedzin na swojej stronie z wyszukiwarek i będzie przejścia od dobranych użytkowników. Bardzo wiele zapytań stosowanie niskiej częstotliwości jako podstawa do poprawy frekwencji ich zasobów i zwiększenie zysków, które przynosi na stronie internetowej.