485 Shares 7978 views

Co jest pu skóra?

Do produkcji wysokiej jakości towarów: odzieży, obuwia, sprzętu i narzędzi sportowych, wszystkie rodzaje pokrowców, torebki i zabawki w ostatnich latach pu skóra używana. Ze względu na doskonałe właściwości high-tech, materiał ten staje się coraz bardziej popularne wśród konsumentów w różnych kategoriach: od detalicznej sprzedaży hurtowej. Kompletna imitacja tekstury z prawdziwej skóry sprawia, że możliwe jest wykorzystanie tego materiału niemal wszędzie. Zewnętrznie, to praktycznie nie różni się od naturalnego materiału.


Co to jest skóra pu? Ten nowoczesny, oddychający i ekologiczny materiał syntetyczny stanie stworzyć poważną konkurencję dla ich naturalnych odpowiedników. W przeciwieństwie do naturalnej skóry, materiał:

  • niezawodne i trwałe;
  • miękka i przyjemna w dotyku;
  • Nie palić i nie pęka pod wpływem negatywnego oddziaływania na środowisko;
  • To nie jest zdeformowany przez ciężkich ładunków przy zastosowaniu jako tapicerki lub tkaniny sprzętu sportowego;
  • Nie wchłania wilgoci.

W cywilizowanym świecie, rosnąca liczba ekolodzy protestują przeciwko zabijaniu zwierząt i używać ich skóry do produkcji różnych elementów odzieży i przedmiotów. Dlatego wielu znanych producentów markowych znaleźli idealną alternatywą. Używane pu skóra otrzymała bardzo pozytywne opinie, ponieważ bogaty wybór kolorów, odcieni i niezwykłych faktur i wzorów, pozwala projektantowi zrealizować najbardziej oryginalnych pomysłów i projektów.

Po produkcji odzieży i obuwia, przeciągnął i innych gałęziach przemysłu. Użycie tego materiału do stworzenia taniego, ale przedmioty wysokiej jakości konsumpcji masowej, możliwe, ponieważ pu skóra spełnia wszystkie wymagania operacyjne i jednocześnie ma stosunkowo niską cenę. My już dawno przyzwyczaili się do codziennych rzeczy wykonanych ze sztucznej skóry: buty, mamy umieścić na każdy dzień, w zaciszu domu kurtki i płaszcze, rękawiczki i torebki. Mieszkania lub biura, salony i sklepy często obecne wnętrze, którego utworzenie pu skóra została wykorzystana.

Większość producentów mebli tapicerowanych wykorzystywać ten materiał w produkcji sof, foteli i krzeseł. Jakość i estetyczny wygląd wyrobów gotowych spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, jak pu skóra pozostaje nienaruszony przez cały cykl życia.

Materiał ten jest stosowany w produkcji praktycznie każdego sportu: różne cele worek treningowy i rękawice, buty sportowe, torby i tarcze ochronne dla sportowców.

Teraz produkty oznakowane «pu skóry” można znaleźć w prawie każdej kategorii: wyroby skórzane, buty, odzież, elementy mebli, artykułów sportowych, motoryzacyjnych.

Alternatywą do naturalnej skóry, działa jako stałej, wysokiej jakości, wytrzymałego i taniego materiału, i słusznie cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów.